Нова версія сайту!
19 лютого 02:30
Час відправлення
27 лютого 11:00
Час повернення
Є вільні місця!
295 USD
330 USD
Замовити місце

Нова Єгипетська експедиція +2 дні в Александрії (виїзд 3)

Тип: Відпочинок на морі, Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 5000 км.

В Єгипет може злітати кожен. Але дослідити його вздовж і поперек та побачити його древній, багатий спадок, вже задача не з легких. Але не для нас. Це буде пізнавальна, цікава та в міру насичена мандрівка, де ми побачимо все найвідоміше, найцікавіше, наймістичніше та найзагадковіше, що нам залишила древня цивілізація. Ми відвідаємо всі найвідоміші єгипетські пірамиіди та поїдемо на північ Єгипту до Александрії. Пакуйте валізи, ми летимо в Африку)

Увага! Друзі, на даний час діє вимога про обов’язкове ПЛР-тестування на COVID-19 для всіх, хто прибуває до Арабської Республіки Єгипет. ПЛР-тест має бути зроблений не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Єгипет. Результат обов'язково має бути англійською мовою з внесенням даних Вашого закордонного паспорту, мати QR-код, мокру печатку та підпис лабораторії. Після повернення в Україну, з будь якої країни, за новим законом, станом на зараз - потрібна самоізоляція, або ПЛР-тест.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Київ. Аеропорт Бориспіль

Хургада, Єгипет

Каїр

Александрія

Про подорож

 

Александрія

На півночі Єгипту, на березі Середземного моря стоїть місто Александра Македонського, північні ворота до Єгипту - Александрія.

Унікальність цього міста полягає у поєднанні величезного історичного спадку з сучасним європейським впливом на Арабську Республіку.

На даний момент Александрія - це велике сучасне місто, де переплелося нове і античне, мусульманське і православне, східне і західне.

Королівський Палац Монтаза

Однією з популярних пам'яток є Королівський Палац Монтаза. Він був побудований для останнього правлячого монарха Єгипту короля Фарука. Прекрасний палац знаходиться в мальовничому парку на березі Середземного моря.

Палацовий комплекс Монтаза складається з двох будівель. У великому палацовому приміщенні зараз знаходиться закрита для відвідування резиденція президента Єгипту. У малому палаці, який так само називається жіночим, розташовується готель віп-класу. Біля палацу є чудовий парк. Тут ми з вами будемо прогулюватись, як колишні монархи, та милуватись рідкісними преставниками флори.

Форт Кайт Бей

Вважається, що фортеця виникла на місці одного з Семи чудес стародавнього світу - Александрійського маяка. Залишки древнього маяка фараонів можна й тепер побачити в кладці форту. Маяк простояв майже тисячу років, але в 796 році нашої ери був зруйнований землетрусом.

У XV в. єгипетський султан Ашраф наказав на місці маяка побудувати неприступну фортецю для захисту від ворогів. 

На прикінці 19 сторіччя цитадель Кайт-бей піддалася атаці британських військ, в результаті чого була суттєво пошкоджена. Цитадель залишалася напівзруйнованої до початку відновлювальних робіт в 1904 році і подальшої реставрації під заступництвом короля Фарука, який бажав перетворити фортецю на садибу для відпочинку.

Після революції 1952 року Єгипетські військово-морські сили передали цитадель Кайт-бей на баланс місцевого Морського музею. В даний час всередині Цитаделі знаходиться Александрійський морський музей.

Александрійська бібліотека

Ще однією з родзинок Александріі є Відома на весь світ Бібліотека Александріна, яка була відкрита в 2002 році. Фонди бібліотеки були надані з усього світу і нараховує  500 тисяч книг у відкритих фондах і ще 7,5 млн. у сховищах. Бібліотека має рідкісні старовині крихкі рукописи, для яких широко використані електронні прилади, які дають змогу гортати джерела без контакту з оригіналами.

Грандіозний читальний зал має площу 70 000 м². Він розташований під 32-метровим скляним дахом, що перекинутий до моря - така форма нагадує сонячний годиник. Навіть неясно, чим читачі будуть захоплені більше: унікальним зібранням фондів чи неймовірним краєвидом, що відкриється перед ними. Будівля не має звичних вікон. Є лише одне вікно і це — суцільний скляний дах. В Єгипті дуже рідко йдуть дощі і не буває снігу, тому звичний дах не потрібен.

Для наповнення бібліотечних фондів були здійснені пожертвування зі всього світу. Іспанія передала документи, що належать до періоду правління маврів, французи передали документи, що засвідчують будівництво Суецького каналу. 

Фасад бібліотеки вироблений з сірого асуанського граніту, на якому зображені зразки 120 письмових систем людства. 

Мечеть Абу эль-Аббаса

Ця велика красива мечеть була побудована в 14 столітті над могилою пророка, ім'ям якого і була названа. Цей святий пророк є одним з чотирьох найбільш шанованих в країні святих, він вважається покровителем моряків і рибалок. 

Мечеть є найбільш популярною і великою мечеттю в Олександрії. Вона також вважається справжнім архітектурним шедевром. Внутрішня поверхня стін оброблена химерної мозаїкою, а стеля прикрашена традиційними арабськими розписами.

Мечеть з гробом пророка стала місцем паломництва безлічі мусульман з Єгипту і Марокко, під час подорожі до Мекки або назад.

Коптський православний собор Св. Марка

Коптський собор святого Марка в Олександрії є історичною резиденцією патріарха Олександрійського, глави коптів - єгипетських християн. Собор побудований на місці старого храму, заснованого самим святим Марком євангелістом, який проповідував тут ще в 60 роках н.е. 

Після мученицької смерті тіло святого поховали під заснованим ним храмом. У 828 році мощі святого Марка були викрадені венеціанцями. В Олександрії залишилася тільки голова святого, яка була загублена приблизно через 250 років. У 1968 році фрагменти мощей святого Марка повернули до Єгипту.

Помпеєва колона

Цікавою пам'яткою міста Александрії є Помпеева колона або як її ще називають - Александрійський стовп. Ви вже могли чути про нього з вірша Пішкіна. Поряд є три сфінкси, старовинні катакомби і руїни храму Серапіса, де стародавні єгиптяни ховали тут священних Апісів. Але найбільше це місце відоме тим, що саме тут таємно зберігали цінні екземпляри Александрійської бібліотеки, які дивом вціліли.

Її висота становить близько 27 метрів, діаметр майже 3 метри, а маса 285 тонн. До цих пір вчені губляться в здогадах, як люди не маючи сучасного технічного обладнання, або будь-якої техніки, змогли побудувати такий масштабний і величний монумент, який вже майже 2000 років захоплює погляд і нагадує народу про значущі історичні події.

Катакомби Ком ель-Шукафа

Катакомби Ком ель-Шукафа - підземний архітектурний комплекс, де в три яруси розташовані гробниці знаті. Це найбільше римське кладовище в місті, якому вже 2000 років.

В архітектурі надгробних пам'ятників переплелися елементи єгипетського, грецького і римського стилю. Наприклад, в одному з приміщень знаходиться типово єгипетський саркофаг, прикрашений грецькими малюнками та орнаментами. Навіть написи зроблені вперемішку на грецькій і єгипетській мовах.

Гробниці були знайдені випадково, під час планування кар'єру в 1900 році. Два нижніх яруси були затоплені водою, яку пізніше відкачали.

Римський амфітеатр

Він є єдиним знайденим римським амфітеатром на території Єгипту. Невелика за розміром споруда непогано збереглася. в 1959 р польськими археологами були розкопані і відреставровані руїни невеликого римського амфітеатру (II ст. н.е.) на 800 місць. Він став основною визначною пам'яткою Олександрії.

Амфітеатр рикрашений мозаїкою та має 12 мармурових терас, що утворюють півколо. Колись в ньому проходили різні гладіаторські бої і змагання, що було найпопулярнішою розвагою фараонів тих часів. 

Піраміди на плато Гізи

Ну як же без них;) 

Кожну велику піраміду в Єгипті можна назвати "най-най" по якомусь показнику. Піраміда Хеопса - найвища, піраміда Хефрена - найбільш вражаюча для туристів, піраміда Джосера - найперша. Ламана піраміда в Дахшурі - найзагадковіша у всій країні, і справа тут не тільки в незвичайній формі. 

«Все боїться часу, а час боїться пірамід» – твердження давнє, але більш ніж вірне. З тих пір, як в третьому тисячолітті до нашої ери на плато Гіза з’явилися три великих піраміди, пронеслося не одне тисячоліття, відійшли у вічність цілі країни і народи, прогриміли незліченні війни, а Великі піраміди досі стоять на околиці тепер вже сучасного Каїра, будучи єдиним уцілілим древнім чудом світу.

Пірамід в Єгипті збереглося більше ста, але справжня візитна картка цієї країни, найвідоміша та найвища - піраміда Хеопса. Вона побудована з 2,3 мільйонів блоків в 26 сторіччі до н.е. і її висота при будівництві була 146,6 метра. До цих пір немає точної відповіді, як вона була побудована. Дослідники висувають одну версію за одною, але жодна так і не змогла дати точної відповіді – як багатотонні блоки, підігнані один до одного так, що й ніж не просунути між ними, змогли поставити один на другий, з такою точністю, що заздрять і сучасні математики. 

Другою за величиною після піраміди Хеопса, є піраміда Хефрена. Але, завдячуючи своєму розташуванню, на найвищій точці плато, вона виглядає просто велично! Це єдина піраміда, на вершині якої збереглися облицювальні плити.

Трійку найбільших закриває піраміда Мікурина.

Великий сфінкс

На плато Гізи є ще один персонаж вартий уваги - Великий сфінкс

Архітектура Стародавнього Єгипту давно обросла легендами. Не винятком є і Великий сфінкс. Так і невідомо ким, коли і для чого він був побудований, але, безсумнівно, це історичне надбання. Незважаючи на те, що точної дати будівництва сфінкса немає, він вважається найдавнішою в історії скульптурою. Деякі вчені приписують йому близько 5 000 років, інші 10 000, а то й 12 000!

Він і сьогодні вважається найбільшою статуєю у світі. Дивно, як в давнину вдалося побудувати таку гігантську скульптуру, яка простояла багато століть. Сотні туристів облюбували його для своїх креативних фото - поцілунок зі сфінксом;)

Сходинчаста піраміда Джосера в Саккарі

Для того щоб дізнатись чому єгиптяни облюбували для своїх "гробниць" саме форму піраміди, ми відправимось до Саккари, щоб познайомитись з першою пірамідою Єгипту - пірамідою Джосера, або як її ще називають - сходинчастою пірамідою.

Сходинчаста піраміда Джосера складається з 6 ярусів і вважається найбільшою і древньої спорудою на території всього Єгипту. Будівництво піраміди датується 27 століттям до нашої ери.

Ламана піраміда в Дахшурі

Роком заснування некрополя для фараонів в Дахшурі вчені вважають 2589 рік до н.е. Найцікавішою пірамідою Дахшура є Ламана піраміда, що має особливий вид. Справа в тому, що спочатку піраміду почали будувати під занадто крутим кутом, 54 градуса, і зрозуміли це архітектори вже ближче до вершини. Тому, щоб уникнути руйнування конструкції, верхню половину споруди було вирішено завершити під більш безпечним кутом в 43 градуси.

Навчившись на помилках, згодом неподалік була побудована Рожева піраміда, яка в результаті стала зразком для будівництва великих пірамід в Гізі.

Рожева піраміда

Рожева піраміда фараона Снофру є першою правильно форми пірамідою. Піраміда так називається через колір блоків з рожевого вапняку, які під час заходу набувають відповідний відтінок. Хоча в давнину вона, як і великі піраміди, була білою, так як мала облицювання з білого вапняку.

Побудована в XVI-XVII століттях до нашої ери. Споруда зовні дуже схоже на піраміду сина і спадкоємця Снофру - Хеопса, який, як відомо, побудував для себе найвищу усипальницю з усіх фараонів Єгипту. Але «Рожева» піраміда гостріший кут нахилу граней.

Це найвідоміші єгипетські піраміди і ми їх зобов'язані обов'язково побачити.

Каїрський музей

Почнемо знайомство з Каїром зі скарбниці давньоєгипетської культури - Єгипетським музеєм.

Він є не тільки найбільшим сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту, але і найбільшим єгипетським музеєм. Тут налічується більше 120 000 експонатів всіх історичних етапів Стародавнього Єгипту. У музеї можна побачити 11 царських мумій фараонів та їхні статуї, голову цариці Нефертіті, статую Ментухотепа, фараона Тутмоса Третього, фараона Ехнатона і багато інших історично цінних експонатів.

Головним експонатом музею по праву вважаються скарби гробниці фараона Тутанхамона. Справа в тому, що ця гробниця є єдиною  не розграбованою усипальницею. В ній було знайдено настільки багато скарбів, що на їх перевезення пішло більше 5 років. Крім самих скарбів ми своїми очима побачимо золоту маску Тутанхамона, його золотий трон, золоті саркофаги, золоті прикраси та його особисті речі з позолотою, а також 4 позолочених ковчега, в яких раніше зберігався саркофаг Тутанхамона.

Цілком ймовірно, що на час нашої подорожі вже відкриється новий Великий музей Єгипту. Тому ми відвідамо саме його, адже всі експонати будуть туди перевезені зі старого Каїрського музею.

Столиця Древнього Єгипту - Мемфіс

Зараз на мапі сучасного Єгипту не знайти міста Мемфіс, його поглинули пальмові гаї, але це місце ще має чим здивувати. Ось цей сфінкс, наприклад, другий за величиною в Єгипті після великого сфінкса в Гізі.

А ще тут є велетенська статуя фараона Рамзеса ІІ

Снорклінг

А щоб ще більше запам'ятати цю подорож ми попливемо на яхті до коралового рифу та будемо плавати зі справжніми дикими дельфінами у відкритому морі та снорклити з рибками)

P.S. Головна мета цієї подорожі - знайомство з древнім надбанням Єгипту. Тут зібрані лише цікаві та відомі місця. Кожна локація варта уваги, без перебільшення. Також сюди ми додали розваги та декілька днів повного релаксу на морі) Програма подорожі може бути змінена, на то є вагомі причини (поліція туризму, погодні умови, закриті автостради і тд), але жоден пунк з програми подорожі не залишиться без уваги. Ми побачимо все)

Для того щоб потрапити до Єгипту потрібно зробити ПЛР тест на COVID-19. Тест має бути зроблений не раніше ніж за 72 години до прильоту в Єгипет, повинен мати мокру печатку (оригінал) та QR код. Тест необхідно зробити в Україні. Для тих хто проживає в Вінниці, ми можемо домовитись з лабораторією і здати ПЛР тести організовано групою та без черги. Організатор особисто забере результати та передасть кожному при зустрічі. Вартість становить 800 грн. При поверненні в Украну обсервація або тести не потрібні. Ситуація щодо тестування оновлюється кожні два тижні.

Переліт

Переліт до Єгипту не є дешевим. Тому ми обрали найдешевший тур.пакет з вигідним недорогим чартерним перельотом та проживанням у готелі з харчуванням All inclusive. Це набагато вигідніше ніж перельоти іншими авіакомпаніями. Крім того ми отримуємо від приймаючої сторони гарантований трансфер аеропорт - готель - аеропорт під час прильоту та відльоту та медична страхування. Трансфер без додаткової плати. На даний момент вартість тур.пакету становить 350$, не входить до орг.збору та оплачується додатково. Проте, на першу експедицію нам вдалось викупити турпакет з авіаперельотом за 220$. За умовами туроператора, кошти за турпакети потрібно здавати в гривнях по курсу туроператора. При перельоті потрібно дотримуватись вагових обмежень. Ручна клажа не повина перевищувати 7кг, а вага багажу не повина перевищувати 20кг. За понаднормову вагу оплачується штраф у розмірі 10 доларів за 1 кілограм.

Віза

Спеціальних дій для українського туриста з отримання візи до Єгипту не потрібно. Тобто не потрібно збирати якісь додаткові документи, відвідувати візові центри і так далі. Віза до Єгипту видається прямо по прибуттю в аеропорт особисто кожному.  Потрібен закордонний паспорт, який дійсний протягом як мінімум шести місяців з дати прибуття або спеціальний проїзний документ на дитину. Віза на відвідування Єгипту в якості туриста без територіальних обмежень коштує 25 доларів США та видається терміном до 29 днів. 

Митні правила Єгипту

Безмитне ввезення

Сюди відносяться такі товари і предмети:

 • парфумерія для особистого використання в кількості до одного літра;
 • один електроприлад;
 • алкоголь в кількості до одного літра;
 • тютюнова продукція у вигляді одного блоку сигарет, 25 сигар або 200 грам розсипного тютюну.

Перед митним бар'єром в аеропортах знаходяться магазини безмитної торгівлі під вивіскою Duty Free. Ви можете придбати в них один ящик пива або три літри міцного алкоголю. Ці товари не підлягають конфіскації або оподаткуванню, за умови збереження фірмової упаковки. Алкоголь можна купити з 20 років.

Заборонені до ввезення предмети

 • порнографія і еротика;
 • зброю;
 • відеоматеріали та книги, які завдають образи релігії ісламу;
 • наркотики і препарати, які їх містять.

За спробу провезення наркотиків в Єгипті загрожує смертна кара, можливо довічне ув'язнення.

Заборонені до вивозу предмети

 • антикваріат;
 • корали та інші тварини і рослини.

Виняток робиться для тих предметів, які ви легально придбали і можете пред'явити чек. Інакше загрожує штраф в розмірі 1 000 USD або арешт.

Особливості єгипетської митниці

При виникненні небезпеки поширення гострозаразних захворювань при прильоті ви повинні будете заповнити ще й санітарну декларацію. У день відльоту заборонено брати з собою в літак флакони з косметикою обсягом понад 100 мл і напої, придбані не в Duty Free. Якщо флаконів кілька, їх сумарний обсяг не повинен перевищувати один літр. Флакони дозволено переносити в прозорому пакеті. Решта буде конфісковано.

Валюта

Національна валюта Єгипту - єгипетський фунт. 100 єгипетських фунтів дорівнює: 148грн; 5,61€; 6,25$. Попри те, що євро в цій країні дедалі частіше з'являється в побуті, все ж вигідно брати з собою долар. У Єгипті майже скрізь приймають долари, розплатитися ними можна і в магазинах, ось тільки курс при цьому буде невигідним. Тому рекомендуємо подбати про те, щоб у вашому гаманці були дрібні купюри, оскільки решту в цій країні не люблять давати. А якщо й дають, то, звичайно ж, у фунтах за своїм курсом. Купити єгипетські фунти можна практично в будь-якому готелі, банку або в аеропорту. Але краще все-таки це робити в банках, оскільки обмінники готелів у потрібний момент можуть бути закритими, до того ж із вас здеруть пристойний відсоток комісії за обмін. Не рекомендуємо міняти гроші в готельного персоналу, тим паче в якихось випадкових людей. Усі основні банки, як поширений Bank of Egypt, так і інші, можуть обміняти валюту й роблять це щодня приблизно з дев'ятої ранку до четвертої години дня, крім п'ятниці, іноді й суботи, і крім важливих державних і релігійних свят. Банківську картку можна використати лише в великих супермаркетах. 

Одяг

Арабська Республіка Єгипет є мусульманською країною, в якій домінують ісламські норми та цінності. У цьому зв’язку рекомендуємо дотримуватися поведінки, яка б не суперечила традиціям та звичаям єгипетського народу та не була б образливою для мусульманського населення країни. Наприклад, дівчатам, які не хочуть привертати зайву увагу, не слід з'являтися в публічних місцях з оголеними плечима, ногами, або в обтягуючому одязі. Також слід уникати одягу з глибоким декольте. Не варто носити одяз з принтом сексуального, насильницького, екстремістського характеру тощо.

Так як ми деякий час проживатимемо на березі моря з доступом до пляжу, потрібно мати з собою купальники/купальні труси. Деякі пляжі коралового походження і мають гострі камінці, тому не зайвим буде захопити з собою силіконове взуття-коралки. Для екскурсій ідеально підійдуть кросівки, макасини або інше зручне взуття яке добре фіксується на нозі. Обов'язково головний убор. Ранки в Єгипті бувають досить прохолодними, тому легка куртка-вітровка стане в нагоді. Для більш комфортного переїзду в автобусі, радимо захопити подушку-бублик та плед.

Мобільний зв'язок та інтернет

Так як ми перебуватимемо за кордоном, радимо підключити роумінг для екстреного зв'язку. Деталі підключення до роумінгу уточнюйте в свого оператора. Також вигідно, для інтернету або дзвінків через різні месенджери, придбати сімкарту єгипетського мобільного оператора. Вартість за 10-16 гігабайт 10-15$. Wi-Fi в готелях зазвичай платний, приблизно 12$ за день користування, але біля рецепції інтернет безкоштовний.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі до єгипетської експедиції з Александрією
2-місний
Учасники Клубу 295 USD
Новачки 330 USD

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 45 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 05 січня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проживання в готелі в Каїрі;
 • проживання в готелі в Александрії;
 • сніданки і вечері в Каїрі та Александрії;
 • переїзди Хургада - Каїр - Александрія - Хургада у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід з професійним гідом на всіх локаціях;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • Турпакет, до якого входить авіапереліт в дві сторони, трансфер з/до аеропорту, проживання в готелі з триразовим харчуванням all inclusive, медичне страхування - 350 $ (сума може змінитись, уточнюйте в організатора);
 • 2 обіди в Каїрі - 20$ за 2 обіди;
 • 2 обіди в Александрії - 30$ за 2 обіди;
 • вхідний квиток до пірамід та сфінксу на Плато Гізи - 13$;
 • піраміда Джосера - 13$;
 • Єгипетський національний музей 15$;
 • піраміди Дахшура - 4$;
 • музей в Мемфісі - 5$;
 • Александрійська бібліотека - 9$;
 • парк Монтаза - 2$;
 • фортеця Кайт Бей - 4$;
 • Помпеєва колона - 5$;
 • Римський амфітеатр - 5$;
 • александрійські катакомби - 5$;
 • снорклінг в рифах з дельфінами 20$ (за бажанням);
 • ПЛР тест на covid - 800 грн (ситуація з тестуванням може змінитись);
 • візовий збір - 25$;
 • особисті витрати;

Для бронювання місця у подорож, після реєстрації протягом 72 годин, ви маєте внести аванс - 100 доларів, або оплатити подорож повністю, інакше ваша бронь анулюється. Якщо у вас не виходить сплатити у вказаний термін, звертайтесь до організаторів подорожі. Також за 45 днів до початку подорожі відмовитися від неї без наявності заміни буде неможливо, але ми активно допомагаємо з пошуком заміни. Кошти за придбані турпакети повернути немложливо.

Програма подорожі


Субота 19 лютого :
02:30 Зустріч в аеропорту "Бориспіль", термінал "D". Отримуємо ваучери і авіаквитки (дата та час можуть змінитись)
03:00 Початок реєстрації на рейс. Митний контроль. Паспортний контроль. Не забудьте завітати в Duty Free;) (дата та час можуть змінитись)
05:00 Виліт з аеропорту "Бориспіль". (дата та час можуть змінитись)
09:00 Приліт в аеропорт Хургади. Привіт, Єгипет!) Проходження паспортно-митного контролю. Трансфер до готелю. Поселення в наш базовий готель, який в нашому розпоряджені на весь термін перебування в Єгипті. Відпочиваємо. Алкоголь на барі безкоштовний;) (дата та час можуть змінитись)
18:30 Традиційний вечір знайомств) Явка обов'язкова) Познайомимось, обговоримо екскурсії та наші плани на наступні дні, узгодимо час виїзду на екскурсії
Неділя 20 лютого :
Вільний день. Гуляємо, купаємось, засмагаємо)
Понеділок 21 лютого :
03:30 - 09:00 Розпочинаємо нашу експедицію на північ Єгипту. Ранковий перезд до Каїру
09:00 Знайомимось зі столицею. Відвідаємо єгипетську скарбницю - Каїрський музей. Обідаємо на березі Нілу. Далі на нас чекають великі піраміди на плато Гіза та сфінкс. Поселяємось в готель
Вівторок 22 лютого :
07:00 - 08:00 Сніданок в ресторані готелю
Середа 23 лютого :
08:00 - 10:30 Переїзд в Александрію до Середземного моря
10:30 Розпочинаємо знайомство з Александрією. Відвідаємо палац та парк Монтаза, Александрійську бібліотеку, фортецю Кайт Бей, мечеть Абу ель-Аббаса. Обід в рибному ресторанчику. Ввечері поселення в готель
Четвер 24 лютого :
07:00 - 08:00 Сніданок в ресторані готелю
08:00 Продовжуємо досліджувати Александрію. Коптська церква, катакомби Ком ель-Шукафа, Помпеєва колона. Далі переїзд в Каїр і поселення в готелі в Каїрі
П'ятниця 25 лютого :
07:00 - 08:00 Сніданок в ресторані готелю
08:00 Сьогодні у нас знайомство з найвідомішими пірамідами Дахшура - Ламаною та Рожевою. Також відправимось в Саккару до найпершої піраміди стародавнього світу - сходинчастої піраміди Джосера. Потім відправимось в Мемфіс до другого за величиною сфінксу Хатшепсут і до велетенської статуї Рамзеса ІІ. Ввечері виїжджаємо до Хургади в наш базовий готель
Субота 26 лютого :
Вільний день. Можна засмагати, купатись в морі, або ж поплисти на яхті до коралових рифів, де будемо снорклити зі справжніми дикими дельфінами.
Неділя 27 лютого :
08:00 Виселення з готелю. Трансфер до аеропорту Хургади. (дата та час можуть змінитись)
11:00 - 15:00 Переліт Хургада - аеропорт "Бориспіль" (дата та час можуть змінитись)

Транспорт

 • Автобус для єгипетської експедиції 2
36 вільних місць із 48

Для більш комфортної подорожі ми мандруватимемо територією Єгипту на персональному великому автобусі. В ньому є кондиціонер та туалет. Розміщення середніх дверей є схематичне та може відрізнятися в залежності від типу автобусу. Номерація місць в автобусі є приблизною і може не співпадати з номерацією на схемі. Тому під час посадки в автобус варто дотримуватись схематичного розміщення крісел.

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47433935312719151173
48444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі до єгипетської експедиції з Александрією
14 вільних місць із 20

У нашій подорожі Єгиптом ми проживатимемо в Хургаді, Каїрі та Александрії.

Готель в Хургаді завжди прив'язаний до вартості турпакету, тому який саме готель, його зірковість (від 3* до 5*) ми можемо взнати незадовго до подорожі. Ми ж обираємо не найдорожчі варіянти, але намагаємось щоб це була перша лінія з власним пляжем, а також обов'язково з триразовим харчуванням All inclusive. Так як наша подорож кардинально відрізняється від класичного оллінклюзивного відпочинку, а саме екскурсійним наповненням та іншими активностями, тому ми не робимо високих ставок саме на готель в Хургаді, адже він буде нашим "базовим" готелем, де нас більшість часу не буде. Кімнати двомісні. В кімнатах душ, туалет, центральний кондиціонер, телевізор, холодильник, рушники, постільна білизна.

Готель в Каїрі "The Oasis Hotel Piramids 4 *"

Готель має басейн, сауну, терасу, тенісний корт, сад, нічний клуб. В кімнатах душ/ванна, туалет, центральний кондиціонер, телевізор, холодильник, рушники, постільна білизна. Сніданок шведський стіл з 6:00 до 10:00.

Готель в Александрії

Готель має все необхідне для комфортного відпочинку. В двомісних кімнатах є фен, душ/ванна, туалет, кондиціонер, телевізор, холодильник, рушники, постільна білизна. Безкоштовний Wi-Fi на рецепції.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейБогданов Сергій Васильович
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Настільки неймовірна подорож, що не вистачає слів описати свої враження та емоції. Вражаючі пам"ятки древньої цивілізації, знайомство із зовсім іншою культурою, продуманість програм, професіональна організація організація, розваги в пустелі, рибки в коралах та дикі дефільфіни на відстані витягнутої руки і ще куча всього - це все про цю подорож.
Особлива подяка Володимиру за організацію, Мухамеду за екскурсії та всій групі - ви неймовірні, з кожним буду радий зустрітись у нових подорожах.


Моспанок Дарія Олександрівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Важко одразу для себе було впорядкувати враження про цю поїздку й впорядкувари рій думок, вибух вражень та заспокоїти емоції.

«Єгипет - не моє» - подумала я 6 років тому (коли ще «Бідняжки» колесили по неньці, а подорож була через попсову турагенцію аля «море і ще щось глянути») й помилялась!)

Почалось все з «Швидкої валізи» і Вови(чудо-організатора, який одразу відчувався, як своя, близька і комфортна людина). Документи скинула, все оформили дистанційно - зручно. Чат у вайбері дає відчуття затишку й безпечності, адже підкажуть 1000 разів), нагадають, допоможуть наче «мамця», тому вже ніби релакс малий).

Подорож. Супер-компанія проявила себе ще в Україні, дорогою до аеропорту). Веселі, безтурботні й такі різні але обєднані «Бідняжкою», тому 100% енергійні та добрі. Гайз, дякую, що Ви там були зі мною).

Єгипет. Безпечний, теплий. Перевіряли в аеропорту довідки і т.д - надійно, спокійно, бо часи ж зараз такі;).
Готель. Враховуючи, що подорож-експедиція, і це лише фактично місце для ночівлі - все гуд. Були питання - Вовчик порішав). Людей майже немає. Пусті пляжі, вулиці, туристичні місця- тому навіть у 2020 можуть бути «+».

Екскурсії. Без слів, одна нірвана! Я така людина, що більше ходить по галереям та по виставкам сучасного мистецтва. Думала, що не зайде мені це все.. але!
Гід - від бога чи від всіх Єгипетських богів, бо вбирала все, наче губка і було мало( жалкую, що іноді гав ловила на фото але відволікатись було не можливо, тому обовязково перегляну декілька документалок). Історію та велич описати не можливо, це все потрібно побачити власними очима і повезти обовязково дітей і внуків).
Як??! Як вони це все робили???! Як воно все збереглось?! Велич вражає!

Контрасти. Вова, як організатор намагався нам показати не лише туристичні місця, а й ті, де меньше туристів й більш атмосферно. Нетрі, базар старого Каїру, християнка церква, храми Абідосу, Дендера й багато чого іншого - неймовірно. П.С: якщо буде така ж поїздка в Єгипет частина 2 (Александрія та ін) - я перша в списку))

Люди. Різні, й це прекрасно). Від суворого погляду охоронця (які доречі нас постійно супроводжували на туристичних місцях задля безпеки), до махання рукою через вікно автобусу старим дідуською з бідного району(цю посмішку ніколи не забуду).
Так, Єгипет дуже туристична країна, яка вже встигла себе розбалувати грошима туристів, тому інноді відчуватиметься легкий присмак того, що від тебе чекають $.
Але відкриваючи цю країну з іншого боку все забувається й залишається лише шлейф неймовірних розповідей про одну з наймаштабніших подорожей особисто для мене!

Однозначно рекомендую!! Для кого? Мабуть від підліткового віку й до 99 років)), адже таку поїздку потрібно розуміти і бути готовим сприйняти!)
Вова і мої «Бідняжки» - ви однозначно найкращі, якщо організовуєте такі подорожі. А все це чому?) Бо втілюєте свої мрії;) і наші також).
Дякую вам ще раз за «біле сонце пустелі»).


Олексюк Ірина Вікторівна
НОВОРІЧНИЙ КРУЇЗ ПО НІЛУ! Єгипет вздовж і впоперек) (26 грудня 2020р.)
Подорож дуже сподобалась, насичена враженнями, приємними емоціями. Навіть якщо були якісь неприємні моменти з готелем чи обслуговуванням, Вова одразу реагував і робив все, щоб ми залишились задоволеними. Все чітко організовано, програма виконана на 100%. Компанія у нас зібралась також мега крута, було дуже весело і класно.
Усіх вітаю зі святами! Бажаю ще більше класних і незабутніх подорожей.Колобкова Олена Володимирівна
НОВОРІЧНИЙ КРУЇЗ ПО НІЛУ! Єгипет вздовж і впоперек) (26 грудня 2020р.)
Я в Єгипті з Бідняжками була другий раз і маю можливість порівнювати. Обидві подорожі неймовірні. Але і вони недостані для цієї країни. З нетерпінням чекаю на нові маршрути. З Вовою обов'язково, бо організатор він за покликанням, тож і групи у нього швидко стають командою. У другій подорожі рівень готелю був набагато кращим, хоча провели ми в ньому небагато часу. Круїз був прекрасним. Навіть не вірилося, що це насправді, а не в кіно відбувається. Екскурсії додавали нових вражень. Напевно, у кожного свій рейтинг, але для мене відвідування храму Абу-Сімбел було давньою мрією. І він не розчарував.
Тепер стосовно організаційних моментів. Я вважаю, що сайт є найкращим серед відомих мені туристичних компаній. Автобуси в обох подорожах були комфортабельні, два місця для кожного створювали можливість для відпочинку на довгих маршрутах. Водії також були професіональної.У цих двох подорожах з нами були три екскурсоводи. Для мене найкращим є Хамед. Це людина, яка подає матеріал емоційно, має грунтовні знання і дуже хороше знання російської мови з мінімальним акцентом.


Козак Наталія Віталіївна
НОВОРІЧНИЙ КРУЇЗ ПО НІЛУ! Єгипет вздовж і впоперек) (26 грудня 2020р.)
Програма подорожі просто неймовірна. Стільки цікавих локацій, храмів, гробниць що фото здається можна ще півроку постити.

Чудове поєдняння традиційного відпочинку в отелі (Море, танці, аєробіка і ол інклюзів) з насиченою активною програмою з сноркелінгом, дельфінами, екскурсіями, музеєм, стародавніми храмами, гробницями і Пірамідами!!!

Піраміди були особливі, спочаку в тумані ( як іжачки), зате фото вийшли неймовірні, мало в кого такі є, а потім вже з сонечком. Вийшло 2 в 1.

Родзинкою подорожі звістно став круіз по Нілу. Не просто круїз,(хоч це вже вау) а зустріч Нового року на кораблі з басейником, відкритою терасою для засмагання, а ввечері споглядання заходів сонця, пропливаючих кораблів та пальмових та мангових рощ. А для самих цікавих щей проходження шлюзів, де нас нас як на амер горках покатали змінюючи рівень води а навкруги все світиться вогнями.

Вразило все. Навіть важко виділити щось найособливіше. Кожен храм що відвідували гарний особливо і по своєму. Переглядаючи фото не віриться що це ти і ти там БУВ!

Ти на фоні колон як маленька букашка а коли ходиш по храму чи притуляєшся до колон з розписами чи стін- наповн.єшся силою і разом з цим спокоєм. Місце сили відчувається однозначно.

Самі малюнки та надписи на стінах, колонах, в середині гробниць - це щось. Яскравість фарб, які збереглися містичним чином досі.

Один з найкращих моіх відпочинків із багатьох з турклубом. Єгипет відкривається з зовсім іншої сторони, навіть для тих хто вже як я був там раніше.

Колоритні базари, риночки та справжне життя людей бачиш з середини.

Готель хороший, номера великі і нові. Хазяін ходить по території і контролює, розпитує чи все ок.
Вайфай бескоштовний тільки в лоббі і слабкуват коли багото людей. Але то не головне( щоб в тел менше сиділи на відпустці) а кому потрібно для роботи то можна взяти платний по всій території. Як на мене іжа хороша і смачна, всього досить. Але це в кожного вже свій смак.
Алкоголь хороший, роблять бескоштовні коктейлі як замовляєш))

Автобус був зручний навіь для наших довгих переіздів адже аж цілих два місця на тееб одного.
Екскуровод подобався, толковий і доброзичливий.

організатор Вова молодець йшов на зустріч і по всякому допомагав. І звістно спланував просто шикарнючу подорож, за що йому величезне дякую!

Писати можно багато хорошого, адже емоціі і спогади переповнюють. Завдяки такому відпочинку ще певний ча буду надихатися згадуючи і щасливо посміхатися.


Однозначно рекомендую для людей які цікавляться, активних та допитливих, які хочуть побачити Особливий Египет а не тільк полежати на пляжі з бокальчиком.

З мінусів тільки одне --- мало 9 днів!! більше, треба ще більше!!!!
Сологуб Олена Павлівна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Емоції все ще вирують після поїздки, мабуть, потрібно трохи часу, аби все побачене та почуте вклалось у голові. Якщо узагальнити одним словом, то це буде "супер-мега-круто", іншого від Вови Коваля не отримаєш. Дякуємо всією сім'єю за круту організацію подорожі у "олінклюзивно неолінклюзивний" Єгипет. Ми з головою поринули в історію та сучасність (таку різну в різних областях країни), побачили і звичний усім Єгипет і той Єгипет, який зазвичай уникають, та ще й морячка, пустелі, рифів отримали на додачу до поїздок. Велика подяка Мухамеду за цікаві розповіді та людяність, водію Ясіру за відчуття спокою під час поїздок. Окрема величезна подяка нашій групі, на час подорожі склалася така маленька сім'я. Бідняжки, ви круті!


Дубина Віра Володимирівна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Перевівши подих і трохи вгамувавши емоції вирішила написати відгук. Це була неймовірно чудова і вражаюча подорож, ми познайомились з культурою, побутом і реальним життям простих єгиптян, доторкнулися до древньої історії Єгипту, побували на знаменитих Єгипетських пірамідах, побачили храми, гробниці фараонів, відвідали Каїрський музей і походили колоритними вуличками сучасного Каїру під неймовірно цікаві розповіді єгитеського гіда Мухамеда. Яскравим доповненням до всього були розваги в пустелі та відпочинок на яхті з купанням у відкритому морі. У вільний від екскурсій час була можливість відпочити на пляжі готелю KING TUT в Хургаді. Тур був організоний на найвищому рівні, вдало сплановані екскурсії. Величезна вдячність тур-клубу "Бідняжка" що подарували незабутні враження від подорожі і особливо нашому керівнику групи Володимиру Ковалю, який створив чудову атиосферу відпочинку та згуртував різних за віком та інтересами людей в одну дружну сім'ю. Рекомендую всім любителям актианого відпочинку вищезгадану подорож.


Семенова Людмила Францівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Ми з чоловіком від подорожі в захваті! Дякуємо Володимиру Ковалю за відмінну організацію та теплу атмосферу. Ми всі стали однією командою і друзями. Професійні гіди, що супроводжували в подорожі, відкрили для нас історію стародавнього Єгипту і ми по-новому закохалися в цю країну. Дякуємо Бідняжці за чудовий ексклюзивний тур! До нових зустрічей!


Жаворонок Светлана Юрьевна
Велика Древньоєгипетська експедиція (21 лютого 2020р.)
Всі ми родом з дитинства...І це ще раз довів наш супроводжуючий Володимир Коваль.Його дитяча мрія про подорож до Єгипту стала чудовою дійсністю для мене. Екпідіция вийшла дуже насиченою, побачили багато того, що виходить за межі звичайних турів. Відчули цю країну на смак, зрозуміли всі ії принади та недоліки.Було багато несподіваних пригод навіть злива в Каірі, яка буває раз на рік, але все оберталось на краще.Тож "Вперед за пригодами!"А Вові-велика поляка, як людині,яка вклала в цю подорож свою душу, і це дуже відчувалось.Дякую тобі Вова за все, і чекаю на нові пригоди.


Смирнова Татьяна Александровна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Єгипет - звучить банально, Древньоєгипетська експедиція - інтригуюче!
Подорож вдалася на всі 100%!
Побачили по-максимуму, прониклись історією, відпочивали та відчули весь контраст Єгипту в одній подорожі.
Ми побачили не тільки піраміди, храми і гробниці, але й життя корінних жителів, провели час в пустелі та релаксували на яхті.
Дякую організатору Вові за здійснення мрії - екскурсійного Єгипту!
Організація на найвищому рівні, все вчасно, чудовий екскурсовод, прекрасні готелі в Країрі та Люксорі, гарне харчування всюди.
За період подорожі ми стали не тільки командою, а й сім'єю!
Щодо погоди, то в даний період трохи прохолодно, але плюсом є невелика кількість туристів.
Завдяки продуманому маршруту, в багатьох місцях ми були єдиною екскурсійною групою.
Рекомендую дану подорож всім, хто хоче побачити Єгипет таким, як він є, з усіма своїми красотами і недоліками.Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.