trip inroduction image
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 4-й виїзд!
1550
Учасник клубу
1650
Новачок
  • Вінниця
  • Житомир
  • Бородянка
  • КПП Дитятки
  • Прип'ять
  • КПП Дитятки
  • Бородянка
  • Житомир
  • Вінниця

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Проїзд комфортабельним автобусом
Ми відправимось у нашу мандрівку комфортабельним автобусом. Наш автобус спеціально розроблений для далеких переїздів зі зручними сидіннями, кліматконтролем та гарною командою водіїв, які зроблять дорогу легкою і швидкою.
asset icon
Професійний гід покаже та розкаже історію Прип'яті
Одні з найкращих гідів розкажуть нам історію та всі таємниці Чорнобиля!
asset icon
Цілий день на території зони відчуження
Відвідаємо усі найцікавіші лоцації зони відчуження. Під супровід професійного гіда, ми з Вами зможемо оцінити масштаби цієї трагедії на власні очі.
asset icon
Побуваємо біля оглядового колеса Прип'яті
Найбільш відомий об'єкт, що знаходиться на території парку розваг в Прип`яті — оглядове колесо, яке згодом стал одним із символів як Прип'яті, так і всієї Чорнобильської зони відчуження, в цілому. Колесо ніколи не працювало; його мали запустити 1 травня 1986 року, але за 5 днів до введення атракціону в експлуатацію сталася аварія на ЧАЕС. Але тестові запуски колеса проводилися до офіційного його відкриття, під час монтажу.
asset icon
Побачимо секретний військовий об'єкт Дуга
На власні очі побачимо радянську загоризонтну радіолокаційну станцію для раннього виявлення запусків міжконтинентальних балістичних ракет. Раніше вона випромінювала сигнал, який міг бути почутий короткохвильовими радіоприймачами в усьому світі. Це було схоже на різкий, повторюваний шум на частоті 10 мГц, що призвело до появи назви «Дятел». Випадкова частота стрибків порушувала мовлення радіоаматорів, громадські передачі, і в результаті надходили тисячі скарг з боку багатьох країн світу.
asset icon
Побачимо саркофаг четвертого енергоблоку "Арка"
Новий безпечний конфайнмент - ізоляційна аркова споруда над зруйнованим унаслідок аварії четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС; цей об'єкт накрив собою застаріле «Укриття». Арка стала найбільшою рухомою наземною спорудою. Основна функція нового саркофага полягає в обмеженні поширення радіоактивних речовин, які перебувають в об'єкті «Укриття».
asset icon
Клуб Друзів для Друзів
Подорожуючи з нами ви відчуєте на всі 100% суть нашого дивізу "Клуб Друзів для Друзів"! Наша мандрівка гарантовано розширить коло ваших друзів.
asset icon
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Організатор як справжній Лідер нашої веселої компанії, надійний друг та помічник, завжди під боком. Він (або вона) завжди допоможе, розрадить та складе компанію в усіх веселощах та активностях подорожі. Ти точно знаєш, що можеш розраховувати на його підтримку та допомогу 24/7 впродовж всієї мандрівки.
asset icon
Туристичне страхування
Кожен учасник подорожі матиме якісну туристичну страховку на весь період нашої мандрівки.

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
1550
1650
alarm icon
До подорожі допускаються лише Учасники, яким на момент подорожі виповнилось повних 18 років.
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

Проїзд комфортабельним автобусом
Проїзд комфортабельним автобусом
Подорожуємо комфортним автобусом, який облаштований всіма зручностями
Туристичне страхування
Туристичне страхування
Якісний туристичний страховий поліс
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Супроводжуючий організатор завжди з вами на зва`язку, готовий (чи готова) допомогти вам у вирішенні будь-яких питань
Екскурсійний супровід
Екскурсійний супровід
Професійний гід буде супроводжувати нас під час всієї нашої екскурсії
Оформлення дозвільної документації на відвідування
Оформлення дозвільної документації на відвідування
На кожного учасника подорожі оформляється дозвіл на відвідування Зони Відчуження. Без нього вас не пропустять на територію
Індивідуальний накопичувальний дозиметр
Індивідуальний накопичувальний дозиметр
Кожному учаснику подорожі під час екскурсії на території видадуть індивідуальний накопичувальний дозиметр для вимірювання рівня гамма-випромінювання

Додатково

особисті витрати
особисті витрати
На території Зони Відчуження немає кафе та ресторанів, адже життя на територію так і не повернулось. Єдине місце, де можна витратити кошти - невеличка сувенірна лавка, де можна придбати собі щось на згадку про подорож
organizer slider background

Організатори

МА
Мардар Андрій
супроводжуючий
good smile251 з 252 людей вподобали цього організатора
ПД
Половіков Дмитро
відповідальний
good smile50 з 50 людей вподобали цього організатора

Програма подорожі

Одноденна подорож
Цілий день у Чорнобильській зоні відчуження!
06 листопада 2021 р. субота
Збір
Проходження паспортного контролю
Йдемо гуляти
КПП Дитятки
ЧАЕС
Загоризонтна радіолокаційна станція
Саркофаг четвертого енергоблоку
Оглядове колесо
Виїзд із Зони
Дорога додому
03:00 Старт із платформи №1 центрального автовокзалу м. Вінниця.
04:30 - 05:00 Проїжджаємо Житомир. Санітарна зупинка. По дорозі підбираємо учасників.
06:30 - 07:00 Підбираємо учасників у м. Бородянка. Сюди зручно дістатись потягом із Києва.
08:30 - 09:00 Прибуваємо на КПП Дитятки. Проходження паспортного контролю. Старт екскурсії.

Шлях до Зони відчуження пролягає крізь кілька населених пунктів - колись тут було життя : дитячий сміх, пронизливі пісні, шум двигунів і безтурботне котяче мурчання…Тепер тільки стогін вітру. Втім, чи вітер це?  

Вибух 4-го енергоблоку ЧАЕС став причиною найбільшої катастрофи за всю історію ядерної енергетики і однією з найбільших трагедій нашої країни. Сьогодні маємо можливість наблизитись до нього. Над зруйнованим енергоблоком побудоване ізоляційне арочне спорудження.  А будівлі навколо поглинає зелень. Можливо, людство ще зробить висновки і природа зцілить це місце?

Наступна локація  Прип'ять – місто покинутих іграшок і мертвих вікон, місто, де колись так само вирувало життя, але в один момент розділилось на «до» та «після». Місто – привид. Під  час евакуації жителям сказали, що це тимчасово і вони незабаром будуть вдома, але зараз треба поспішати. Вони не знали, що не повернуться додому ніколи : чиєсь незастелене ліжко, фотографії, де хтось був щасливим, недочитана книга, дитяча колиска і домашні улюбленці, яких заборонили брати з собою… Моторошно від усвідомлення, що це не страшний фільм, а реальність. Місто- привид, місто болю.  

Ще одним місцем, куди ми потрапимо є закрита в Союзі Зона, яка, навіть по документам, проходила як піонерський табір. Так, мова іде про загоризонтну радіолокаційну станцію Чорнобиль 2 або “Дуга”, здоровенний комплекс посеред лісу з 110 метровими антенами, видовище незабутнє. Для чого вона була створена насправді і як її планували використовувати - таємниця, що також була втрачена...

09:30 - 16:30 Час перебування в ЗОНІ під час якого ми відвідаємо всі заплановані об'єкти. Все залежатиме від нашої пунктуальності і зібраності.
17:00 Проходження дозиметричного контролю. Виїзд із Зони.
Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image

Корисні поради

До участі у екскурсії допускаються громадяни України, яким на момент подорожі виповнилось 18 років. Для іноземців діють окремі тарифи, що визначаються управлінням Зони, звертайтесь за уточненням до Організаторів.

ОБОВ’ЯЗКОВО з собою мати ПАСПОРТ! Кому 25 і 45 проклеїти фотки! Копії не підходять, тільки паспорт!

Забороняється вживати алкоголь до та під час проведення екскурсії! В зону п’яних не допускають! Забороняється провозити в зону будь-які види зброї. Давайте не створювати собі проблеми на в’їзді!

На КПП Дитятки не розходитись від автобусу, не фотографувати сам КПП та інші об’єкти, палити тільки у відведеному місці.

Чим краще ми будемо себе вести, тим швидше пройде перевірка.

Одяг повинен закривати усі частини тіла, не хвилюйтесь особливо на рахунок радіаційного зараження, ще жодного разу ніхто не «забруднився». Варто вдягатись зручно, особливо взуття, будемо багато ходити. На всякий випадок мусимо попередити, що якщо ви таки «забруднитесь» радіоактивними частинками і не зможете відчиститись на виїзді речі, вам прийдеться їх залишити(але такого ще не бувало). Що дійсно варто залишити - так це прикраси та дорогоцінні металеві речі.

Щодо фотоапаратів, брати з собою можна і потрібно, єдине це не фотографувати те, на що вказали екскурсоводи та не класти на землю. І ніяких сандалів і тапочок! Ніяких коротких рукавів, максимально закриваємо тіло, це у ваших інтересах.

НАЙВАЖЛИВІШЕ! В зв’язку з тяжкою ситуацією в нашій країні екскурсії надаються тільки під особисту довіру, співробітниками Зони, до нашого Тур-Клубу. Тому, дуже просимо кожного учасника віднестись відповідально до проявленої нам довіри і не створювати будь-якої  ситуації, що може викликати негативну реакцію, а саме:

Відлучатись від групи.
Ігнорувати настанови та інструктажі екскурсоводів.
Провозити до Зони будь-яку зброю.
Поводитись неадекватно та агресивно.
Ваші неадекватні дії можуть призвести до припинення екскурсії та вивозу групи за межі Зони, без будь-яких відшкодувань та пояснень з боку супроводжуючих.

Харчування в Зоні не передбачено, адже це забирає дорогоцінний час перебування. Беріть із собою бутерброди, воду та вологі серветки, щоб витерт

Транспорт

rewiews slider background

Відгуки з попередніх подорожей

ВД
Вєтров Дмитро
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 2-й виїзд! ( 09 жовтня 2021 )
Хорошая однодневная поездка. Однозначно рекомендую, место культовое. Трансфер не такой тяжёлый как кажется на первый взгляд.
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
09 жовтня 2021 21:08
ГО
Галактіонов Олексій
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 3-ій виїзд! ( 23 жовтня 2021 )
Чорнобиль-це місце, яке обов'язково має відвідатикожен хоча б раз в житті! Ця подорож залишиться в пам'яті на завжди завдяки атмосфері цього місця та чудовій організації!
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
23 жовтня 2021 21:02
КО
Короліщук Оксана
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 2-й виїзд! ( 09 жовтня 2021 )
Усім привіт. Їду з Бідняжками 7 раз. Усе супер. Про подорож як Чорнобиль ну немає що сказати. Без слів просто це потрібно бачити.... Організатор 😀прикольний , уважний пум-пум. Дякую за чудову подорож. І ще водії :уважні відповідальні автобус чистий комфортний.
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
09 жовтня 2021 19:10
КО
Карпова Ольга
Чорнобильська Зона відчуження. виїзд 1 ( 31 березня 2018 )
Поездка очень интересная и впечатляющая.Я получила то,что хотела.Большое спасибо организаторам.Всем спасибо за компанию)))
01 квітня 2018 21:11
БС
Бергілевич Світлана
Чорнобильська Зона Відчуження. ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД ( 22 травня 2021 )
Дякую за чудову поїздку! Організація, гід - все на вищому рівні!
22 травня 2021 20:30
БА
Буднік Анастасія
Чорнобильська Зона відчуження. 4 червня ( 04 червня 2017 )
Доброго дня! В цілому екскурсія сподобалася,але трошки більшого очікували(судячи по фільмам,серіалам),а виявилось трохи інакше!Але ми всім залишилися довольнми і вдячними Бідняжкам за цю можливість побачити всю реальну картину,яка там є! Обовязково поїдимо з Вами ще!!!
Читати далі...
05 червня 2017 18:55
КА
Кравченко Анатолій
Чорнобильська Зона відчуження. 4ий виїзд ( 24 квітня 2021 )
Ну що я можу сказати ... просто немає слів... це було БОМБЕЗНО, КРУТЕЗНО , і найголовніше просто неймовірне непередаване відчуття. Окрема подяка супроводжуючим пані Ользі та он тому ЧУВАКУ а також нашим водіям. Все організовано на найкращому рівні. Добре налагоджена система перевірки. Все максимально просто і швидко. Проїхавши перший блокпост ( а їх є 4) розумієш що ось вона зона відчуження. За 35 років все більше природа забирає те що люди не втримали. І так локації : містечко Чорнобиль, далі охолоджувач і сама АЕС, потім рлс ДУГА (масштаб вражає),і місто енергетиків Прип'ять із відомим колесом огляду. Усе дуже атмосферне наче декорації до фільму. Цікава програма ВСЕ СУПЕРтур-клуб БІДНЯЖКА ВИ НАЙКРАЩІ👍
Читати далі...
25 квітня 2021 00:22
БМ
Марина
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 3-ій виїзд! ( 23 жовтня 2021 )
Поїздка до Чорнобиля була моєю маленькою мрією і сьогодні вона стала реальною. Дуже все сподобалось. Хотіла окремо виділити(не знаю чи мені так здалось чи це було заплановано) із приводу єкскурсії: майже вся інформація надана в дорозі і у нас було більше часу самостійно погуляти вулицями міста привида, що дало змогу і пофографуватись і самостійно вирішити які стежки потрібно дослідити. Дякую за можливість, за гарну компанію, Дмитро дуже позитивний та єгергійний супроводжуючий!) Окрема вдячність за Вашу роботу!
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
23 жовтня 2021 20:44
МБ
Михайлюк Богдан
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД! ( 25 вересня 2021 )
Ми з дружиною перший раз подорожуємо з Бідняжками, все Супер!) Класна організація поїздки, комфортний автобус, першокласний гід! Відвідали чимало унікальних локацій в Чорнобильській зоні відчуження. Тільки позитивні враження від поїздки. Рекомендуємо!
Читати далі...
25 вересня 2021 18:30
НД
Немилостивий Денис
Чорнобильська Зона відчуження. 1ий виїзд ( 26 вересня 2020 )
Все сподобалось организация нияки нюансив доставка дорога все добре
27 вересня 2020 15:05
ВІ
Венгрова Іванна
Чорнобильська Зона відчуження. 1ий виїзд ( 27 березня 2021 )
Дуже довго хотіла відвідати зону відчуження та ніяк не наважувалася. І тут з’явився такий гарний шанс. Дякую всім за чудесно проведений час. Дякую всім хто зробив цей день просто неймовірним, незабутнім та позитивним. Отримала велику кількість гарних емоцій. Залишайтеся завжди такими крутими:):):)
Читати далі...
28 березня 2021 00:50
ЛЛ
Лемещук Людмила
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 2-й виїзд! ( 09 жовтня 2021 )
Поїздка просто супер👍
bad smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
09 жовтня 2021 19:06
СО
Селезньова Олена
Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 4 ( 26 жовтня 2019 )
Спасибо организатору за возможность увидеть все своими глазами! Класссссный экскурсовод,знающий все не по наслышке. Остались очень довольны поездкой!
Читати далі...
28 жовтня 2019 07:31
ДН
Драпалюк Надія
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 3-ій виїзд! ( 23 жовтня 2021 )
Бідняжки, як завжди на висоті! Подорож до Чорнобиля дуже сподобалась. Водночас цікаво і моторошно.Організатор Діма, молодець! Екскурсовод Володимир досвідчений, цікаво все розповідал. Автобус супер і водії теж, не перший раз з ними їздемо.Взагалі все супер! З Бідняжками інакше не буває.
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
23 жовтня 2021 18:19
БВ
Владислав
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД! ( 25 вересня 2021 )
Діма - топ! Я запізнювався і він зголосився почекати. Це не значить що можна запізнюватись, але всеодно я дуже вдячний. Все відбувалось організовано і чітко! Поїздка в зону варта уваги як мінімум побачити дугу. Воно насправді більше ніж величезне. А взагалі дуже неоднозначні відчуття від перебування в зоні. Круто і моторошно одночасно) фанатам сталкера сюди пряма дорога. Постійно флешбеки з гри☺️. Щодо безпеки. Переживати не варто. Я був "дозиметристом", з дозволу гіда, і заміряв радіацію в місцях з найбільшим фоном. Перевірку перейшов без проблем і додому повертаюсь чистим!
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
25 вересня 2021 19:32
БД
Дмитрий
Чорнобиль. Два дні. ( 07 листопада 2020 )
Очень интересная поездка. Если вы вам интересна тема чернобыльской катастрофы этот тур для вас. Был ранее в однодневном туре и в нем катастрофически не хватает времени на то чтобы все посмотреть. В двухдневном формате такой проблемы нет, можно спокойно ознакомиться с многими знаковыми местами. Отдельное спасибо нашему гиду Дмитрию который хорошо подкован в истории и теории произошедших событий, интересно подает материал и строит маршрут по интересным и знаковым местам. Такой формат потребует от вас некоторой выносливости т.к. приходится много ходить, но если вам интересна эта тема вы останентесь довольны. Рекомендую!
Читати далі...
10 листопада 2020 17:03
БЛ
Любов
Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 1 ( 30 березня 2019 )
Поездка очень яркая и впечатляющая. Отдельное спасибо Юре, за стабильно качественную работу, интересную подачу и веселое путешествие. Также спасибо гидам по Чернобылю, тоже крутые ребята. Всем кто давно хочет побывать, но никак не соберется, очень рекомендую всетаки реализовать это желание. Вы не пожалеете, однозначно. Потому что после увиденного, начнете больше ценить многие вещи. Там есть на что посмотреть и откуда черпнуть мысли для размышлений... Вперед за приключениями!)
Читати далі...
01 квітня 2019 15:40
ДГ
Дацик Ганна
Чорнобильська Зона відчуження. виїзд 1 ( 31 березня 2018 )
Автобус не дуже зручний, екскурсоводи і організатори супер, загальні враження позитивні, шкода що не побачили сомів і погода так підвела, хочеться навіть ще раз побувати у Припяті, настільки вражає це місто!
Читати далі...
26 липня 2018 19:00
ПД
Попова Діана
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 3-ій виїзд! ( 23 жовтня 2021 )
Екскурсія була доволі цікава, але все таки трохи не мій варіант. В загальному враження чудове) Гід та екскурсовод виконали свою роботу на висоті👍
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
neutral smileПрограма подорожі
neutral smileЗагальне враження
23 жовтня 2021 20:13
БА
Анастасія
Чорнобильська Зона відчуження. 2ий виїзд ( 17 жовтня 2020 )
Їхала з Житомира, дівчата організатори все зрозуміло і вчасно пояснили, оформили всі необхідні папірці по телефону/вайберу. Організація - плюсик, супроводжуючий в зоні показав цікаві місця) Про те що поїхала не жалкую, хоча погода була м"яко кажучи не дуже, але на враження вона не вплинула) з Бідняжками подорожувала не перший раз, шкода що ви поки тільки у Вінниці)
Читати далі...
19 жовтня 2020 12:39
Поставити запитання