Нова версія сайту!
04 червня 08:30
Час відправлення
13 червня 23:55
Час повернення
Залишилось місць: 5
485 EUR
535 EUR
Замовити місце

Альпи - вище неба!) 2022 рік.

Тип: Гори, Походи, Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 0 км.

Полюбляєте відпочивати активно та цікаво? - Приєднуйтесь до нашої мандрівки до височезних та засніжених Альп!) На нас чекатимуть запаморочливі пейзажі та цікаві маршрути! А також, в нашій подорожі ми піднімемось на канатній дорозі на висоту 3842 метри звідки найвищу гору Європи - Монблан можна буде спостерігати як на долоні!

Увага! Наразі в’їзд громадян України в країни Шенген зони з туристичною метою (країни слідування нашого маршруту) ЗАБОРОНЕНИЙ. Ми заздалегідь плануємо виїзди та сподіваємось на найшвидше відкриття кордонів, враховуючи дати нашої подорожі. Про актуальні зміни та умови ми повідомимо в цьому описі. У випадку переносу подорожі організатор зв'яжеться з вами і надасть детальну інформацію.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуюча:
Світлана Бойченко
(097)982-79-98
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Про подорож

Друзі, наша мандрівка ідеально пасує для тих, хто любить природню красу нашої планети: гори, ріки, озера, водоспади, льодовики та активний відпочинок серед усього цього!)
 

Протягом подорожі ми відвідаємо французько-швейцарські Альпи, де у нас будуть і надпейзажніший похід в гори, і купання в женевському "морі"!) Ми відвідаємо льодовикову печеру у одному із найбільших льодовиків Альп, спробуємо себе у ролі альпіністів, та максимально наблизимось до найвищої гори Європи - Монблану щоб гарно її розгледіти! Для цього ми піднімемось на канатній дорозі на висоту 3842 метри, де навіть зможемо відчути що таке гірська хвороба....

Запасаємось флешками для фотоапаратів, телефонів, кілобайтами нейронів у мозку і вирушаємо!)

Можемо з упевнененістю сказати, що наша мандрівка буде комфортною, адже кордон ми перетинаємо потягом (по дорозі вперед, так як черги в основному на в'їзді, назад на нашому автобусі) та за всю подорож ми не матимемо жодного нічного переїзду!

Лаутенбруннен

Перша наша дестинація: мальовниче містечко, що розкинулося в долині серед Швейцарських Альп.

Саме тут ми проведемо перших 3 ночі та дні, щоб максимально насолодитись навколишніми пейзажами. МІсце нашого проживаня обране свідомо, адже саме +звідси відкриваються вражаючі панорами на всю навколишню красу!

В перший день у нас буде доволі легка прогулянка по наволишнім містечкам (для розігріву), без особливого фізичного навантаження, ми піднімемось до містечка Мюррен та Гімельвальд на підйомнику, де прогуляємся по гарному пішому маршруті, серед чистого альпійського повітря та надзвичайно красивих будиночків, а потім, так само, спустимось назад у долину на іншому підйомнику. Увага: перший день хоч і буде простим фізично, але буде  складним морально,  бо вас відразу почне рвати в клоччя від цієї краси навколо!

Маршрут буде доволі простий, ми пройдемо близько 5 - 7 кілометрів без значних перепадів висоти.

Пейзажі навколо самі надихатимуть наші ноги невпинно мандрувати по альпійських стежках :)

Також у цей день ми відвідаємо один із найдивовижніших льодовикових водоспадів Європи - Трюммельбах, що протікає в середині гори та формує різноманітні тунелі. Це дійсно дуже круте видовище, на яке можна споглядати з численних оглядових майданчиків!

На другий день ми наблизимось до навколишньої краси ще ближче, бо щоб максимально нею насолодитись, ми вирушимо у похід!)

Ми піднімемось ніжками на висоту 2262 метра, до альпійських льодовиків, звідки зможемо в безпосередній близості спостерігати на засніжені вершини чотирьосячників!

Похід середньої важкості, маршрут складатиме близько 18 кілометрів, з набором висоти 1505 метрів та тривалістю біля 10 - 11 годин.

На вершині Шмадріхютте серед всієї цієї краси ми зробимо пікнічок. Звісно,  що все для пікнічку ми принесемо на спинках з собою))

Після походу будемо дружньо відпочивати у нашому мальовничому кемпінгу та ділитися враженнями від  побаченого.

На третій день ми трішки пізнаємо культуру швейцарців та вирушимо до етнографічного музею - скансену.

А після на нас чекатиме кількагодинний переїзд до Франції!)
 

Шамоні-Мон-Блан


Це дуже миле та затишне француське туристичне містечко у підніжжя Монблану - тут ми проведемо наступних чотири ночі.

У Шамоні є де погуляти, та спробувати справжніх француських круасанів. Тут і справді відчувається справжній дух Франції, та саме тут Альпи мають найвищі вершини та найкрасивіші льодовики.

Mer de glace

З першого дня перебування у Шамоні ми вирушимо у чудову мандрівку потягом у гори до одного із найбільших льодовиків Альп, а саме, відвідаємо льодовикову печеру в середині льодовика - Mer de glace!

Подорож на потягу займає близько півгодини в один бік, потім канатна дорога спускає бажаючих побачити це диво до льодовика. Щоб дійти до печери, де відкривається уся краса, маємо подолати ще близько 500 сходинок!)

Це видовище та відчуття вражають, побачити подібне - це, дійсно, дуже круто!

Після цього ми матимемо змогу покататись на місцевому бобслею - це гірка з якої з'їжджають на спеціальних машинках з крутими віражами:)

Також у нас буде змога піднятись на інших місцевих підйомниках на висоту більше 2500 метрів для споглядання на навколишні пейзажі!

Aigule du Midi
На наступний день на нас чекатиме підйом, який ми і назвали - "Вище неба" - на гору Егюій дю Міді! Це не просто підйом - це підйом який вартий усієї нашої подорожі! 

Вершина висотою 3842 метри - найближча вершина до найвищої гори Європи - Монблану, звідси можна споглядати на всю ту красу яка раніше була доступна тільки альпіністам.

Це рекордний у світі найдовший вертикальний підйом висотою майже у три кілометри!

З оглядових майданчиків верхньої станції відкриваються панорами які важко описати словами - коли над хмарами здіймаються гостроверхі піки височезних гір!) 

Для тих, у кого міцні нерви - на вершині гори є дуже крута фотозона, скляна колба з прозорим дном, під яким прірва висотою у кілометр!))
Також на такій висоті в Альпах можна наближено відчути, як себе почувають альпіністи при сходженні на Монблан, адже, на цій висоті вже можуть проявлятись безпечні признаки недостачі кисню та атмосферного тиску!)

На спуску назад ми зійдемо на проміжній станції 2300 метрів та прогуляємся до невеличкого озера.
Внизу на нас ще чекатиметь прогулянки по Шамоні. У нас в хостелі також є змога чудово провести час - влаштувати паті!)


Via Ferrata та Geneve
На третій день на нас знову чекатиме екстрим, можна сказати - екстримальна вишенька на тортику нашої активної подорожі, поблизу Шамоні є чудовий сталевий альпініський маршрут. В повному спорядженні всі бажаючі зможуть себе випробувати на маршруті - "VIA FERRATA CHAMONIX". Ми зможемо лазити по вертикальних скелях!

Найцікавішим відрізком шляху є, так називаємий - "Гімалайський міст" де потрібно пройти по мотузці над високою прірвою!)

 Також у другій половині дня ми поїдемо до столиці всіх банків -  міста Женеви, щоб гарненько провести час на його центральному пляжі.

Місто нам буде, передусім, цікаве своїм міським пляжем та неймовірно чистою водою "Женевського моря") Тут ми зможемо покупатись та мати вечірню прогулянку центральною частиною міста.

По поверненню наша задача гарно відпочити перед дорогою додому, та переглянути сотні фоточок які ми зробимо під час нашої мандрівки!)
Буде неодмінно цікаво та, як завжди, дружньо - приєднуйтесь до нашої активної команди у подорож неймовірними Альпами!)

❖ Витрати

Країни в яких ми будемо подорожувати не є дешевими (особливо Швейцарія), проте, все ж, наші додаткові витрати не будуть великими, якщо ми гарно підготуємось до цієї мандрівки. 
Основні витрати будуть складатись із:
1. Витрати на закупівлю в маркеті, особисто у нас на двох пішло близько - 50 євро.
(тобто по 25-30 євро на людину)
2. Витрати на підйомники та вхідний квиток до водоспаду у Лаутенбруннені - 25 євро.
3. Витрати на мультипас на всі розваги (підйомники, бобслей, потяг) на два дні в Шамоні - 43 євро.
(Тут для нас зробили хорошу знижку, так як звичайний такий квиток коштує вдвічі дорожче) 
4. Екстрім на Via Ferrata (за бажанням), з нашою знижкою - 60 євро. 
5. Плюс витрати за можливістю та по бажанню на сувеніри та різні власні потреби.
Тобто загалом основні витрати в нас становлять - 160 євро. + витрати за власним бажанням (сувеніри і так далі).

❖ Харчування

По маршруту нашої подорожі усі сніданки входять у вартість подорожі.
В Перемишлі ми заїдео одразу в супермаркет, де зможемо закупитись продуктами, і докупити що буде потрібно вже у Франції в Шамоні.
В Шале у Лаутербруннені наявна кухня - можна щось приготувати на вечерю. В Шамоні є змога замовити вечерю, вартість 12 євро.

❖ Правила в'їзду в Єврозону

Для перетину кордону у вас має бути діючий БІОМЕТРИЧНИЙ ПАСПОРТ! З терміном закінчення не менше ніж пів року від дати виїзду.

Для оформлення туристичного страхового полісу - нам необхідно щоб ви в особистому кабінеті у нас на сайті (у кожного він є свій, навіть у дитини, яка їде з вами - при реєстрації ви вказуєте номер телефону - цей номер і використовуйте для входу в особистий кабінет) заповнили дані закордонного паспорту та завантажили його фото. Найкраще це робити саме з комп'ютера, або з "повної версії сайту" якщо на мобільному телефоні.
Або прийти з паспортом до нас в офіс та наші менеджери внесуть ваші дані. Це заповнюється одноразово і на всі інші закордонні мандрівки вам цього робити вже не потрібно буде, до поки ви не змінете паспорт, та не зміняться відповідно його дані.

❖ Перетин кодону неповнолітніми:


 Правила перетину державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків - мають мати нотаріально завірений дозвіл. Детальніше уточнюйте у організаторів.

✷✷✷✷✷✷✷✷✷

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий членський внесок, 100 грн! За деталями звертайтесь до Організаторів!

Нагадуємо, що діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо здати аванс в розмірі 150 євро. Решту коштів потрібно здати до 20-го квітня.

Також після 20 квітня будуть сплачені всі аванси, тому якщо у вас з тих чи інших причин не вийде поїхати, повернути кошти без заміни ми не зможемо.


  УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі подорожі в Альпи.
3-місний,
4-місний,
5-місний
2-місний
Учасники Клубу 485 EUR 500 EUR
Новачки 535 EUR 550 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 45 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 20 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 25 травня 09:00 Орг. збір зріс на 25 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • квиток на швидкісний потяг Інтерсіті+ до Перемишля;
 • всі ночі у готелях, хостелах, шале;
 • всі сніданки протягом нашої подорожі;
 • організаторський супровід в подорожі;
 • 24/7 організаторської підтримки до початку подорожі;

Додатково оплачується:

 • комбінований квиток на 2 підйомники + вхід до водоспаду у Лаутербруннені - 25 Євро;
 • двохденний мультипасс на підйомники в Шамоні - 43 Євро;
 • Via ferrata - вхід, інструктори, спорядження - 60 Євро;
 • витрати на харчування;
 • інші особисті витрати;

Програма подорожі


Субота 04 червня :
08:30 Збір на залізничному вокзалі м. Вінниця, (також є змога підсісти у потяг в Києві, Хмельницьку, Тернополі, Львові).
15:30 Приїзд до Перемишля. Сідаємо у Автобус, їдемо до супермаркету. Після орієнтовно 6 годин переїзд до Врослава, поселення, ночівля.
Неділя 05 червня :
08:00 Виїзд з транзитного готелю - прямуємо до Швейцарії.
23:55 Приїзд у долину Лаутербруннен, поселення.
Понеділок 06 червня :
10:00 Підйом на підйомнику - перехід (легкий трекінг на 2-3 годинки десь) через Мюрен до Гіменвальду, спуск на підйомнику, похід до водопаду Трюммельбах. Відпочинок у кемпінгу.
Вівторок 07 червня :
08:00 - 19:00 Вирушаємо у похід малбовничими Альпами. Орієнтовно до 18 км, набір висоти 1505 метрів, тривалість 10 годин. Відпочинок у кемпінгу.
Середа 08 червня :
10:00 Виселення, вирушаємо до Шамоні, по дорозі завітаємо до етнографічного музею.
20:00 Прибуття у Шамоні. Вечеря.
Четвер 09 червня :
08:00 Беремо абонемент Шамоні-пасс на 2 дні та вирушаємо на потягу до льодової печери.
14:00 Покатушки на Бобслею, підйом на оглядовий майданчик 2500 метрів.
П'ятниця 10 червня :
08:10 Початок підйому на Агюль-Дю-Міді. Після прогулянка до високогірного озера. Проводимо вечір в Шамоні.
Субота 11 червня :
08:00 - 13:00 Початок підйому до Віа Феррата.
14:00 - 22:00 Годинний переїзд до Женеви, купамось, проводимо тут вечір!)
Неділя 12 червня :
07:00 - 23:55 Виїзд з Шамоні. Переїзд до транзитного готелю у Врославі.
Понеділок 13 червня :
09:00 Виїзд з транзитного готелю. Вирушаємо до Вінниці, проходження кордону.
23:55 Орієнтовне прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • SETRA AB3838AT Hecker Reisen
5 вільних місць із 49

Новий автобус стандарту ЄВРО-5, використовується переважно для закордонних подорожей!  Автобус та його водій вже намотали численні кілометри дорогами світу.

Приємний, чистий та світлий салон.

На кожному місці є міні-столик, на останньому ряді сидінь (диванчику) відстань між сидіннями збільшено (відстань для ніг), вони тут є не менш зручні.

 

 

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі подорожі в Альпи.
10 вільних місць із 52

Для нашої подорожі ми вибрали найкращі місця по категоріях - місцезнаходження/умови/вартість.
Ми проживатимемо у трьох локаціях:


1. Транзитний хостел у Польші  - тут ми зупинимось по дорозі вперед та назад на ночівлю, (тому особливо його описувати немає потреби).
 

Лаутенбруннен (Швейцарія)

У Швейцарії ми проживатимемо у дуже живописному місці, у серці долини Лаутербруннен. А саме у спеціальному будинку для груп - Шале Вайд (щось по типу  хостела).
Тут є кілька двомісних номерів, три, чотирьох та п'ятимісні. Зручності знаходяться на поверсі.
Також є велика спільна кухня. 
Сніданки включені у вартість подорожі.

Шамоні (Франція)

В Шамоні у нас будуть схожі умови як і в Лаутенбруннені. В нашому будиночку є все, щоб гарно проводити час компанією друзів, є навіть можливість влаштувати диско))
Тут також сніданки включені у вартість подорожі. є 2,3,4,5 місне розміщення. Зручності на поверсі.
Кухня тут відсутня, проте є можливість замовляти вечерю. Вартість вечері - 12 євро.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Олександр - 15 лютого 21:31
Підйом на підйомнику вертикально - 3 км? Від різко набраної висоти не получиться гірської хвороби?
Наталія - 10 травня 16:13
В 2021 році цієї подорожі не буде?

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.