Нова версія сайту!
18 грудня 23:30
Час відправлення
21 грудня 04:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
21 грудня 2020р.
1210 UAH
1310 UAH
Залишити відгук

Вечори на хуторі поблизу Диканьки. Зимова Полтавщина

Тип: Екскурсійні мандри, Дегустації
Буде підкорено: 1400 км.

Захоплива зимова подорож на батьківщину Гоголя! Нас чекає давнє місто Миргород, знайомство з героями повістей видатного письменника, побачимо старовинну Полтаву, затишну та таку особливу.. Також ми погуляємо на Хуторі поблизу Диканьки(так, так, тому самому). А ще погуляємо на справжньому українському весіллі, та приготуємо власноруч та скуштуємо полтавських галушок!

Відповідальна:
Тетяна Саракуз
(097)562-39-82
Відповідальна:
Віолетта Носуленко
(095)122-59-45
Супроводжуюча:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Житомир

Київ

Лубни

Миргород

Полтава

Диканька

Вінниця

Про подорож

Зимова Полтава

Разом дізнаємось, звідки відкривається найкращий вид на Полтаву, де скуштувати найсмачніших галушок, чому варто побачити Хрестовоздвиженський монастир і по якій вулиці тут розгулюють герої гоголівських оповідань. Романтична, смачна та з дуже багатою історією..

 

Полтава  - одне з найстаріших міст. Вчені підрахували що її приблизний вік 1100 років! Вона багато чого бачила і багато чого може розповісти. Ім’я цього міста носить битва, що відбулась в 1709р, і мала колосальний вплив на хід Української історії. 

Полтава дала життя великій кількості культурних діячів, тож місто буквально вкрите музеями і пам’ятниками художникам, літераторам і вченим: Гоголь, Котляревський, Старицький, Панас Мирний та ін. 

Якщо подивитися на місто зверху, то воно нагадає сонце. Від Круглої площі діаметром 375 метрів, наче промені, розходяться 8 вулиць. Забудова площі дуже цікава: можна милуватися красивими старовинними будівлями та прогулятися розкішним Корпусним садом. Монумент Слави, який споруджено на честь 100-річчя перемоги російської армії над шведськими військами, розташований в самому центрі площі. 

Іванова гора - це високий мальовничий пагорб над річкою Ворскла. Саме тут майже тисячоліття тому була зведена Полтавська фортеця. Одну з її 15 веж - Подільську - зовсім недавно реставрували і включили в список пам'яток комплексу Іванова гора. Саме звідси відкривається неймовірна панорама на місто - долину Ворскли, Хрестовоздвиженський монастир. Обов'язково також сфотографуватися біля білосніжної альтанки, візитної картки Полтави.

На Івановій горі є дуже вдало відновлена садиба засновника нової української літератури Івана Котляревського - з хатою, коморою, повіткою та криницею.  А ще на Івановій горі можна побачити декілька цікавих сучасних пам'ятників, зокрема, пам'ятник галушці. До речі, давайте трохи докладніше про цей унікальний продукт.

Майстер-клас з приготування галушок в закладі "Комора"

Комора - перша галушкова мануфактура- це головний гастрономічний об’єкт у туристичному маршруті, що знайомить з легендарною регіональною стравою Полтави – галушкою.

Всі страви в закладі готуються наживо на відкритій кухні. Побачимо, як замішується тісто та як готується полтавська парова галушка та авторські страви. Не тільки побачимо, а зможемо зробити власний шедевр самі! Послухаємо історію створення страви, і на завершення етно майстер-класу станемо членами «Галушкової гільдії»

Майстер-клас по приготуванню та дегустація галушок - 85 грн

Місто-курорт Миргород

Вареник у Пацюка та Хлестаков на алеї гоголівських героїв, набережна річки Хорол, термальні джерела - нас зустрічає Миргород! 

Як і вся наша подорож, це містечко майже повністю присвячено Миколі Гоголю. До речі, одна з головних визначних пам'яток Миргорода -  це величезна калюжа, яку видатний письменник описав у одній зі своїх повістей.

Головне багатство Миргорода  - це його термальні джерела. За своїм складом води близькі до німецького Баден-Бадена. Якщо маєте на прикметі зайнятись своїм здоров'ям, ці місця саме для вас. Декілька великих санаторіїв, атмосфера душевної рівноваги  - Миргород дійсно можна назвати однією з перлин України!

Ми обов'язково погуляємо затишними скверами, зайдемо в Свято-Успенську церкву, подумаємо про минуле біля пам'ятників Гоголю та Миргородським козакам, а також перекусимо в одному з місцевих закладів.

ЕтноСадиба "Ляліна Світлиця"

Друзі, зовсім нещодавно в селі Опішне, що під Полтавою, відкрили так званий "музей звареного борщу".  Господарка музею, пані Олена, шалено закохана в свій край людина. Вона намагається передати свої знання та кохання до традицій нам, своїм гостям. 

Господиня відкрила свій музей тільки 21 листопада, але ми вже з нетерпінням чекаємо можливості скуштувати її смачного борщу.  Насправді на території етно-садиби "Ляліна світлиця" знаходиться три музеї: музей живого хліба, музей звареного борщу та музей ляльки-мотанки. Ми зайдемо в усі три, почуємо цікаву розповідь від господині та ще скуштуємо смачного борщу в горщику.

У садибі можна з'їсти смачний ситний обід з трьох видів борщу, вареників та каші. Ми відвідуємо музей в святковий день, тому нас тут ще пригостять пряниками, побачимо самого святого Миколая та взагалі повністю поринемо в казкову атмосферу!

Вартість такої прогулянки 100 грн, смачний та ситний обід - 300 грн.

Унікальний музей весілля

Відвідаємо єдиний в Україні музей весілля. Тут закоханих одружують за столітніми традиціями. Унікальні експонати весільних обрядів, вишиті рушники, весільне вбрання та скриня нареченої ‒ усе це можна не лише побачити, але й приміряти, чи взяти до рук.

Послухаємо та поспіваємо обрядові пісні разом з народним ансамблем, побачимо, як готували наречену, як брали за неї викуп, дізнаємось, чому молоді на своєму весіллі нічого не їли та не пили. 

Але головна родзинка музею - це те, що всі учасники екскурсії особисто приймають участь у весільному обряді. Серед відвідувачів обирають дійових осіб, і вже з ними проводять всі традиційні дійства. Тут для кожного знайдеться своя важлива роль. Також є в музеї одне повір’я: якщо незаміжня дівчина приміряє старовинну весільну сукню то неодмінно дуже скоро по-справжньому вийде заміж.  

 

Вхідний квиток в музей весілля: дорослі 10 грн, діти 7 грн. 

Етно-музей пива і самогону

Самогоноваріння було привілеєм багатих людей: виключно для себе, гостей та подарунків. «Самогон» – специфічний міжнародний термін, і означає зроблену в домашніх умовах горілку, що в українських селах стала «валютою» за виконання різного роду сільськогосподарських робіт.

Процес варіння «хлібного пива» відбувався в пристосованому для цього посуді, який вигадував кожен для себе. Ось такі унікальні зразки обладнання для пивоваріння та самогону зібрали в історичному місці під Полтавою, в с. Абазівка і створили «Музей пива та самогону». 

Абазівка в 19 столітті була власністю поміщика Михайла Абази. Серед багатьох речей, зроблених Абазою в селі, значиться і винокурня, яка обслуговувала дві корчми. У наш час продовжив традиції бізнесмен Василь Кожан. Він зацікавився виробництвом пива, побував у різних країнах, які славляться виготовленням пивних напоїв. Потім створив у селі пивоварню, яка виробляє кілька сортів пива за сучасними технологіями. Поступово народилася й ідея музею.

В одній кімнаті музею – історія пива, в іншій – історія українського самогону. Представлено близько шестисот експонатів: чашки, пляшки, чани, бочки, три десятки самогонних апаратів і навіть – міні-лабораторія, де потрібно вгадати призначення одного з приладів.

Після екскурсії всіх бажаючих чекає невеличка дегустація самогону з смачними канапками.

Екскурсія та дегустація - 75 грн.

Паб Beer House

В будівлі поряд варять смачне та якісне пиво - просто на наших очах! Простий невимушений стиль, дерево та цегла. Своєрідний колорит створений старовинними речами, привезеними з різних міст. У ПАБі можна скуштувати не тільки якісне пиво, а й насолодитися смачною українською та європейською кухнями.

Містична Диканька

При згадці села Диканька виникає образ чогось дуже таємничого, загадкового та містичного.  Славу цьому місцю приніс безсмертний твір Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки».

Тут знаходиться відома Троїцька церква, що побудовали в кінці 18 століття, в стилі бароко. Підлогу в ній вимостили чавунними плитами. Саме Троїцьку церкву Микола Гоголь зобразив в «Ночі перед Різдвом» та її стіни розписував коваль Вакула. Сам письменник також неодноразово бував в цій церкві.

Ще одну церкву -  Миколаївську, збудував син Кочубея Василь 200 років тому. За легендою, хтось знайшов на пеньку ікону Миколая Чудотворця. Забрав її. Але через деякий час вона знову опинилася на тому пеньку. Тоді вирішили  поставити на тому місці церкву.

Від колишнього ансамблю садиби Кочубеїв збереглася Тріумфальна арка. Побудованана у 1820 р. на честь зустрічі і перебування царя Олександра І у Диканьці. Кажуть, якщо пройтися під нею та загадати бажання то воно неодмінно збудеться. Трохи далі знаходяться знамениті Кочубеївські дуби, вік яких більше 800 років. Вони добре пам'ятають часи, коли юна Мотря Кочубей зустрічалася тут із Мазепою.

Кафе "Шинок" на хуторі біля Диканьки

Розважальний історико-культурний комплекс "Хутір поблизу Диканьки"  розташований на хуторі Проні поруч з Диканькою, який, за легендою, описаний М. Гоголем як місце проживання пасічника Рудого Панька, оповідача з "Вечорів на хуторі біля Диканьки".

Нас зутрінуть герої безсмертного твору - Чорт, коваль Вакула, Солоха та інші герої різдвяної казки - подивимось справжню виставу!  Смачно пообідаємо в «Шинку», прогуляємось по комплексу, зробимо яскраві фото. І хто знає, можливо з кимось і станеться й якась чортовщина:)

Відпочинок в "Карпатському чані"

Прогрівання в чані з ароматними травами на свіжому повітрі — це ідеальний релакс для душі і тіла. Особливо після насиченого екскурсійного дня!

Традиція відпочивати в гарячій (біля 50 градусів) водичці походить ще з часів Австро-Угорщини. Контрастні процедури (адже після гарячого котла дууже приємно зануритись в холодний басейн) дуже корисні для загального тонусу.

Гарно відпочинемо своєю компанією, за бажанням зможемо приготувати смаколики на мангалі. Шикарне завершення дня в мальовничому місці під Полтавою..

Оплачується додатково, залежить від кількості бажаючих 

Харчування

На сніданок першого дня беріть з собою бутерброди; повечеряти можна буде в Полтаві, в кафе готелю, чи в іншому колоритному закладі міста. На другий день сніданок можна замовити в кафе готелю, на обід йдемо в кафе "Комора" а вечеряти будемо в кафе "Шинок".

Поради в подорожі:

- Якщо плануєте купатись в чанах, беріть з собою резинове взуття, купальники та халати. 

 • COVID-19

Друзі, у разі виявлення позитивного тесту на COVID, навіть за умови, що до подорожі лишається менше 10 днів, ми перенесемо 100% ваших коштів на наступні мандрівки на період після хвороби.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Явір (Полтава)
4-місний 3-місний 2-місний
Учасники Клубу 1210 UAH 1260 UAH 1360 UAH
Новачки 1310 UAH 1360 UAH 1460 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 08 грудня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання 1 ніч в готелі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • ;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • сніданок в готелі - 100 грн;
 • вхідні квитки, за бажанням: вхідний квиток в музей весілля: дорослі 10 грн, діти 7 грн, весільна шишка - 10 грн;
 • вхідний квиток у музей борщу - 100 грн смачний обід - 300 грн;
 • вхідний квиток в музей пива і самогону: дорослі - 75 грн, діти до 18 р.-безкоштовно;
 • дегустація у закладі Beer House - 100 грн;
 • майстер-клас по приготуванню полтавської галушки - 85 грн.;

Програма подорожі


П'ятниця 18 грудня :
23:30 Виїзд з платформи №1 Центрального автовокзалу м.Вінниці.
Субота 19 грудня :
09:00 - 11:30 Прибуття в Миргород, сніданок, далі пішохідна екскурсія по місту-курорту.
11:30 - 14:00 переїзд до села Опішне, відвідуємо музей звареного борщу.
14:00 - 16:00 Переїзд, екскурсія в музей весілля, де ми побачимо всі весільні обряди у супроводі музичного гурту.
16:00 - 18:00 Їдемо до Полтави. Зайдемо до місцевого закладу смачно попоїсти.
18:30 - 19:00 Заселення в готель, вільний час для відпочинку.
20:00 Час для релаксу у карпатському чані чи попаритись у бані.
Неділя 20 грудня :
09:00 - 09:30 Виселення з готелю, здача номерів, сніданок.
10:00 - 13:00 Оглядова екскурсія містом Полтава, та вільний час, аби зігрітись чаєм чи гарячим глінтвейном)
13:00 - 15:00 Бути у Полтаві і не скуштувати місцеві галушки? Це не про нас. А ще краще приготувати їх разом з місцевою ґаздинею. Ми йдемо на майстер клас!
15:00 - 17:00 Екскурсія в музей пива та самогону та на сучасну пивоварню Beer House, дегустація за бажанням.
17:00 - 18:00 Переїзд в Диканьку, оглянемо всі найцікавіші памятки цього містичного селища.
18:30 На хуторі біля Диканьки. Театралізоване дійство та вечеря в атмосферному закладі, що ніби зійшов зі сторінок великого письменника. Вільний час для прогулянки по території хутора.
20:00 Вирушаємо додому.
Понеділок 21 грудня :
04:30 Орієнтовний час повернення додому. Все буде залежати від нашої пунктуальності та стану доріг.

Транспорт

 • Неоплан WEBER
20 вільних місць із 51

474642383429282420161284
484541373330272319151173
49
504339353125211713951
5144403632262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Явір (Полтава)
25 вільних місць із 49

Готель «Явір» розташований в Шевченківському районі Полтави, в 3 км від центру міста.

Ми проживатимемо в 2-х, 3-х, та 4-х місних номерах. 2-місні номери однокімнатні, з спільним або двома роздільними ліжками. Номери 3-х та 4-х місні – двокімнатні, але без дверей між кімнатами. В кожному з цих номерів роздільні ліжка.

Всі номери оформлені в класичному стилі і оснащені сучасними меблями, телевізором, власною ванною кімнатою з туалетом, кондиціонером, холодильником.  При необхідності постояльці готелю «Явір» на ресепшені можуть взяти праску, фен, чайник або ж замовити послуги пральні та прасування.  До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi, ресторан, безкоштовний сейф на стійці реєстрації .

На території працює кафе «Явір», а в 5 хвилинах ходьби від готелю знаходяться різні ресторани.

 

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЮрченко Людмила Пантелеймонівна
Вечори на хуторі поблизу Диканьки. Зимова Полтавщина (18 грудня 2020р.)
Мене давно приваблювала Полтавщина і ось побачила на сайті в "Бідняжок" подорож про яку я мріяла. В тур-клубі всі подорожі продумані до дрібниць, з заботою про подорожуючих. Я вже не раз подорожувала з ними, і на морі відпочивала і за границю їздила.ось і ця подорож "Зимова Полтавщина" виявилась дуже цікавою та смачнючою. Два дні цікавих зустрічей, розповідей та гарячого борщу з галушками. А дигустація горілки та пива, а галушки які смачні, виготовленні своїми руками!!! Все було дуже чудово. Наталя-організатор турбувалась про нас, ночували в гарному готелі з білосніжною білизною, зручний та теплий автобус.Мені дуже сподобалась подорож, рекомендую :) Подорожуйте з"Бідняжками" це зручно та душевно


Ковальчук Олексій Русланович
Вечори на хуторі поблизу Диканьки. Зимова Полтавщина (18 грудня 2020р.)
Крутецько !!!


Мельник Олександр Миколайович
Вечори на хуторі поблизу Диканьки. Зимова Полтавщина (18 грудня 2020р.)
Доброго часу доби. Дякую Бідняжкам за подорож до " Зимової Полтавщини на Вечори на Хуторі поблизу Диканьки" в тому числі відповідальним: Тетяні Саракуз, Віолетті Носуленко, та супроводжуючій Натальї Примак за дану подорож.
Побували в місті Миргород, яке славиться своїм курортом, алеєю Гоголівських персонажів, кафедральним собором. А гідом в нас був сам "Микола Васильович Гоголь".
Відвідавши етно фестиваль " Вареного борщу, та живого хліба в легендарному, надзвичайному, гончарному селищі Опішня де ми смакували велику кількість різних борщів, вареники, пироги, кесіль, а также "контрабас" - самогон з сушньою та перцем з газдою "Лялиної садиби" Оленою Щербань. Пані Олена дуже багато розповідала про традиції українського весілля. Побачили як випікають печиво в печі. Скуштували домашній хліб без дріжовий.
Відвідали музей весілля в с. Великі Будища. В даному музеї мене "оженили" з Анастасією, за що я їм дуже вдячний. Чудова вистава з місцевими жіночками. Наливали місцевий самогон.
Відвідали легендарне селище Диканька. Троїцький храм - намолений молитвами. Саме там знімався фільм "Вій". Дзвін даної колокольні дуже мелозвучно звучить. Відвідали тріумфальну арку в честь проїзду імператором Олександром 1.
Готель Явір в м. Полтаві з широким ліжком, туалет, душ в номірі, а также є телевізор. В даному готелі є пожежна сигналізація в номері, а также на кожному поверсі є порошковий вогнегасник.
Екскурсія по м. Полтава відбулася з гідом Артуром. Побачили будинок Котляревського, пам'ятники Мазепі, Гоголю та й інші архітектурні споруди. Ялинка в Полтаві красива, відвідали кондитерський магазин Домотек.
Відвідали заклад " Комора" першу галушкову мануфактуру. Велике дякую Наталі- директору даному закладу за смачні галушки, борщ та інші напої.
Музей самогону та пивоваріння в с. Абазівка. Чудова екскурсія, та ще й майстер клас з виготовлення галушок. Ціна на самогон кусається за 0,5 умовної хріновухи... 200 гривень, але дегустація безкоштовно. Пива в них чотири вида. Дегустація безкоштовна. Що самогон, що пиво дуже смачні.
Пройшли майстер клас з ліпки галушок. Ліпили галушки, які ми й куштували. Випивали смачнючий місцевий самогон закусюючи галушками і канапками.
Хутор Проні має чудовий заклад Розважальний історико-культурний комплекс "Хутір поблизу Диканьки". Де відбулася чудова вистава за однойменним твором Гоголя "Вечори на хуторі поблизу Диканьки" . Скуштували борщ і звичайно галушки.
Дякую водіям автобуса - справжні аси своєї професії. І ще раз велике дякую супроводжуючій Натальї Примак.
Всім рекомендую дану поїздку . Море спогадів і звичайно мріц ще раз поїхати на Полтавщину.


Аронова Алла Ігорівна
Вечори на хуторі поблизу Диканьки. Зимова Полтавщина (18 грудня 2020р.)
Поїздка вийшла чудова, як завжди. Дуже атмосферно, смачно, весело, душевно. Автобус зручний, водії вправні, організатор вище всяких похвал. Готель сподобався, дуже достойний. Програма чудова і пізнавальна, особливо "Ляліна світлиця" Враження тільки позитивні.


Шуляк Олена Артурівна
Вечори на хуторі поблизу Диканьки. Зимова Полтавщина (18 грудня 2020р.)
Ура!Нарешті моя мрія збулася і я потрапила на Полтавщину.Тут дуже багато цікавого з історичної точки зору, багато сучасних пам'ятників,а які смачні борщи і галушки,а ще пиво і самогон.А про театральні дійства то окрема тема,вони просто фантастичні і дуже цікаві.Раджу всім обов'язково поїхати сюди , байдужим не залишиться ніхто
Вражень цілий вагон , емоцій переповнюють.
Все було дуже , дуже класно.
Автобус і водії чудові , дякую за безпечну їзду.Наталя супер організатор, подорожую з нею вже не вперше,і завжди все чітко.Дякую за увагу і турботу про кожного туриста.
Дякую за таку фантастичну подорож.👍💥❤


Пилипенко Андрій Анатолійович
Вечори на хуторі поблизу Диканьки. Зимова Полтавщина (18 грудня 2020р.)
Море емоцій. Всім рекомендую.


Ковальчук Анастасія Русланівна
Вечори на хуторі поблизу Диканьки. Зимова Полтавщина (18 грудня 2020р.)
Одна із найяскравіших та найбільш емоційних подорожей із вами. Вперше побувала у Полтаві і жодного разу не пожалкувала,що віддавала перевагу зробити це разом із групою. Подорож видалась бомбезною, вистави та екскурсії цікавими,компанія видно,що не вперше подорожує,а травел-менеджер повністю відгукувалась та була уважною до кожного👍 відчуття, ніби поїхала із компанією старих друзів.
11/10
P.s Дякую,шо видали мене заміж двічі за день,такого я точно не забуду😁


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.