trip inroduction image
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД!
1550
Учасник клубу
1650
Новачок
  • Вінниця
  • Житомир
  • Бородянка
  • КПП Дитятки
  • Прип'ять
  • КПП Дитятки
  • Бородянка
  • Житомир
  • Вінниця

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Проїзд комфортабельним автобусом
Ми відправимось у нашу мандрівку комфортабельним автобусом. Наш автобус спеціально розроблений для далеких переїздів зі зручними сидіннями, кліматконтролем та гарною командою водіїв, які зроблять дорогу легкою і швидкою.
asset icon
Професійний гід покаже та розкаже історію Прип'яті
Одні з найкращих гідів розкажуть нам історію та всі таємниці Чорнобиля!
asset icon
Цілий день на території зони відчуження
Відвідаємо усі найцікавіші лоцації зони відчуження. Під супровід професійного гіда, ми з Вами зможемо оцінити масштаби цієї трагедії на власні очі.
asset icon
Побуваємо біля оглядового колеса Прип'яті
Найбільш відомий об'єкт, що знаходиться на території парку розваг в Прип`яті — оглядове колесо, яке згодом стал одним із символів як Прип'яті, так і всієї Чорнобильської зони відчуження, в цілому. Колесо ніколи не працювало; його мали запустити 1 травня 1986 року, але за 5 днів до введення атракціону в експлуатацію сталася аварія на ЧАЕС. Але тестові запуски колеса проводилися до офіційного його відкриття, під час монтажу.
asset icon
Побачимо секретний військовий об'єкт Дуга
На власні очі побачимо радянську загоризонтну радіолокаційну станцію для раннього виявлення запусків міжконтинентальних балістичних ракет. Раніше вона випромінювала сигнал, який міг бути почутий короткохвильовими радіоприймачами в усьому світі. Це було схоже на різкий, повторюваний шум на частоті 10 мГц, що призвело до появи назви «Дятел». Випадкова частота стрибків порушувала мовлення радіоаматорів, громадські передачі, і в результаті надходили тисячі скарг з боку багатьох країн світу.
asset icon
Побачимо саркофаг четвертого енергоблоку "Арка"
Новий безпечний конфайнмент - ізоляційна аркова споруда над зруйнованим унаслідок аварії четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС; цей об'єкт накрив собою застаріле «Укриття». Арка стала найбільшою рухомою наземною спорудою. Основна функція нового саркофага полягає в обмеженні поширення радіоактивних речовин, які перебувають в об'єкті «Укриття».
asset icon
Клуб Друзів для Друзів
Подорожуючи з нами ви відчуєте на всі 100% суть нашого дивізу "Клуб Друзів для Друзів"! Наша мандрівка гарантовано розширить коло ваших друзів.
asset icon
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Організатор як справжній Лідер нашої веселої компанії, надійний друг та помічник, завжди під боком. Він (або вона) завжди допоможе, розрадить та складе компанію в усіх веселощах та активностях подорожі. Ти точно знаєш, що можеш розраховувати на його підтримку та допомогу 24/7 впродовж всієї мандрівки.
asset icon
Туристичне страхування
Кожен учасник подорожі матиме якісну туристичну страховку на весь період нашої мандрівки.

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
1550
1650
alarm icon
До подорожі допускаються лише Учасники, яким на момент подорожі виповнилось повних 18 років.
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

Проїзд комфортабельним автобусом
Проїзд комфортабельним автобусом
Подорожуємо комфортним автобусом, який облаштований всіма зручностями
Туристичне страхування
Туристичне страхування
Якісний туристичний страховий поліс
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Супроводжуючий організатор завжди з вами на зва`язку, готовий (чи готова) допомогти вам у вирішенні будь-яких питань
Екскурсійний супровід
Екскурсійний супровід
Професійний гід буде супроводжувати нас під час всієї нашої екскурсії
Оформлення дозвільної документації на відвідування
Оформлення дозвільної документації на відвідування
На кожного учасника подорожі оформляється дозвіл на відвідування Зони Відчуження. Без нього вас не пропустять на територію
Індивідуальний накопичувальний дозиметр
Індивідуальний накопичувальний дозиметр
Кожному учаснику подорожі під час екскурсії на території видадуть індивідуальний накопичувальний дозиметр для вимірювання рівня гамма-випромінювання

Додатково

особисті витрати
особисті витрати
На території Зони Відчуження немає кафе та ресторанів, адже життя на територію так і не повернулось. Єдине місце, де можна витратити кошти - невеличка сувенірна лавка, де можна придбати собі щось на згадку про подорож
organizer slider background

Організатори

ПД
Половіков Дмитро
супроводжуючий
good smile50 з 50 людей вподобали цього організатора
МА
Мардар Андрій
відповідальний
good smile251 з 252 людей вподобали цього організатора

Програма подорожі

Одноденна подорож
Цілий день у Чорнобильській зоні відчуження!
25 вересня 2021 р. субота
Збір
Проходження паспортного контролю
Йдемо гуляти
КПП Дитятки
ЧАЕС
Загоризонтна радіолокаційна станція
Саркофаг четвертого енергоблоку
Оглядове колесо
Виїзд із Зони
Дорога додому
03:00 Старт із платформи №1 центрального автовокзалу м. Вінниця.
04:30 - 05:00 Проїжджаємо Житомир. Санітарна зупинка. По дорозі підбираємо учасників.
06:30 - 07:00 Підбираємо учасників у м. Бородянка. Сюди зручно дістатись потягом із Києва.
08:30 - 09:00 Прибуваємо на КПП Дитятки. Проходження паспортного контролю. Старт екскурсії.

Шлях до Зони відчуження пролягає крізь кілька населених пунктів - колись тут було життя : дитячий сміх, пронизливі пісні, шум двигунів і безтурботне котяче мурчання…Тепер тільки стогін вітру. Втім, чи вітер це?  

Вибух 4-го енергоблоку ЧАЕС став причиною найбільшої катастрофи за всю історію ядерної енергетики і однією з найбільших трагедій нашої країни. Сьогодні маємо можливість наблизитись до нього. Над зруйнованим енергоблоком побудоване ізоляційне арочне спорудження.  А будівлі навколо поглинає зелень. Можливо, людство ще зробить висновки і природа зцілить це місце?

Наступна локація  Прип'ять – місто покинутих іграшок і мертвих вікон, місто, де колись так само вирувало життя, але в один момент розділилось на «до» та «після». Місто – привид. Під  час евакуації жителям сказали, що це тимчасово і вони незабаром будуть вдома, але зараз треба поспішати. Вони не знали, що не повернуться додому ніколи : чиєсь незастелене ліжко, фотографії, де хтось був щасливим, недочитана книга, дитяча колиска і домашні улюбленці, яких заборонили брати з собою… Моторошно від усвідомлення, що це не страшний фільм, а реальність. Місто- привид, місто болю.  

Ще одним місцем, куди ми потрапимо є закрита в Союзі Зона, яка, навіть по документам, проходила як піонерський табір. Так, мова іде про загоризонтну радіолокаційну станцію Чорнобиль 2 або “Дуга”, здоровенний комплекс посеред лісу з 110 метровими антенами, видовище незабутнє. Для чого вона була створена насправді і як її планували використовувати - таємниця, що також була втрачена...

09:30 - 16:30 Час перебування в ЗОНІ під час якого ми відвідаємо всі заплановані об'єкти. Все залежатиме від нашої пунктуальності і зібраності.
17:00 Проходження дозиметричного контролю. Виїзд із Зони.
Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image

Корисні поради

Увага! Взяти участь у подорожі можуть лише особи старше 18 років!
Також вартість дозвільної документації на відвідування Зони Відчуження для іноземців відрізняється. За деталями звертайтесь до організаторів.
 

Транспорт

rewiews slider background

Відгуки з попередніх подорожей

КО
Котик Олеся
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 4-й виїзд! ( 06 листопада 2021 )
Просто море враження ,які я отримала з тур-клубом Бідняжка,залишаться в моїй пам'яті надовго. Це була моя перша подорож з ними,і я думаю, не остання.Ви супер 😊Повертаюсь додому з крутезним настроєм😊😊😊
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
06 листопада 2021 18:11
ДЄ
Дзядзьо Євгеній
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 4-й виїзд! ( 06 листопада 2021 )
Давно мріяв відвідати зону відчудження. Дякуючи бідняжкам мрії здійснюються. Автобус чистий, охайний, організатор та гіди професіонали своєї справи, все на вищому рівні, подорожею сильно задоволений ще обов'язково до вас звернусь)
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
06 листопада 2021 20:52
БМ
Марина
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 3-ій виїзд! ( 23 жовтня 2021 )
Поїздка до Чорнобиля була моєю маленькою мрією і сьогодні вона стала реальною. Дуже все сподобалось. Хотіла окремо виділити(не знаю чи мені так здалось чи це було заплановано) із приводу єкскурсії: майже вся інформація надана в дорозі і у нас було більше часу самостійно погуляти вулицями міста привида, що дало змогу і пофографуватись і самостійно вирішити які стежки потрібно дослідити. Дякую за можливість, за гарну компанію, Дмитро дуже позитивний та єгергійний супроводжуючий!) Окрема вдячність за Вашу роботу!
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
23 жовтня 2021 20:44
МО
Міщук Олеся
Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 3 ( 05 жовтня 2019 )
Поїздка дуже сподобалась, не дивлячись на двохгодинне чекання гіда, все пройшло драйвово.
23 жовтня 2019 12:40
БД
Давид
Чорнобильська Зона відчуження ( 14 вересня 2019 )
Поїздка пройшла на відмінно, все дуже організовано. Наталія дуже хороший і милий екскурсовод))) Усім рекомендую ТУРКЛУБ Бідняжка. Р.С. Вперед за пригодами)))
Читати далі...
18 вересня 2019 10:09
ЛЮ
Любчак Юлия
Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 1 ( 30 березня 2019 )
Відвідали Чорнобильську зону відчуження 30 березня. Дуже класні враження! Затримка з гідами допомогла нам дочекатись потепління і прогулянки Припятю пройшли чудово Автобус комфортабельний, екскурсії дуже цікаві, все встигли. Дякуємо Бідняжкам!
Читати далі...
01 квітня 2019 10:50
БА
Буряченко Аліна
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 2-й виїзд! ( 09 жовтня 2021 )
09.10 були на екскурсії у Чорнобилі ) Це неймовірні враження Ви подбали про все ,щоб кожна людина залишилась задоволена під час проїзду та самої екскурсії !) Ми їхали комфортним,чистим автобусом Нашим супроводжуваючим був Андрій ,мега позитивна ,відповідальна людина Наш гід ескурсовод показала та розказала нам все що тільки можна було !))) Ми дуже раді що поїхали саме з вами ! Бідняжки,ви самі найкращі і завжди залишайтесь такими !) Ще обов’язково побачимось !❤️ Дякуєм вам за цю подорож )
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
09 жовтня 2021 21:14
ДС
Дьячков Сергей
Чорнобильська Зона Відчуження. ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД ( 22 травня 2021 )
Лучше один раз увидеть чем 100 раз услышать. Спринтер был комфортабельный кожа рожа магнитола)) Организатор Надя -все ок)) Гид не утомлял все четко по полочкам)) Спасибо за уикенд.
Читати далі...
22 травня 2021 19:16
СД
Стаднік Даніела
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД! ( 25 вересня 2021 )
Все сподобалось! Все було круто
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
25 вересня 2021 17:53
ТО
Тяпкіна Олена
Чорнобильська Зона відчуження. 1ий виїзд ( 26 вересня 2020 )
Поїздка була чудова, цікава, захоплююча. Дякую старшим групи, які бавилися з нами як з дітьми(хоч ми трошки вредніли, то хтось відстав від групи, то забув повернутися до автобуса, тим жарко, а тим холодно) вони справилися зі свою роботою на всі 100%. Окреме дякую нашому водієві якій нас швидко і комфортно доставив до незабутніх пригод, втомлених но щасливих додому. Це була перша поїздка з Вами і думаю що не остання.
Читати далі...
27 вересня 2020 13:28
КО
Короліщук Оксана
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 2-й виїзд! ( 09 жовтня 2021 )
Усім привіт. Їду з Бідняжками 7 раз. Усе супер. Про подорож як Чорнобиль ну немає що сказати. Без слів просто це потрібно бачити.... Організатор 😀прикольний , уважний пум-пум. Дякую за чудову подорож. І ще водії :уважні відповідальні автобус чистий комфортний.
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
09 жовтня 2021 19:10
РО
Рубіжанський Олександр
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД! ( 25 вересня 2021 )
Я досить давно хотів потрапити в Чорнобиль. Мене завжди цікавили такі забуті, закинуті місця і я дуже радий що здійснилося моє бажання разом з вашим клубом. Окремо хочу подякувати організатору Дімі за таку чудову організацію туру, все супер. Сподобалось абсолютно все, обов'язково буду ще з вами подорожувати😊😉
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
25 вересня 2021 18:00
ПД
Попова Діана
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 3-ій виїзд! ( 23 жовтня 2021 )
Екскурсія була доволі цікава, але все таки трохи не мій варіант. В загальному враження чудове) Гід та екскурсовод виконали свою роботу на висоті👍
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
neutral smileПрограма подорожі
neutral smileЗагальне враження
23 жовтня 2021 20:13
БВ
Віталій
Чорнобильська Зона відчуження. 4 червня ( 04 червня 2017 )
Автобус: чистий, справний, доволі зручний. Водій: здався неввічливим та сварливим. Екскурсовод: досить цікаві люди із своєю історією, повязаною із місцем. Та інколи було зовсім не чути про що розвовідають. Потрібно було бути зовсім поряд із ексурсоводом, а при великій групі це важко. Можливо варто мати гуномовець, або радіо-гід. Загальне враження: Було варто побувати і відчути весь маштаб трагедії, щоб цінувати те що маємо. Щодо маршруту та обєктів в Припяті - хотілось ще б піднятись на дах висотки, щоб оглянути місто зверху, та зробити пару кадрів. Нажаль на це не вистачило часу і екскурсоводи не пропонували це.
Читати далі...
06 червня 2017 13:09
БК
Білоус Катерина
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 4-й виїзд! ( 06 листопада 2021 )
Усім привіт :) Хочу подякувати тур-клубу «Бідняжка» за чудову мандрівку до Чорнобиля🥰 Всі ваші старання були прикладені для того,щоб ми були задоволені поїздкою і точно про неї не шкодували😍 Транспорт дуже зручний,змогла солодко поспати до місця прибуття👍🏻 Окремо хотілося подякувати Андрію та нашим гідам,що зробили цей день не просто вихідним,а вихідним наповненим «цілим саркофагом» емоцій😂
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
06 листопада 2021 18:21
ОА
Олейник Анна
Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 2 ( 06 квітня 2019 )
Недавно путешествовала с Бедняжками в Чернобыль. Что хотелось бы отметить в первую очередь, так это профессионализм организаторов, в частности милой девушки, которая нас сопровождала, всегда на позитиве, готова помочь с любой проблемой и ответить на все вопросы. Гиды знают все о зоне отчуждения, ненавязчивы и весьма харизматичны, интересно и ярко доносили информацию, ощущения занудной лекции по квантовой механике не было совсем, что бывает редко. В целом, все понравилось) Отдельное спасибо одному из гидов (к сожалению, не помню имени) за то, что провел нас в музей, это одно из самых ярких воспоминаний из поездки. Спасибо, Бедняжки, было круто)
Читати далі...
10 квітня 2019 18:32
БГ
Галина
Чорнобильська Зона відчуження ( 27 липня 2019 )
Дуже сподобалась екскурсія в Чорнобиль! Особливо гостро відчувається тонка грань між величчю людського розуму і праці та нашою недолугістю і беззахисністю!Набагато краще хочеться радіти та цінувати життя!!! Дуже вдячна всімвсімвсім!!! До зустрічі, друзі!!!
Читати далі...
28 липня 2019 15:45
ХГ
Хуторянець Ганна
Чорнобиль. Зона відчуження
Чорнобильська зона відчуження. 2-й виїзд! ( 09 жовтня 2021 )
Дякую за подорож, все чудово) Хотілося б лише побільше по заходити в закинуті будівлі, але розумію, що все робиться для нашої безпеки 🙂
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
09 жовтня 2021 21:07
КК
Кабакова Катерина
Чорнобильська Зона відчуження. 4ий виїзд ( 24 квітня 2021 )
Все дуже сподобалося!! Атмосфера крута, екскурсовод та організатор неймовірні)) По сайту: дещо незручно шукати подорожі, хочеться більше фільтрів.
Читати далі...
25 квітня 2021 18:13
БЮ
Юрій
Чорнобильська Зона відчуження. 4ий виїзд ( 24 квітня 2021 )
Місце, яке варто відвідати кожному, хоча б один раз.Ви залишитесь під враженнями не на один день. Спасибі 'Бідняжкам' за організацію та компанію
Читати далі...
27 квітня 2021 13:35
Поставити запитання