Нова версія сайту!
18 липня 07:00
Час відправлення
18 липня 23:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
18 липня 2020р.
390 UAH
430 UAH
Залишити відгук

Родзинки Поділля: Версаль та Афон

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 400 км.

Друзі, не знаєте що обрати, адже у вивченні історії вас приваблює все: від ремесел давніх поселень до вишуканих архітектурних споруд? Тоді поїхали з нами у цю подорож, у якій ми відвідаємо Тульчинський Версаль, завітаємо до єдиного музею столярного ремесла в Україні, де побачимо велику колекцію інструментів по дереву. А наприкінці подорожі прогуляємось вуличками Могилів-Подільского та вирушимо до Лядівського монастиря, який називають Подільським Афоном. Вперед за подільскими пригодами!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальний:
Анастасія Борзик
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Тульчин

Гнатків

Могилів - Подільский

Лядова

Про подорож

Палац у Тульчині: резиденція родини Потоцьких

  Палац є одним із кращих зразків української архітектури у стилі класицизму. Він вражає своєю красою та грандіозністю. Недарма його називають Подільським Версалем. Це окраса і візитна картка міста Тульчин. У затишному містечку Тульчин кожен бажаючий може відвідати чудовий палац Потоцьких, де колись влаштовували пишні бали і прийоми.

Сьогодні на вулицях міста не побачиш вишуканих карет, не почуєш тупіт коней та гучних балів, але тут, як і раніше, дуже затишно та красиво. Над створенням прекрасного палацу працювали кращі майстри і дизайнери того часу серед яких були відомий французький архітектор Ля Круа та дизайнер Меркс. Уміло використовуючи класичний стиль, майстри створили архітектурний шедевр того часу. Вишукана споруда вдалася на славу, палац використовували як головну резиденцію родини Потоцьких. Тут дуже часто любили гостювати відомі політики, королі, художники і поети. Велична споруда мала три корпуси, кожен з яких був по своєму унікальний. Вартість вхідного квитка оплачуємо додатково: 20 грн/особа.

        Музей столярного ремесла

У селі Гнатків, Томашпільського району що на Вінниччині, талановитий різьбяр Анатолій Лукіянчин відкрив безкоштовний Музей столярного ремесла. Тут чоловік представив 700 столярних інструментів з дерева, кожен експонат робочий. Тут чоловік представив 700 столярних інструментів з дерева, кожен експонат робочий. За деякі інструменти-експонати чоловік віддав 20 гривень, інші купував за кілька сотень, щось, розповідає, йому подарували. 

Музей інтерактивний, що дозволяє відвідувачам брати експонати руками,  всі охочі – можуть витесати, зістругати щось власноруч і забрати з собою. Основна ідея створення музею — це пам'ять про столярів, оскільки, як говорить власник: “Навіть немає дня столяра в Україні, також я шукав в інтернеті і не знайшов в Україні такого музею, знайшов лише у Росії декілька аналогічних. Я давно мріяв про створення власного музею, але не було приміщення. Декілька років тому, мені вдалось викупити приміщення старенького дитячого садочка та облаштувати у ньому музей”.

Могилів - Подільский

   Могилів-Подільський – унікальне місто по всім можливим параметрам. З однієї сторони, це важливий адміністративний центр на Вінниччині, а з іншої – прикордонна зона з Молдовою, адже КПП знаходяться практично в центрі міста біля базарної площі. В чомусь воно схоже на фенікса, правда не через те, що постійно горить, а радше навпаки – регулярно тоне у водах річки Дністер. Незважаючи на це, жителі підготовлені до таких ситуацій і завжди оперативно відновлюють низинні частини Могильова після чергового затоплення. 

Могилів-Подільський краєзнавчий музей. Музей розташований в приміщенні архітектурної пам’ятки кінця XIX століття, головному будинку одеського купця Гальперіна, побудованому в стилі модерн. В цьому приміщенні музей було відкрито у 2005 році. Музей було створено в 1929 році за ініціативи О.О. Кривицького при підтримці місцевого населення. Сьогодні експозиція музею складається з розділів "Природа і археологічні знахідки на території могилівщини", " Військова історія нашого краю від XVIст. до середини XX ст. " Етнографія Поділля". У виставковому краї музею окремі колекції. Чималий інтерес становлять збірки археологічних пам'яток, нумізматики та зброї. Вартість вхідного квитка оплачуємо додатково.

 Лядівський скельний чоловічий монастир

Лядівський Усікновенський скельний чоловічий монастир вважається одним із семи чудес Вінниччини. Він височіє на скельній терасі 90-метрової гори над Дністром, що протікає поблизу с. Лядова Могилів-Подільського району.

Це один із найдавніших православних скельних монастирів України: в молитві та покаянні ченці тут служать Господу вже понад тисячу років. А заснував його славнозвісний родоначальник православного чернецтва у Київській Русі преподобний Антоній Печерський. Той, що започаткував і Києво-Печерську лавру. Вартість вхідного квтитка оплачуємо додатково: 5 грн.

Відповідальний організатор: Борзик Анастасія (068)659-19-74  Отс Дмитро (097)749-60-84 Viber та (063)954-03-48УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 390 UAH
Новачки 430 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 08 липня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 05 липня 00:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • екскурсійний супровід;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки у Палац Потоцьких - 20 грн;
 • вхідні квитки у Лядівський монастир - 5 грн;
 • харчування та власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 18 липня :
07:00 Збір у карманчику напроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус. Старт о 07.00 Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
08:30 - 10:30 Орієнтовне прибуття у Тульчин. Візьміть із собою бутерброди, на сніданок. Екскурсія палацом Потоцьких, тривалість година, потім вільний час. О 10.30 збір біля автобуса, переїзд.
11:30 - 13:00 Прибуття у Гнатків. Екскурсія по музею "Столярного ремесла"
14:30 - 18:00 Приїзд у Могилів-Подільский. Обід. Вільний час або відвідування Краєзнавчого музею. Виїзд у Лядова о 18.00.
18:30 - 20:30 Екскурсія по Лядівському монастирю. Робимо гарні світлини. Виїзд на Вінницю о 20.30
23:30 Орієнтовне прибуття у Вінницю. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
0 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейТимощук Оксана Анатоліївна
Родзинки Поділля: Версаль та Афон (18 липня 2020р.)
Все чудово !!


Костюк Людмила Йосипівна
Родзинки Поділля: Версаль та Афон (18 липня 2020р.)
18.07 побувала на екскурсії " Родзинки Прділля" Настюша, дякую за твій позитив, за те, що намагалась кожному допомогти иа вислухати. Водій, Олександр, майстер своєі справи,дякую. Поьажання, щоб наступні екскурсіі були кращі: у Могилеві Подільському потрібео зробити оглядову екскурсію по містечку, подумати, може поблизу є що подивитись( найближчі села до містечка). Можна було б після Тульчина поїхати у с. Заболотне , музей мікробіолога заболотного, потім до столяра, Могилів Подільський, Лядово. Дякую за позитив!!


Відповідь: Людмила, вам дякую! Ми взяли до уваги, та внесемо коррективи до цієї мандрівки!

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.