Нова версія сайту!
05 березня 02:30
Час відправлення
13 березня 23:25
Час повернення
Є вільні місця!
285 USD
315 USD
Замовити місце

Велика Древньоєгипетська експедиція (виїзд 4)

Тип: Відпочинок на морі, Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 5000 км.

В Єгипет може злітати кожен. Але дослідити його вздовж і поперек та побачити його древній, багатий спадок, вже задача не з легких. Але не для нас. Це буде пізнавальна, цікава та в міру насичена мандрівка, де ми побачимо все найвідоміше, найцікавіше, наймістичніше та найзагадковіше, що нам залишила древня цивілізація. Часу для купання в морі та засмаги також вистачить) Пакуйте валізи, ми летимо в Африку)

Увага! Друзі, на даний час діє вимога про обов’язкове ПЛР-тестування на COVID-19 для всіх, хто прибуває до Арабської Республіки Єгипет. ПЛР-тест має бути зроблений не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Єгипет. Результат обов'язково має бути англійською мовою з внесенням даних Вашого закордонного паспорту, мати QR-код, мокру печатку та підпис лабораторії. Після повернення в Україну, з будь якої країни, за новим законом, станом на зараз - потрібна самоізоляція, або ПЛР-тест.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Київ. Аеропорт Бориспіль

Аеропорт Хургада, Єгипет

Каїр

Луксор

Про подорож

В цій подорожі ми побачимо велич пірамід, загадкового сфінкса, розписані ієрогліфами та кольоровими фарбами тисячолітні храмові комплекси, переповнені артефактами музеї, мумії фараонів та їхні царські гробниці. Розгадаємо безліч загадок та ще більше задамось запитаннями... І все це під тихі акомпанементи неквапливого Нілу, на берегах якого, 5000 років тому, зародилась древня цивілізація.

А ще ніжитимемося на пляжі під африканським сонцем, розважатимемося в пустелі і плаватимемо зі справжніми дикими дельфінами у відкритому морі та з рибками в коралових рифах) 

А тепер по порядку)

Отже, прилітаємо в Єгипет, а саме в Хургаду. Поселяємось в готель на березі Червоного моря. Відпочиваємо (чи засмагаємо) після дороги та набираємось сил перед насиченою та цікавою програмою)

Піраміди на плато Гізи

«Все боїться часу, а час боїться пірамід» – твердження давнє, але більш ніж вірне. З тих пір, як в третьому тисячолітті до нашої ери на плато Гіза з’явилися три великих піраміди, пронеслося не одне тисячоліття, відійшли у вічність цілі країни і народи, прогриміли незліченні війни, а Великі піраміди досі стоять на околиці тепер вже сучасного Каїра, будучи єдиним уцілілим древнім чудом світу.

Пірамід в Єгипті збереглося більше ста, але справжня візитна картка цієї країни, найвідоміша та найвища - піраміда Хеопса. Вона побудована з 2,3 мільйонів блоків в 26 сторіччі до н.е. і її висота при будівництві була 146,6 метра. До цих пір немає точної відповіді, як вона була побудована. Дослідники висувають одну версію за одною, але жодна так і не змогла дати точної відповіді – як багатотонні блоки, підігнані один до одного так, що й ніж не просунути між ними, змогли поставити один на другий, з такою точністю, що заздрять і сучасні математики. Другою за величиною після піраміди Хеопса, є піраміда Хефрена. Але, завдячуючи своєму розташуванню, на найвищій точці плато, вона виглядає просто велично! Це єдина піраміда, на вершині якої збереглися облицювальні плити.

Трійку найбільших закриває піраміда Мікурина.

Сходинчаста піраміда Джосера в Саккарі

Для того щоб дізнатись чому єгиптяни облюбували для своїх "гробниць" саме форму піраміди, ми відправимось до Саккари, щоб познайомитись з першою пірамідою Єгипту - пірамідою Джосера, або як її ще називають - сходинчастою пірамідою.

Великий сфінкс

На плато Гізи є ще один персонаж вартий уваги - Великий сфінкс

Архітектура Стародавнього Єгипту давно обросла легендами. Не винятком є і Великий сфінкс. Так і невідомо ким, коли і для чого він був побудований, але, безсумнівно, це історичне надбання. Незважаючи на те, що точної дати будівництва сфінкса немає, він вважається найдавнішою в історії скульптурою. Деякі вчені приписують йому близько 5 000 років, інші 10 000, а то й 12 000!

Він і сьогодні вважається найбільшою статуєю у світі. Дивно, як в давнину вдалося побудувати таку гігантську скульптуру, яка простояла багато століть. Сотні туристів облюбували його для своїх креативних фото - поцілунок зі сфінксом;)

Каїрський музей

Почнемо знайомство з Каїром зі скарбниці давньоєгипетської культури - Єгипетським музеєм.

Він є не тільки найбільшим сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту, але і найбільшим єгипетським музеєм. Тут налічується більше 120 000 експонатів всіх історичних етапів Стародавнього Єгипту. У музеї можна побачити 11 царських мумій фараонів та їхні статуї, голову цариці Нефертіті, статую Ментухотепа, фараона Тутмоса Третього, фараона Ехнатона і багато інших історично цінних експонатів.

Головним експонатом музею по праву вважаються скарби гробниці фараона Тутанхамона. Справа в тому, що ця гробниця є єдиною  не розграбованою усипальницею. В ній було знайдено настільки багато скарбів, що на їх перевезення пішло більше 5 років. Крім самих скарбів ми своїми очима побачимо золоту маску Тутанхамона, його золотий трон, золоті саркофаги, золоті прикраси та його особисті речі з позолотою, а також 4 позолочених ковчега, в яких раніше зберігався саркофаг Тутанхамона.

Старе місто

Їдемо далі досліджувати єгипетську столицю і наступний наш пункт - Старе місто. На його території збереглися давньоримські будови і найдавніші коптські церкви. Ще там розташовані: Коптський музей, Вавилонська фортеця, синагога Бен-Езра та найдавніші мечеті Африки Амр ібн Аль-Ас та ібн Тулуна. 

Також ми гулятимемо ісламським кварталом, який має статус об'єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут знаходяться безліч сувенірних крамниць, де ми зможемо поторгуватися з місцевими продавцями)

У самому центрі ісламського Каїру розташована жвава вулиця Аль-Муіз. Свою назву вона отримала на честь халіфа, який був одним з батьків-засновників Каїра. Прогулюючись уздовж Аль-Муіз, по боках якої височить безліч мечетей, медресе і старих будинків, ми зануримося в атмосферу Стародавнього Єгипту.

Каїрська Цитадель або Цитадель Саладіна — велична фортеця, збудована Саладіном, один із символів міста; в теперішній час — великий музейний комплекс, одна з найбільш відвідуваних туристами пам'яток Каїру. 

Протягом 700 років, аж до смерті Мухаммеда Алі Єгипетського, майже всі єгипетські правителі жили, постійно або тимчасово, в Цитаделі. Тут вони урядували, тримали свій двір, вершили правосуддя, приймали гостей і послів тощо. Тут ми зробимо невеличкий фотостоп.

Повертаємось в Хургаду. Відпочиваємо (чи засмагаємо). Постимо в інстаграм фоточки на фоні пірамід, або з продавцем у придбаній у нього ж втридорога арафатці, або з поцілунком сфінкса;) Набираємось сил перед наступним активним етапом нашої подорожі. Поїдемо на південь, до древньої столиці - Луксору і його околиць. Відвідаємо місця, які мало хто бачив.

Далі ще цікавіше. Абідос. Дендера. Луксор.

Луксор - одне з найдавніших міст світу і легендарна столиця Єгипетського царства в минулому. У давнину його називали Фіви. Але спочатку ми відвідаємо найзагадковіші і наймістичніші храми в Абідосі та Дендера. 

Храм Сеті I в Абідосі

Храм в Абідосі був збудований не менше трьох з половиною тисяч років назад. Священний комплекс присвячений богу загробного світу Осірісу і шести іншим єгипетським божествам. Взагалі, древній Абідос був некрополем (місцем поховання фараонів) і кожен поважаючий себе єгиптянин вважав своїм обов'язком хоча б раз у житті побувати в цьому місті.

Абідоський храм має велику історичну цінність, але туристів тут можна перерахувати на пальцях. Справа в тому, що Абідос знаходиться далеко від основних туристичних місць і тому "підприємливі" єгиптяни не возять сюди туристів)  А подивитися тут, повірте, є на що і ми в цьому переконаємось. Абідоський храм - це приклад майстерності настінних рельєфів і зображень. Вчені без перебільшення називають його шедевром єгипетського мистецтва.

Храм побудований цілком з білого мармуру і має Г-подібну форму. Усередині є кілька гіпостильних (колонних) залів. За ними знаходяться святилища шести богів, а також фараона Сеті I.

Але, мабуть, найвідоміша частина Абідосский храму - це галерея царів з висіченим на стінах списком фараонів-попередників Сеті I. Ця стіна отримала назву «Абідоський список», а для вчених стала розгадкою багатьох невідомих фактів з історії Стародавнього Єгипту. А тепер знайдіть гелікоптер, субмарину та танк на фото нижче (для тих, хто детально і уважно перечитує програму подорожі;))

Осіріон

Поряд з храмом знаходиться загадкова та дивна споруда - Осіріон. Начебто зовсім простий, але якщо придивитися - абсолютно незрозумілий. Не даремно ж він завдає стільки "головного болю" єгиптологам. Осіріон набагато старший від сусіднього храму, але точну дату побудови досі не визначено. Багато питань та версій виникає при огляді цієї культової споруди. Спробуємо і ми наблизитись до розгадки древніх таємниць.

Храм Хатхор в Дендера

Рухаємося далі, на південь, до храму Хатхор в Дендера.

Храм Хатор є одним з найбільш добре збережених храмів у всьому Єгипті. У комплексі є три храми: пологовий, храм Ізіди і головний храм, присвячений богині Хатхор. Існує також священний басейн, який до цих пір доступний для огляду туристами. Але, на жаль, він порожній і в ньому вже не поплавати :)

Кольори в усіх храмах є оригінальними і яскравими, враховуючи, що внутрішня частина була колись покрита сажею після візитів бедуїнів та інших пустельних народів, які шукали притулку. Вони використовували храми як укриття, запалюючи багаття для приготування їжі і тепла. Оскільки храмовий комплекс раніше був наполовину покритий пустельним піском, кіптява накопичувалася нагорі. Щоб показати кількість сажі, від якої довелося очистити піщані храми і стелі, археологи залишили смуги в кожному храмі.

Одним з найдавніших астрономічних послань, надісланих людству староєгипетськими жерцями, є Дендерський Зодіак, або Зодіак Осіріса, який був встановлений на стелі однієї з капел на даху Храму Хатхор в Дендере. У Зодіаку зашифровані знання, зрозумілі тільки «посвяченим»: про Всесвіт, циклічні процеси планети Земля, періодичність повторення глобальних катастроф. Також на стінах храму вчені знайшли докази того, що древня цивілізація мала електрику. Іншого пояснення побаченому вони не могли дати. Можливо нам вдасться розгадати дивні ієрогліфи?)

Луксорський храм

Далі ми направляємося в Луксор, яскравою культурною пам'яткою якого є Луксорський храм. Ми спеціально залишили цей храм для відвідин у вечірній час. Саме з вечірньою підсвіткою храм виглядає містично і цим приваблює туристів. Це буде яскраве завершення дня.

Храм був побудований ще у 14 ст. до н.е. Кожен наступний фараон вносив свої зміни в архітектуру храму. Біля входу стоїть обеліск, яких раніше було два. Віце-король Єгипту Мухаммед Алі подарував ці обеліски Франції. Один обеліск французи успішно вивезли і встановили на одній з центральних площ Парижу. Від іншого ж вони відмовились і той так і залишився стояти на свому місці в храмі. 

В Луксорі є ще один храм - Карнакський (до нього ми ще повернемось).  В давнину ці два храми з'єднувала алея сфінксів, довжиною майже 3 кілометри і з 365 сфінксами. З часом алея була занесена піском, а поверх неї виросли цілі житлові квартали. Зараз влада Єгипту хоче повністю відновити алею. Для цього переселили всіх жителів з місця розкопок в інші райони міста, а археологи активно відновлюють втрачену алею. 

Місто мертвих. 

У Луксорі розташовується левова частка пам'яток періоду Нового Єгипетського царства. Річка Ніл ділить місто на дві частини. У давнину східний берег був місцем, де зводилися величні палаци фараонів - саме тут вони жили і молилися своїм богам. Західний берег Нілу - місто мертвих, де зводили похоронні храми і гробниці для єгипетських царів. Причому фараонів ховали в Долині царів, а їх дружин та дітей в Долині цариць. Численні гробниці долин знайдені археологами, а деякі навіть можна оглянути.

Колоси Мемнона

Колоси Мемнона у Фівах, розташовані недалеко від Долини Царів, відносяться до числа найбільших і цінних статуй Стародавнього Єгипту. Обидві кам'яні статуї вагою більше 800 т, вік яких перевищує 3300 років, колись охороняли вхід в поминальний храм Аменхотепа, від якого сьогодні залишилися лише фрагменти.

Їх ще називають "статуї що співають на світанку". Справа в тому, що коли перші промені сонця торкаються цих Колосів після холодної ночі, камінь розширюється, видаючи звук, який називають співом. Хто зна, можливо і ми почуємо ці ноти?) Пофотографувавшись з велетнями, рушаємо далі, до храму Хатшепсут.

Храм Хатшепсут

Заупокійний храм цариці Хатшепсут в Дейр-ель-Бахрі – один з найвидатніших і водночас незвичайних храмових комплексів Єгипту. Храм став справжнім дивом інженерної думки стародавніх будівельників, а сьогодні є одним з найвідоміших споруд давньоєгипетської архітектури.

Цариця Хатшепсут була видатною жінкою свого часу. Вона проголосила себе єдиною і повновладною царицею Єгипту, і 15 років її правління стали одними з кращих в історії, увінчаними численним перемогами на військовому поприщі. Свої перемоги, як і себе саму, цариця не забувала прославляти. Заупокійний храм на західному березі Нілу став одним з головних споруд, покликаних славити Хатшепсут не тільки на землі, а й на небі. Далі їдемо до загадкового місця, до Долини Царів.

Гробниці Долини Царів

Насамперед, це місце відоме своїми похованнями. Саме тут знаходяться гробниці в яких були поховані великі фараони.  Ми спустимось в три гробниці, аби побачити як фараони готувалися до загробного життя.

Карнакський храм

Найкраще збережений храм Міста живих - Карнак, що в перекладі з арабської означає "Розкішний палац". Він один з найбільших архітектурних творінь стародавнього світу. Кожен з фараонів, який був при владі удосконалював це місце. Так, Рамзес II побудував власну статую, яка стоїть при вході. Храм будували протягом двох тисяч років.

Найбільш дивовижний тут "лабіринт" з 134 колон. Висота кожної понад 20 метрів - це приблизно як 8-поверховий будинок. На деяких з них є ієрогліфи, на яких до цих пір збереглася фарба. При цьому їх вік сягає 3 тисяч років. Це найбільший колонний зал в світі!

Карнакський храм - це цілий комплекс стародавніх святинь, які з'єднані між собою. Центральний комплекс, присвячений богу сонця Амону, має площу близько 30 гектарів. Крім нього, тут є ще святилище богині неба Мут, бога війни Монту і ряд менших каплиць з ієрогліфами, які розповідають про різні події.

У давнину храмовий комплекс в Карнаці був з'єднаний алеєю ще з однією святинею - Луксорським храмом. Його частково збережену будівлю можна оглянути і сьогодні. А ось парадній доріжці фараонів пощастило менше - її поглинуло сучасне місто. Як згадку про алеї археологи знайшли скульптури сфінксів, що прикрашали шлях між храмами. 

Снорклінг

А щоб ще більше запам'ятати цю подорож ми попливемо на яхті до коралового рифу та будемо плавати зі справжніми дикими дельфінами у відкритому морі та снорклити з рибками)

Розваги в пустелі!

Аби більше відчути на собі подих пустелі та отримати добрячу дозу адреналіну, потрібно спробувати підкорити пустелю. Найкраще це робити на джипах!)

А також спробуємо підкорити залізного пустельного коня - квадроцикла)

Ну і як же без баггі?)

Але без верблюда важко уявити справжню пустелю. Тож ми осідлаємо ще й їх)

Ще нас тут чека вечеря, під час якої ми побачимо справжній танець живота)

P.S. Головна мета цієї подорожі - знайомство з древнім надбанням Єгипту. Тут зібрані лише цікаві та відомі місця. Кожна локація варта уваги, без перебільшення. Також сюди ми додали розваги та декілька днів повного релаксу на морі) Програма подорожі може бути змінена, на то є вагомі причини (поліція туризму, погодні умови, закриті автостради і тд), але жоден пунк з програми подорожі не залишиться без уваги. Ми побачимо все)

Для того щоб потрапити до Єгипту потрібно зробити ПЛР тест на COVID-19. Тест має бути зроблений не раніше ніж за 72 години до прильоту в Єгипет, повинен мати мокру печатку (оригінал) та QR код. Тест необхідно зробити в Україні. Для тих хто проживає в Вінниці, ми можемо домовитись з лабораторією і здати ПЛР тести організовано групою та без черги. Організатор особисто забере результати та передасть кожному при зустрічі. Вартість становить 800 грн. При поверненні в Украну обсервація або тести не потрібні. Ситуація щодо тестування оновлюється кожні два тижні.

Переліт

Переліт до Єгипту не є дешевим. Тому ми обрали найдешевший тур.пакет з вигідним недорогим чартерним перельотом та проживанням у готелі з харчуванням All inclusive. Це набагато вигідніше ніж перельоти іншими авіакомпаніями. Крім того ми отримуємо від приймаючої сторони гарантований трансфер аеропорт - готель - аеропорт під час прильоту та відльоту. Трансфер без додаткової плати. На даний момент вартість перельоту становить 385$, не входить до орг.збору та оплачується додатково. Проте, минуло експедиції нам вдалось викупити турпакет з авіаперельотом за 220$/ При перельоті потрібно дотримуватись вагових обмежень. Ручна клажа не повина перевищувати 7кг, а вага багажу не повина перевищувати 23кг. 

Чартерний рейс може переносити та міняти дату та час вильоту.

Митні правила Єгипту

Віза 

Спеціальних дій для українського туриста з отримання візи до Єгипту не потрібно. Тобто не потрібно збирати якісь додаткові документи, відвідувати візові центри і так далі. Віза до Єгипту видається прямо по прибуттю в аеропорт.  Потрібен закордонний паспорт, який дійсний протягом як мінімум шести місяців з дати прибуття або спеціальний проїзний документ на дитину. Віза на відвідування Єгипту в якості туриста без територіальних обмежень коштує 25 доларів США та видається терміном до 29 днів. 

Безмитне ввезення

Сюди відносяться такі товари і предмети:

 • парфумерія для особистого використання в кількості до одного літра;
 • один електроприлад;
 • алкоголь в кількості до одного літра;
 • тютюнова продукція у вигляді одного блоку сигарет, 25 сигар або 200 грам розсипного тютюну.

Перед митним бар'єром в аеропортах знаходяться магазини безмитної торгівлі під вивіскою Duty Free. Ви можете придбати в них один ящик пива або три літри міцного алкоголю. Ці товари не підлягають конфіскації або оподаткуванню, за умови збереження фірмової упаковки і записи в паспорт. Алкоголь можна купити з 20 років.

Заборонені до ввезення предмети

 • порнографія і еротика;
 • зброю;
 • відеоматеріали та книги, які завдають образи релігії ісламу;
 • наркотики і препарати, які їх містять.

За спробу провезення наркотиків в Єгипті загрожує смертна кара, можливо довічне ув'язнення.

Заборонені до вивозу предмети

 • антикваріат;
 • корали та інші тварини і рослини.

Виняток робиться для тих предметів, які ви легально придбали і можете пред'явити чек. Інакше загрожує штраф в розмірі 1 000 USD або арешт.

Особливості єгипетської митниці

При виникненні небезпеки поширення гострозаразних захворювань при прильоті ви повинні будете заповнити ще й санітарну декларацію. У день відльоту заборонено брати з собою в літак флакони з косметикою обсягом понад 100 мл і напої, придбані не в Duty Free. Якщо флаконів кілька, їх сумарний обсяг не повинен перевищувати один літр. Флакони дозволено переносити в прозорому пакеті. Решта буде конфісковано.

Валюта

Національна валюта Єгипту - єгипетський фунт. 100 єгипетських фунтів дорівнює: 148грн; 5,61€; 6,25$. Попри те, що євро в цій країні дедалі частіше з'являється в побуті, все ж вигідно брати з собою долар. У Єгипті майже скрізь приймають долари, розплатитися ними можна і в магазинах, ось тільки курс при цьому буде невигідним. Тому рекомендуємо подбати про те, щоб у вашому гаманці були дрібні купюри, оскільки решту в цій країні не люблять давати. А якщо й дають, то, звичайно ж, у фунтах за своїм курсом. Купити єгипетські фунти можна практично в будь-якому готелі, банку або в аеропорту. Але краще все-таки це робити в банках, оскільки обмінники готелів у потрібний момент можуть бути закритими, до того ж із вас здеруть пристойний відсоток комісії за обмін. Не рекомендуємо міняти гроші в готельного персоналу, тим паче в якихось випадкових людей. Усі основні банки, як поширений Bank of Egypt, так і інші, можуть обміняти валюту й роблять це щодня приблизно з дев'ятої ранку до четвертої години дня, крім п'ятниці, іноді й суботи, і крім важливих державних і релігійних свят. Банківську картку можна використати лише в великих супермаркетах. 

Одяг

Арабська Республіка Єгипет є мусульманською країною, в якій домінують ісламські норми та цінності. У цьому зв’язку рекомендуємо дотримуватися поведінки, яка б не суперечила традиціям та звичаям єгипетського народу та не була б образливою для мусульманського населення країни. Наприклад, дівчатам, які не хочуть привертати зайву увагу, не слід з'являтися в публічних місцях з оголеними плечима, ногами, або в обтягуючому одязі. Також слід уникати одягу з глибоким декольте. Не варто носити одяз з принтом сексуального, насильницького, екстремістського характеру тощо.

Так як ми деякий час проживатимемо на березі моря з доступом до пляжу, потрібно мати з собою купальники/купальні труси. Деякі пляжі коралового походження і мають гострі камінці, тому не зайвим буде захопити з собою силіконове взуття-коралки. Для екскурсій ідеально підійдуть кросівки, макасини або інше зручне взуття яке добре фіксується на нозі. Обов'язково головний убор. Ранки в Єгипті бувають досить прохолодними, тому легка куртка-вітровка стане в нагоді. Для більш комфортного переїзду в автобусі, радимо захопити подушку-бублик та плед.

Мобільний зв'язок та інтернет

Так як ми перебуватимемо за кордоном, радимо підключити роумінг для екстреного зв'язку. Деталі підключення до роумінгу уточнюйте в свого оператора. Також вигідно, для інтернету або дзвінків через різні месенджери, придбати сімкарту єгипетського мобільного оператора. Вартість за 10 гігабайт 10-15$. Wi-Fi в готелях зазвичай платне, приблизно 12$ за день користування. В готелі в Луксорі Wi-Fi буде безкоштовний. УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель до подорожі по Єгипту
2-місний
Учасники Клубу 285 USD
Новачки 315 USD

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 45 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 19 січня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проживання в готелі 4* в Каїрі;
 • проживання в готелі 4* в Луксорі;
 • переїзди до Каїру, Луксору, Хургади, Абідосу, Дендера у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід на всіх локаціях;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • турпакет з авіаперельотом, проживанням в Хургаді з трьохразовим харчуванням, трансфер - 385$ (сума може змінитись, уточнюйте в організатора);
 • 2 обіди в Каїрі - 20$ за 2 обіди;
 • 2 обіди в Луксорі - 20$ за 2 обіди;
 • вхідний квиток до пірамід та сфінксу на Плато Гізи 12,5$;
 • піраміда Джосера 12,5$;
 • Єгипетський національний музей 12,5$;
 • храм Хатхор в Дендера 7,6$;
 • храм в Абідосі 6,30$;
 • Луксорський храм 17$;
 • Храм Хатшепсут 9$;
 • Долина Царів з відвідуванням трьох гробниць 16$;
 • Карнакський храм 12,6$;
 • снорклінг в рифах з дельфінами 20$ (за бажанням);
 • Розваги в пустелі (катання на джипах, баггі, квадроциклах, верблюдах. Вечеря з шоу програмою) 20$ за все (за бажанням);
 • особисті витрати;
 • тест на covid 800 грн (ситуація з тестуванням може змінитись);

Для бронювання місця у подорож, після реєстрації протягом 72 годин, ви маєте внести аванс - 100 доларів, або оплатити подорож повністю, інакше ваша бронь анулюється. Якщо у вас не виходить сплатити у вказаний термін, звертайтесь до організаторів подорожі. Також за 30 днів до початку подорожі відмовитися від неї без наявності заміни буде неможливо, але ми активно допомагаємо з пошуком заміни. Кошти за придбані авіаквитки повернути немложливо.

Програма подорожі


Субота 05 березня :
02:30 Зустріч в аеропорту Бориспіль (дата та час можуть змінитись)
03:00 Початок реєстрації на рейс (дата та час можуть змінитись)
05:15 - 08:15 Переліт Київ - Хургада
08:15 Приліт в аеропорт Хургади. Проходження паспортно митного контролю. Трансфер до готелю (дата та час можуть змінитись). Поселення в готель в Хургаді. Відпочиваємо.
Неділя 06 березня :
02:00 - 08:00 Виїзд великим автобусом до Каїру. По дорозі любуємось справжнью пустелею та величними горами
09:00 Знайомимось з першою пірамідою - пірамідою Джосера. Некрополь Саккара
13:00 Обідаємо. Далі відправлямось на Плато Гізи до Великх пірамід та сфінкса
19:00 Поселення в готель в Гізі. Відпочиваємо
Понеділок 07 березня :
07:00 - 08:00 Снідаємо. Висилення з готелю.
09:00 - 12:00 Каїрський музей - скарбниця Єгипту
12:00 - 13:00 Обідаємо на березі Нілу
13:00 - 17:00 Старий Каїр. Дуже колоритне місце.
17:00 - 23:00 Повернення в Хургаду
Вівторок 08 березня :
09:00 Відпочиваємо, засмагаємо, купаємось, набираємося сил перед наступним етапом подорожі. Вільний день
Середа 09 березня :
03:30 - 09:00 Ранковий переїзд в Абідос
09:00 - 14:00 Храм в Абідосі, Осіріон. Храм в Дендера. Переїзд в Луксор
18:00 - 21:00 Луксорський храм у вечірніх вогнях. Вечеря
21:00 Поселення в готель в Луксор. Відпочиваємо
Четвер 10 березня :
07:00 Сніданок. Виселення з готелю
08:00 - 13:00 Колоси Мемнона. Храм Хатшепсут. Долина Царів. Гробниці
13:00 - 14:00 Обідаємо на березі Нілу.
14:00 - 18:00 Найбільший храмовий комплекс - Карнакський храм
18:00 - 23:00 Переїзд до Хургади
П'ятниця 11 березня :
14:00 Їдемо в пустелю кататись на багі, квадроциклах, верблюдах, джипах. Ще нас чекає вечеря з національними танцями.
Субота 12 березня :
09:00 Пливемо на яхті снорклити на рифи з рибками та дельфінами) (за власним бажанням, оплачується додатково)
Неділя 13 березня :
15:00 Трансфер до аеропорту (дата та час можуть змінитись)
19:15 Переліт Хургада-Бориспіль (дата та час можуть змінитись)
23:25 Приліт в аеропорт Бориспіль (дата та час можуть змінитись)

Транспорт

 • Автобус для єгипетської експедиції 2
46 вільних місць із 48

Для більш комфортної подорожі ми мандруватимемо територією Єгипту на персональному великому автобусі. В ньому є кондиціонер та туалет. Розміщення середніх дверей є схематичне та може відрізнятися в залежності від типу автобусу. Номерація місць в автобусі є приблизною і може не співпадати з номерацією на схемі. Тому під час посадки в автобус варто дотримуватись схематичного розміщення крісел.

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47433935312719151173
48444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель до подорожі по Єгипту
23 вільних місць із 24

У нашій подорожі Єгиптом ми проживатимемо в Хургаді, Каїрі та Луксорі.

Готель в Хургаді завжди прив'язаний до вартості турпакету, тому який саме готель, його зірковість (від 3* до 5*) ми можемо взнати незадовго до подорожі. Ми ж обираємо не найдорожчі варіянти, але намагаємось щоб це була перша лінія з власним пляжем, а також обов'язково з триразовим харчуванням All inclusive. Так як наша подорож кардинально відрізняється від класичного оллінклюзивного відпочинку, а саме екскурсійним наповненням та іншими активностями, тому ми не робимо високих ставок саме на готель в Хургаді, адже він буде нашим "базовим" готелем, де нас більшість часу не буде. Кімнати двомісні. В кімнатах душ, туалет, центральний кондиціонер, телевізор, холодильник, рушники, постільна білизна.

Готель в Каїрі "The Oasis Hotel Piramids 4 *"
Готель має басейн, сауну, терасу, тенісний корт, сад, нічний клуб. В кімнатах душ/ванна, туалет, центральний кондиціонер, телевізор, холодильник, рушники, постільна білизна. Сніданок шведський стіл з 6:00 до 10:00.

Готель в Луксорі "Mercure" 4*

Це шикарний готель на березі Нілу з великим пальмовим садом, басейном, тенісним кортом. Він має все необхідне для комфортного відпочинку. В кімнатах є фен, душ/ванна, туалет, кондиціонер, телевізор, холодильник, балкон, рушники, постільна білизна. Безкоштовний Wi-Fi.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейБорисенко Оксана Василівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (21 лютого 2020р.)
Ця мандрівка - це не тільки перенесення тебе на інший континент та з зими у літо, вона, як яскравий вибух атомної бомби, так-так, тієї, що накриває))
Сказати, що було круто та шалено - то промовчати. Було атомно-бомбезно: цікаво, пізнавально, п'янко та рибково))

Не хочеться систематизовано розписувати те, що бачили,а' бачили ми дуже багато, скажу лише, що програма експедиції прописана чудово.

І....будь-які змінення програми, то ж завжди на краще, ми вже знаємо))

Знов повернулася з купою емоцій, з новими знайомствами та гігабайтами спогадів.
Вова, дякую!♥️

Крапивіна Крістіна Сергіївна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Подорож виправдала себе на 150% 😊
Володі величезне дякую за атмосферу і організацію.
Групі - за дружність, ми були великою родиною))
Програма дуже насичена та цікава, гіди розповідали не тільки про визначні місця, а і побут та життя Єгиптян. Навіть, навчили трошки арабському 😜
Єгипет відкривається зовсім з іншої сторони.😊Богданова Неллі Вячеславівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Поїздка просто неймовірна: атмосферна, яскрава, справжня. Суперове поєднання занурення в історію (милостиві боги, деякі з гробниць виглядають як декорації для фільмів - на стільки добре вони збереглись) та в місцевий колорит (прогулятись по старому Каїру та потрапити в менш туристичні місця було нереально атмосферно).
Переїзди комфортні, по 2 місця в автобусі на людину то просто божествене рішення!)
Гід - розумашка, цікаво розповідає.
Організатор (Вова) - тисяча благодарностєй, все насичено, продумано і взагалі дуже круто!

Ще 1 нюанс - зараз всюди дуже мало туристів. Тому якщо хто хоче мати можливість сфоткатись зі сфінксом або пірамідами без толпи людей - саме час їхати. Ми майже всюди були єдиним автобусом )

Єдине що додала б до програми подорожі то можливість покуштувати тру місцевої кухні - тих смажених потрошків в Каїрі, верблюда, голуба

PS: наша група - ви круті! Мені було реально по кайфу провести з вами відпустку!

По стандартній формі
- якість обслуговування на офісі / по телефону,
5/5
- зручність та зрозумілість сайту,
5/5
- автобус, водій,
6/5! (Нагадую, 2 місця на 1 людину)
- готель (якщо є),
5/5 всі по маршруту
- екскурсовод, організатор,
5/5 - гід
6/5 - організатор
- загальне враження про подорож.
Суперова!Колобкова Олена Володимирівна
НОВОРІЧНИЙ КРУЇЗ ПО НІЛУ! Єгипет вздовж і впоперек) (26 грудня 2020р.)
Я в Єгипті з Бідняжками була другий раз і маю можливість порівнювати. Обидві подорожі неймовірні. Але і вони недостані для цієї країни. З нетерпінням чекаю на нові маршрути. З Вовою обов'язково, бо організатор він за покликанням, тож і групи у нього швидко стають командою. У другій подорожі рівень готелю був набагато кращим, хоча провели ми в ньому небагато часу. Круїз був прекрасним. Навіть не вірилося, що це насправді, а не в кіно відбувається. Екскурсії додавали нових вражень. Напевно, у кожного свій рейтинг, але для мене відвідування храму Абу-Сімбел було давньою мрією. І він не розчарував.
Тепер стосовно організаційних моментів. Я вважаю, що сайт є найкращим серед відомих мені туристичних компаній. Автобуси в обох подорожах були комфортабельні, два місця для кожного створювали можливість для відпочинку на довгих маршрутах. Водії також були професіональної.У цих двох подорожах з нами були три екскурсоводи. Для мене найкращим є Хамед. Це людина, яка подає матеріал емоційно, має грунтовні знання і дуже хороше знання російської мови з мінімальним акцентом.


Колобкова Олена Володимирівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (21 лютого 2020р.)
Бути першопроходцем завжди нелегко, а вести за собою людей - іще важче. Тому почну з подяки всім організаторам цієї унікальної подорожі, зокрема Вові Ковалю, який просто заряджає нас своїм давньоєгипетським ентузіазмом. Ми побачили не тільки "обов'язкові" об'єкти, але і багато видатних пам'яток, які відвідують мало туристів. Особисто на мене піраміда Джосера справила більше враження ніж піраміда Хеопса саме завдяки відсутності натовпу. Так само, як і нічний Луксорський храм. Цей об'єкт треба додати до програми подорожі і саме у вечірній час.
Дуже вдалою є ідея щодо пересування групи у великому автобусі. На довгих переїздах, або під час вимушених зупинок в очікуванні машини супроводу це суттєво збільшує комфорт.
Чудовий гід Хамед на першому виїзді до Луксору став улюбленцем усієї групи. Добре було б залучити його на весь період подорожі. Після нього другий гід Махмуд виглядав блідою копією, зокрема завдяки поганій російській мові.
Готелі були різні, але причина цього цілком зрозуміла.
Тим більш, що в експедиціях комфорт не є обов'язковим.
Наостанок - декілька побажань:
провести невелику
екскурсію у Хургаді. Зокрема, приділити увагу мечеті Ель Міна і місцю, на якому її збудовано, хоча це і трохи не за темою подорожі;
При плануванні витрат зазначити необхідний мінімум на чайові гідам і водіям.
Попереджати про нестабільність цін і необхідність мати велику кількість дрібної готівки для розрахунків.
Скласти інформаційний лист із рекомендаціями для новачків і надіслати його за декілька днів до подорожі.
Думаю, що це зменшить кількість непорозумінь.
Ще раз дуже дякую за незабутні враження.
З нетерпінням чекаю на нові маршрути в світи давніх цивілізацій.


Яричук Альона Миколаївна
Велика Древньоєгипетська експедиція (21 лютого 2020р.)
Чудовий відпочинок! Чудові люди, казкові місця, в яких побували. Окрема подяка Володі, заздрю його стриманості та терплячості по відношенню до нас та ситуацій, які нас очікували в подорожі. Завдяки Володі та всім нам, майже не відчувалося, що у отеля, де ми були, 2 зірки)


Вижга Валентина Василівна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Ця подорож - не просто мрія, а якась казка. Тут все: історія, колорит, природа, екстрим і відпочинок! Організація чудова, максимум комфорту, маршрут продуманий так, що екскурсії і відпочинок збалансовані. Можна не лише познайомитись з історичними місцями, але й зануритись в місцевий колорит, побачити Єгипет зсередини. Наш організатор, Вова Коваль, дуже професійний. Завдяки його старанням і толерантності група з різних людей стала дружнім колективом! Було круто і захоплююче! Усім рекомендую!


Моспанок Дарія Олександрівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Важко одразу для себе було впорядкувати враження про цю поїздку й впорядкувари рій думок, вибух вражень та заспокоїти емоції.

«Єгипет - не моє» - подумала я 6 років тому (коли ще «Бідняжки» колесили по неньці, а подорож була через попсову турагенцію аля «море і ще щось глянути») й помилялась!)

Почалось все з «Швидкої валізи» і Вови(чудо-організатора, який одразу відчувався, як своя, близька і комфортна людина). Документи скинула, все оформили дистанційно - зручно. Чат у вайбері дає відчуття затишку й безпечності, адже підкажуть 1000 разів), нагадають, допоможуть наче «мамця», тому вже ніби релакс малий).

Подорож. Супер-компанія проявила себе ще в Україні, дорогою до аеропорту). Веселі, безтурботні й такі різні але обєднані «Бідняжкою», тому 100% енергійні та добрі. Гайз, дякую, що Ви там були зі мною).

Єгипет. Безпечний, теплий. Перевіряли в аеропорту довідки і т.д - надійно, спокійно, бо часи ж зараз такі;).
Готель. Враховуючи, що подорож-експедиція, і це лише фактично місце для ночівлі - все гуд. Були питання - Вовчик порішав). Людей майже немає. Пусті пляжі, вулиці, туристичні місця- тому навіть у 2020 можуть бути «+».

Екскурсії. Без слів, одна нірвана! Я така людина, що більше ходить по галереям та по виставкам сучасного мистецтва. Думала, що не зайде мені це все.. але!
Гід - від бога чи від всіх Єгипетських богів, бо вбирала все, наче губка і було мало( жалкую, що іноді гав ловила на фото але відволікатись було не можливо, тому обовязково перегляну декілька документалок). Історію та велич описати не можливо, це все потрібно побачити власними очима і повезти обовязково дітей і внуків).
Як??! Як вони це все робили???! Як воно все збереглось?! Велич вражає!

Контрасти. Вова, як організатор намагався нам показати не лише туристичні місця, а й ті, де меньше туристів й більш атмосферно. Нетрі, базар старого Каїру, християнка церква, храми Абідосу, Дендера й багато чого іншого - неймовірно. П.С: якщо буде така ж поїздка в Єгипет частина 2 (Александрія та ін) - я перша в списку))

Люди. Різні, й це прекрасно). Від суворого погляду охоронця (які доречі нас постійно супроводжували на туристичних місцях задля безпеки), до махання рукою через вікно автобусу старим дідуською з бідного району(цю посмішку ніколи не забуду).
Так, Єгипет дуже туристична країна, яка вже встигла себе розбалувати грошима туристів, тому інноді відчуватиметься легкий присмак того, що від тебе чекають $.
Але відкриваючи цю країну з іншого боку все забувається й залишається лише шлейф неймовірних розповідей про одну з наймаштабніших подорожей особисто для мене!

Однозначно рекомендую!! Для кого? Мабуть від підліткового віку й до 99 років)), адже таку поїздку потрібно розуміти і бути готовим сприйняти!)
Вова і мої «Бідняжки» - ви однозначно найкращі, якщо організовуєте такі подорожі. А все це чому?) Бо втілюєте свої мрії;) і наші також).
Дякую вам ще раз за «біле сонце пустелі»).


Северина Катерина Ігорівна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Це була дійсно емоційна і цікава подорож. Емоції зашкалюють і досі - від захоплення історією та побаченими архітектурами, від умов, в яких живуть сучасні єгиптяни, від всіх реалій життя, які вам не покажуть в звичайному турі в Єгипет.
Але це було пізнавально та порою доводилось стримувати емоції від побаченого.
"Перезавантаження" в процесі подорожі відбулось на всі 100%.
Окремо хочу відзначити нашого організатора Вову Коваля - всі екскурсії і "вилазки" були максимально організовані, а Вова постійно був поруч, контролював і допомагав вирішувати будь-які питання. З такою людиною завжди комфортно подорожувати :) Тому буду чекати від Вови нових експедицій та програм!


Бутенко Ольга Володимирівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (21 лютого 2020р.)
Враженнь від експедиції багато. Емоції переповнюють.
Дуже вдало підібрані дати: погодні умови комфортні, не спекотно і не холодно.
Організатор Вова дуже талановито справляється зі своїми обов’язками. Зрозуміло все пояснює, цікаво розповідає, згуртовує і завжди тримає в курсі подій.
Автобуси були великі, кожному було виділено достатньо місця для комфортного переїзду і особистих речей. Водії їздять швидко і охайно.
Екскурсовод з першої частини експедиції сподобався найбільше. Дуже цікавий і харизматичний юнак, має досить гарно поставлену мову.
В цій подорожі було укладено все що можливо і неможливо. Ми побачили Єгипет не тільки як курорт. Ми побачили справжнє життя сучасних єгиптян і спадщину древніх, побачили колорит великих міст і невеличких поселень, занурились в звичаї, традиції і побут. Звикали до їжі і культури поведінки єгиптян. Особисто мені важливі враження від подорожі. Тому я не зважаю на якісь моменти переїздів чи недоліки готелів. Так як в цю подорож ми їхали за емоціями, то отримали їх сповна. Я дуже задоволена і вдячна організатору за насичену програму. Можу сміливо рекомендувати такий варіант поїздки до Єгипту.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.