Увага!


Ви завітали на застарілу версію нашого сайту.
Радимо скористатись сучасною, зручною та оноволеною версією.


Перейти на нову версію сайту!
Нова версія сайту!
09 жовтня 06:00
Час відправлення
10 жовтня 01:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
10 жовтня 2021р.
640 UAH
700 UAH
Залишити відгук

Осінь в Олександрії та Пирогово + містечко Мануфактура

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 570 км.

Друзі, на нас чекає захоплива одноденна мандрівка! Завітаємо до романтичної "Олександрії" - найбільшого та найстарішого дендропарку в Україні, відвідаємо головну етнографічну скарбницю країни - музей народної архітектури та побуту під відкритим небом, а наостанок казкове містечко "Мануфактура". Восени ці місця по-особливому чарівні, тож знайомимось з програмою і вперед за пригодами!)))

Супроводжуюча:
Аліна Малишева
(093)943-31-05
(098)847-42-15
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Калинівка

Біла Церква

Київ

Про подорож

Державний дендрологічний парк "Олександрія"

  Парк було закладено у 80-х роках 18 століття графом Ксаверієм Браницьким і названо на честь його дружини - Олександри. Зараз він офіційно вважається найбільшим (площа близько 406 га) та найстарішим дендропарком України.

Що можна побачити в "Олександрії"?

 • Велика галявина – музей рослин та дерев.
 • Ротонда – напівкруглий павільйон із аркою в передній стіні, оздоблений оригінальним ліпним орнаментом.
 • Руїни – імітація руїн стародавнього замку.
 • Колонада «Луна» – споруда у вигляді грецького амфітеатру, яка стала декорацією для декількох кінофільмів.
 • Китайський місток – місток у китайському стилі, біля якого розміщені скульптури мудреця та китаянки.
 • Палієва гора – в глибині гори і досі збереглися рештки земляних укріплень козаків.

Рекорди дендропарку:

 • найбільший дендропарк України – площа 405,6 га;
 • найстаріший дендропарк України – заснований у 1788 році;
 • має найбільшу серед парків і садів України колекцію рослин – понад 2500 видів, сортів та форм;
 • діброва парку є найбільшою старовіковою (середній вік дубів 200 років, максимальний – понад 400 років) і чистою заплавною дібровою України (можливо навіть Європи) – площа 48 га;
 • Велика галявина (композиційне ядро парку) є рекордсменом за кількістю рослин, що зростають на обмеженій площі – 170 видів на 10 га.
 • на території парку зростають найстаріші в Україні тюльпанове дерево та сосна Веймутова.

  Мандруючи парком, звертаєш увагу на ставки, що надають йому особливої краси та неповторності. Вони розташовані каскадами у трьох великих балках, які зливаються з долиною Росі. Гладь водної поверхні з лебедями та дикими качками, неймовірний затишок узбережних балкових ландшафтів, дзюрчання струмків та гуркіт водоспадів створюють незабутнє враження. Можна дуже довго розповідати про різноманіття архітектурних пам'яток та скульптур "Олександрії", про неповторність та красу її ландшафтів, але все ж краще один раз побачити... "Олександрія" -  як хороший фільм, що торкається ноток душі не спецефектами, а грою акторів та режисерською постановкою. У цьому ми переконаємося на власному досвіді.

Музей народної архітектури та побуту у селі Пирогово

  Найбільший за площею музей та головна етнографічна «скарбниця» України. На 150 гектарах розкинувся Музей народної архітектури та побуту - архітектурно-ландшафтний комплекс під відкритим небом, який розповідає про всі історико-етнографічні райони України. Пирогово - це величезна жива казка, де змішалися українські хати, широкі поля, тінисті стежки, млини, язичницькі кам'яні ідоли і чорні від часу православні церкви. Чудовий куточок для відпочинку на мальовничій околиці Києва. 

  Експозиція музею починається на пагорбі, з двох вітряків, що ніби вартові, охороняють це осереддя духовного простору українського етносу. Звідси відкривається чудовий краєвид на долину, у якій затишно розташувалася перша експозиція – традиційне село Середньої Наддніпрянщини. Вітряки та храми формують образ сільського життя, створюють відчуття справжнього занурення в колорит українського села. Тут можна відчути «душу» нашого народу. Хати, найстаріша з яких належить до 1580-х років, наповнені зразками предметів побуту, одягом, іконами. І все це - на тлі «парку ремесел», де сучасні умільці за старими традиціями відроджують традиційні народні промисли, вкладаючи в ці історичні декорації живий дух працьовитого і веселого українського народу. У музеї представлені головні етнографічні зони України: Полісся, Наддніпрянщина, Слобожанщина, Карпати, Поділля і Таврія.

  Тут можна протягом одного дня побувати на Полтавщині і Наддніпрянщині, у Карпатах і на Поліссі, торкнутися руками, у буквальному розумінні слова, і серцем до того сакрального простору, який творився упродовж віків поколіннями предків, який творить і живить душу людини.

  У багатьох країнах є подібні музеї, що показують туристам традиційний побут та етнічні особливості житла, але київський музей під відкритим небом – унікальний, в першу чергу тому, що всі садиби, представлені в експозиції – важко назвати їх експонатами – це не реконструкції, а справжні артефакти, хати звезені сюди з різних куточків України, щоб представити все багатство та розмаїття традиційної української архітектури. На кожній хаті є табличка з поясненням, з якого саме села вона привезена, а всередині відтворені інтер’єри, що відображають побут українців ХІХ - початку ХХ століття.

  На території музею діє ярмарок, на якому можна скуштувати традиційних українських страв та придбати сувеніри.

Аутлет містечко "Мануфактура"

  Містечко "Мануфактура" - перший в Україні торговий комплекс у форматі «аутлет», архітектурно виконаний у стилістиці північно-європейських старовинних міст.

  Це місце справді вражає своєю красою, можна довго гуляти, милуючись казковими будиночками. Вздовж широких алей розміщені різноманітні скульптури, водойми, містки та багато іншого. Фото будуть неймовірні!

#впередзапригодами

Відповідальний організатор: Аліна Малишева (093)943-31-05 та (098)847-42-15.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 640 UAH
Новачки 700 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 29 вересня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 26 вересня 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • страхування на перевезення;
 • екскурсійний супровід;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • страхування від невиїзду по причині COVID-19 подробиці ТУТ;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки в Олександрію: дорослі 70 грн., студентські - 40 грн., дитячі - 35 грн. за наявності посвідчення;
 • вхідні квитки в музей Пирогово: дорослі - 100 грн., пенсійні, студентські та дитячі (від 10 до 17 років) - 50 грн. (обов'язково мати посвідчення), дитячі (від 6 до 9 років) - 25 грн., дітям до 6 років - вхід вільний;
 • харчування та власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються діти, мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 09 жовтня :
06:00 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська, 8). Посадка в автобус, старт о 06:00. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
10:00 - 13:00 Орієнтовне прибуття у дендропарк "Олександрія" до 10:00. Починаємо екскурсію, тривалість - орієнтовно 2 години. Після екскурсії у нас буде вільний час, візьміть з собою бутерброди, влаштуємо пікнік.
13:00 - 14:30 До 13:00 збір біля автобуса. Переїзд у Пирогово.
14:30 - 18:00 Початок екскурсії у Музеї народної архітектури та побуту о 14:30. Потім вільний час, протягом якого можна буде погуляти самостійно, пофотографуватись та скуштувати щось смачненьке на ярмарку. До 18:00 збір біля автобуса. Переїзд.
18:45 - 20:00 Відвідуємо аутлет містечко «Мануфактура». Гуляємо та фотографуємось.
20:00 До 20:00 збір біля автобуса, відправка у Вінницю.
Неділя 10 жовтня :
01:00 Прогнозоване повернення у Вінницю до 00:00-01:00 ночі. Все буде залежати від нашої організованості та стану доріг. Зупинка на Водоканалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Setra 51#
2 вільних місць із 51

51454137332925211713951
504642383430262218141062
49
4843393531272319151173
4744403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЗмерзла Тетяна Володимирівна
Осінь в Олександрії та Пирогово +містечко Мануфактура (19 жовтня 2019р.)
Доброго дня. На цих вихідних побували на чарівній екскурсії. Організатор Аліначудова і мила дівчина, все доступно і чітко пояснювала, компанійна та всю дорогу питалася чи все добре, чи ні. Автобус для поїздки був комфортний, водій чемний, не робив ніяких зауважень. В середині всю дорогу лунала класна музика. Я взагалі люблю музику, і дана , як для мене, була сучасно підібрана і не було нудно їхати і просто дивитися у вікно . Напевно сам водій не любить тишіце добре). Погода видалась неймовірно теплою і це є великою удачою так попасти на поїздку.
День був розпланований насичено і цікаво. Багато походили, пофотографувалися і просто класно провели вихідні. Усім ДЯКУЮ)


Марковська Іра Сергіївна
Пригоди в "Олександрії" та Пирогово + містечко "Мануфактура" (21 жовтня 2018р.)
Дякую)
Автобус досить зручний.
Дуже і дуже красива природа.
В Пирогово була вперше, і поїду ще. Дуже цікаво, і дуже велика територія, тому навіть невстигли все обійти.
Дякую за подорож)


Відповідь: Іра, ми раді, що у вас залишились гарні враження) Дякуємо за відгук, до нових зустрічей!)

Ковтун Уляна Олександрівна
Пригоди в "Олександрії" та Пирогові +"Мануфактура" (20 квітня 2019р.)
сидіння в автобусі були не надто зручні, деякі не опускалися :( водієві дякуємо за його мужність на наших дорогах

організатор Аліна Малишева сонечко приємна, ввічлива, з радістю поїхала б з нею ще, і не раз :)
екскурсоводи були цікаві, і в Олександрії, і в Пирогові, дуже круто розповідали, дізналась багато цікавого!

подорож загалом дуже сподобалась, було цікаво, багато вражень, чудова компанія! дякую!!)


Відповідь: Уляна, дякую за такі приємні слова) Рада, що вам сподобалось! До зустрічі в нових подорожах:)

Феліпенко Вікторія Володимирівна
Осінь в Олександрії та Пирогово +містечко Мануфактура (19 жовтня 2019р.)
Усім привіт:) Хочу подякувати за можливість відволіктись від буденності та поринути у атмосферу спокою та краси природи! І якщо погода посприяла тому, щоб ми відчули всю красу осені, то Аліна зробила все можливе, щоб нам було комфортно та приємно подорожувати) дякую Вам за легкість, чіткість та організованість. Все було чудово!


Гасич Юлія Анатоліївна
Осінь в Олександрії та Пирогово + містечко Мануфактура (09 жовтня 2021р.)
Все супер! Давно мріяла про цю подорож. Все чітко продумано. Побажання, більше часу на музей Пирогів.


Бигун Ирина Андреевна
Пригоди в "Олександрії" та Пирогові +"Мануфактура" (20 квітня 2019р.)
Доброго дня! Все було чудово!!!!
Водій Юліан молодець, особливо коли їхали на Умань.
Аліночка чудово дівчина, відкрита, весела,гарна УМНІЧКА!!!
Компанія була чудова правда ми цього не оцінила бо дитина хтіла розважатись, бігати де хоче і робити що хоче, тому ми ходили окремо, але все побачили і отримали задоволення.
Всі раджу Бідняжок ми вже не першій раз з ними подорожуємо і завжди задоволенні.
Ви найкращі!!!


Відповідь: Ирина, дякую, дуже приємно! Рада, що ви гарно провели час. До зустрічі в нових подорожах:)

Стоцька Ольга Володимирівна
Пригоди в "Олександрії" та Пирогово + містечко "Мануфактура" (21 жовтня 2018р.)
Дякую Дімі та Аліні за незабутню подорож.Парк Олександрія дуже гарний,неповторну красу добавили осінні барви.Екскурсовод Олена цікаво розказувала,хотілось її слухати.Сподобалось дуже Пирогово,а Мануфактура,то взагалі щось на грані фантастиці,навіть не очікувала у нас таке побачити,можна подумати,що знаходишся десь за кордоном.Загалом все на відмінно,водій молодець,довіз швидко і безпечно.Цю подорож рекомендую усім.Вкотре переконалась,що ви найкращі.


Відповідь: Ольга, дякуємо за такі приємні слова і за компанію) До зустрічі в нових подорожах!)

Франчук Сергей Валентинович
Осінь в Олександрії та Пирогово +містечко Мануфактура (19 жовтня 2019р.)
все прекрасно всем желаю пробивать


Вальчишен Олександр Володимирович
Осінь в Олександрії та Пирогово + містечко Мануфактура (10 жовтня 2020р.)
З "Бідняжкою їздили вперше , усе було супер ,задоволені повністю. Клас ,так тримати.


Шуляк Олена Артурівна
Осінь в Олександрії та Пирогово +містечко Мануфактура (19 жовтня 2019р.)
Важлива не кількість вихідних,а вміння ними скористатися,тому я дуже люблю поїздки на вихідні.
Дякую за таку подорож в чудовий теплий і сонячний і зовсім не осінній день.Олександрія дуже гарний парк, прикрашений яскравими барвами осіні, цікава розповідь екскурсовода,тут повністю зливаєшься з природою і відпочиваєш душею.Пирогово це наша тисячоліттня історія,тому,щоб все уважно роздивитися треба їхати на цілий день.Тут все дуже цікаво, можна взнати багато нового про нашу країну,про людей та їх побут.Стосовно Мануфактури враження двояке, може за того,що вже було темно.
Загалом все було на відмінно.Гарний автобус,водій молодець,довіз швидко і безпечно.Аліночка дуже світла і приємна дівчина, організовано все було чітко.Тим,хто хоче зарядитися енергією від спілкування з природою ,дуже раджу поїхати в таку подорож.
Дякую улюбленим Бідняжкам за пригоди)До швидкої зустрічі)


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.