Нова версія сайту!
15 травня 03:00
Час відправлення
15 травня 23:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
15 травня 2021р.
660 UAH
720 UAH
Залишити відгук

Камінне село та цвітіння азалії

Тип:
Буде підкорено: 650 км.

Друзі, цього разу ми вирушаємо в подорож до загадкового, неповторного та вельми містичного місця - Камінного села. Цю місцевість називають реліктовою й унікальною. Її вважають чи не єдиною білою плямою на карті України. Після екскурсії ще кілька днів не вистачає спокою і тиші Камінного Села, яких у гамірному місті годі й шукати, залишається чекати, коли здійсняться загадані серед валунів бажання, і думати про нові, аби при нагоді знову про них розповісти каменям, що вміють тримати таємниці!

Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Бердичів

Житомир

Коростень

Олевськ

Рудня Замисловецька

Про подорож

Таємниці тисячолітнього Олевська

   Олевськ – це одне з найдавніших поселень Волині, яке розташовано в басейні річки Уборть. За археологічними дослідженнями територія сучасного Олевська була заселена ще в IV тисячолітті до нашої ери, про що свідчать крем’яні знаряддя праці доби неоліту. Неподалік міста було досліджено 17 поховань і два кургани Есривської культури.

   На північно-східній околиці Олевська, в урочищі Бабина гора, знаходиться археологічна пам’ятка — городище давньоруського часу, де археологи не перший рік проводять розкопки. І вже є чимало знахідок, що можуть повідати про життя і побут древлян, які мешкали тут понад 1300 років тому. Найцікавіше, що тут розкопали, — колодязь, споруджений ще до часів Київської Русі. Вчені вважають, що на цьому місці була фортеця з дерев’яними стінами, а колодязь, глибина якого сягає 12 метрів, древляни використовували у побуті, а також для гасіння пожеж під час ворожої облоги. 

   Ми завітаємо у це місто, щоб проникнутись духом тисячолітньої історії, відвідати пам’ятку архітектури України — Свято-Миколаївську церкву, будівництво якої датується 1596 року. Побачити сліди древлян і дізнатися хто і коли надав Олевську Магдебурзьке право.

Рідкісна квітка Полісся - азалія понтійська

   Саме у травні, в лісах Житомирщини, можна зустріти рідкісну квітку багряно-жовтого кольору - азалію понтійську або рододендрон жовтий.  За словами лісівників, росте цей квітучий кущ лише в декількох місцях на земній півкулі: масово – на українському Поліссі (Житомирська і Рівненська області), рідше зустрічається на Кавказі та подекуди – в Канаді.

   Деякі науковці припускають, що цією територією колись проходив льодовик і саме він заніс сюди насіння азалії і тепер вона є найстарішою лісовою культурою на Поліссі, хоча й не вивченою до кінця.

   Під час цвітіння рододендрону розповсюджує на цілі кілометри запаморочливий запах, який іноді може призвести й до втрати свідомості, якщо довго вдихати цей п’янкий аромат. Місцеві жителі остерігаються тривалих контактів з азалією під час цвітіння, а лісівники оберігають ці непрохідні зарослі ароматного цвіту.  

Загадкове та містичне Камінне Село 

   Далі, ми залишаємо Олевськ і їдемо до села Рудня Замисловецька, попереду нас чекає таємниця - Поліський Стоунхендж.  Урочище «Камінне Село» — унікальна пам’ятка геології. Воно було одним із номінантів рейтингу «7 природних чудес України». Дива розпочинаються одразу на дерев’яному мості через річку Перга з медовою водою. Місцеві по-своєму пояснюють бурштинове забарвлення водойми.

   Кажуть, що у щілинах скелястих берегів Перги оселялися дикі бджоли. Коли сонце добре припікало, зібраний ними мед стікав по каменях у воду, яка й набувала його кольору. Натомість науковці пояснюють такий феномен прозаїчніше. Річка нагадує відтінок бурштину через великі поклади залізної руди. Звісно, кожна версія має своїх прихильників, але є багато історій про те, що річкове повітря на берегах Перги лікує хвороби дихальних шляхів. Через 2 кілометри, перед нами з'явиться дивовижна картина з розкиданими по всьому лісу величезними опуклими валунами, вкритими мохом.

   Камінне село вважають одним із наймістичніших чудес світу – тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися безладно розкидані валуни, різні за габаритами, формами та енергетикою. Вони чимось схожі на звичайні хатки й утворюють цілу вуличку.  Найвідомішим з них є «Божий камінь». Пройшовши босоніж Божими слідами, потрібно загадати бажання, яке, кажуть, обов’язково збудеться. А ще можна перевірити ступінь своєї грішності, спробувавши пролізти крізь щілину між Божим і Диявольським каменем. Праведники проходять легко, грішні – можуть застрягти). 

   Саме тут, блукаючи поміж валунів, вкритих мохом - відчуваєш себе зовсім по-іншому, якось легко і спокійно на душі, кожен камінь розповідає свою історію! Тут ти ніби звільняєшся від усіх земних турбот і від усього негативу. Хочеться лише споглядати ліс, небо і кам'яні витвори. У цій казці хочеться забути про все і віддатися своїм почуттям: милуватися пейзажем, насолоджуватися спокоєм, торкнутися серцем тисячолітньої історії, пройти вузькою щілиною між частинами скелі, ступити босими ногами на Божий слід і загадати сокровенне бажання... А ще багато-багато фотографуватися, щоб потім, дивлячись на світлини, повертатися знову і знову в це фантастичне місце...

Військово-історичний комплекс «Скеля»

   На завершення екскурсійного дня, ми відвідаємо військово-історичний комплекс "Скеля". Цей об’єкт було збудовано незадовго до Другої світової війни, як командний пункт Коростенського укріпрайону. Влаштований у багатометровій скельній породі, він надавав абсолютну захищеність представникам командного складу.

   Вдало продумані системи вентиляції та очистки повітря давали можливість перебувати тут впродовж тривалого часу. Із цікавих експонатів музею варто відзначити протигаз для немовлят та аналогічний прилад для коней. Також в експозиції представлена чимала колекція зброї часів Другої світової війни.

Вхідні квитки оплачуються додатково: вартість 25 грн.

Відповідальний організатор: Ірина Гаращук (096) 34 - 90 - 900УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 660 UAH
Новачки 720 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 05 травня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 02 травня 00:00 Орг. збір зріс на 40 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним бусом;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • страхування від невиїзду по причині COVID-19 подробиці ТУТ;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування;
 • вхідні квитки у військово-історичний комплекс "Скеля" - 25 грн;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 років.

Програма подорожі


Субота 15 травня :
03:00 Збір у карманчику навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Старт о 03:00. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
08:00 - 09:30 Орієнтовно до 08:00 прибуття до Олевська. Екскурсія містом та городищем Бабина гора.
09:30 - 11:00 Переїзд до геологічного заказника Камінне село. По дорозі слухаємо цікаві розповіді про місцевість, що справді вражає своєю красою.
11:00 - 14:00 Під час екскурсії Камінним селом, ми послухаємо вражаючі легенди цього місця, дізнаємося як і коли велетні з'явилися на території Полісся і просто поблукаємо поміж валунів, загадуючи бажання, що обов'язково збудуться. Беріть з собою їжу з дому, та термос з чаєм, на природі влаштуємо пікнік.
14:00 - 16:00 Переїзд до міста Коростень.
16:00 - 18:00 Відвідуємо військово-історичний комплекс – командний пункт «Скеля» та прогуляємося парком.
23:00 Орієнтовне повернення додому до 23:00. Зупинка на Водоканалі та у карманчику центрального автовокзала, по місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
0 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЄвсєєва Людмила Іванівна
Камінне село та цвітіння азалії (15 травня 2021р.)
Дуже насичена емоційно і енергетично подорож.Ірина Гаращук хороший організатор,турботлива в процесі подорожі,цікавий співрозмовник.Величезне дякую Анні з Олевська за змістовні екскурсії.В такі місця Сили,хочеться повертатись знову і на довше,щоб набратись більше відчуттів.Особисто я чекатиму повторення подорожі і нових по місцях Сили Дякую команді "Бідняжок" за такі можливості!Успіхів вам!


Ромашкіна Олена Анатоліївна
Камінне село та цвітіння азалії (15 травня 2021р.)
Я дуже рада, що турклуб "Бідняжка" в особі Ірини Гаращук започаткував тренд подорожей "Таємнича Україна". Сьогодні ми побували на місці містичних камяних брил у лісі на Житомирщині, овіяних легендами щодо іх походження. Побачили найдовший в Україні видовблений з мореного дуба човен, який випадково знайдений поблизу Кам'яного села і до сих пір приховує свою історію. Також погуляли чудовим парком у Коростені та поласували місцевими стравами.
Чекаю на нові цікаві маршрути "Таємничою Україною" разом з допитливими "Бідняжками"!
Дякую водієві Олександру за високий професіоналізм та доброзичливість!


Шевчук Віталій Володимирович
Камінне село та цвітіння азалії (15 травня 2021р.)
Бідняжки:
5 - Чудова подорож, рекомендуємо. Особливо сподобалось:
- Камінне село. Чудовий ліс в якому можна активно провести час, пострибати по камінням, послухати спів пташок і полазити у розломах.
- Місто Коростень, в ньому дуже гарна набережна, багато скульптур і спокійна атмосфера.
- Човен довбунка, цікавий артефакт з минулого наших предків.
Також варто відмітити деякі мінуси:
- Ми приїхали в пік комаринної активності, навіть засіб проти них, не допомагав, їх було дуже багато.
- Не побачили цвітіння азалії
Можливо краще було б перенести подорож на пізніший час, коли цвіте азалія і можливо тоді би було менше комарів?
- Краєзнавчий музей Одеська був нудним, як і городище. Так багато часу як ми там витратили можна було б провести активніше.


Заянчковський Олександр Олександрович
Камінне село та цвітіння азалії (15 травня 2021р.)
Дуже гарна подорож. Їхав вже другий раз і поїхав би ще. Дуже цікаве та містичне місце- Камінне село. Дякую організатору Ірині, екскурсоводу та чудовій людині Анні, а також водію.


Заянчковський Олександр Олександрович
Камінне село та цвітіння азалії (07 листопада 2020р.)
Дуже цікава подорож. Рекомендую. Гід Аня цікаво розповідала. Подяка їй та організатору Ірі за чудово проведений час.


Сигерич-Кушнір Алла Григорівна
Камінне село та цвітіння азалії (15 травня 2021р.)
Про мандри в Камінне село – одне з найпотужніших місць сили в Україні. Камінне село--так називають гігантські валуни, розкидані по лісу біля села Рудня-Замисловицька на Поліссі. Науковці й досі ламають голови, яким чином велетенське каміння розміром із сільську хату, і не тільки, з'явилося серед поліського лісу.В наш непростий час так бажається отримати, черпати силу ,енергію життя . Наші предки такі місця оберігали від негативного впливу. Поїздка чудова, щира подяка організатору Ірині, вона у нас крута! і з нею круто: це третя моя поїздка з " Бідняжкою" Іриною, а планується і четверта,і п"ята, наснаги та удачі Ірині!Ця мандрівка для тих, хто хоче відчути ритми глибинного,зокрема Полісся.Хто хоче побачити і відчути історію древлян--- це і відвідини " Древлянський парк " у Коростень,до екскурсійної програми входить також городище Бабина гора, місцевий краєзнавчий музей.А ще ви завітаєте посмакувати смачнющими дерунами та побачити унікальний пам"ятник--пам"ятник Деруну.До нових зустрічей,Камінне село,що на Поліссі.Я обов"язково, якщо буде тур, знову туди навідаюсь.Іриночко,дякую! Всім спасибі за подорож і спілкування.


Тьо Олександр Олександрович
Камінне село та цвітіння азалії (15 травня 2021р.)
Великолепная поездка,с погодой повезло,гиды хорошие.Организатор просто молодец (со всех локаций приходили вовремя-никого не ждали),сам формат путешествия -удобен и комфортен.Очент доволен,спасибо Ирина за вашу работу(жду следующей вашей поездки)


Шуляк Олена Артурівна
Камінне село та цвітіння азалії (07 листопада 2020р.)
Містично)Фантастично)Поза межами реальності)Просто ВАУ)))💥👍
Іруся, дякую тобі за таку неперевершену подорож)))😍
Чекаю на нові фантастичні і таємничі пригоди)))🏞


Шуляк Олена Артурівна
Камінне село та цвітіння азалії (15 травня 2021р.)
Минуло півроку і я повернулася знову в це чудове місце-Камінне село щоб відновити свої життєві сили і спокій душі.Величезні камені-скелі розміром з невеликі хатинки, розкидані поміж густого лісу. Легенди про слід Бога й Бога, який перетворив село на камінь.Камінне село це мальовничий куток Полісся, де час ніби зупинився і яке здивує красою й нетиповістю.
Треба обов'язково їхати хоча б разок щоб все це побачити,доторкнутися до ціх кам'яних велетнів,які заряджають тебе своєю енергією.
Подорож фантастична.Іринка велика молодчинка,що відкриває нам такі місця сили на нашій Україні.Дякую за позитив, піклування,за компанію однодумців.
В Коростені дуже гарний парк і дуже-дуже смачні деруни.Будете там обов'язково скуштуйте.
Дякую за подорож.Все було супер)))👍🔥🏞️


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Алла - 11 березня 14:55
Ура! я вдруге в Камінне село,наразі весною,цвітіння азалії! дивовижне місце і чудова поїздка!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.