Нова версія сайту!
29 квітня 08:30
Час відправлення
02 травня 21:00
Час повернення
Є вільні місця!
130 EUR
140 EUR
Замовити місце

Найкращі замки Польщі + фестиваль квітів

Тип: Екскурсійні мандри, Фестивалі
Буде підкорено: 2000 км.

Польща ніколи не перестане дивувати) Вона відкриває нам таємниці своїх найкращих замків і міст: замок Ксьонж - один з найбільших замків Європи і третій за розмірами в Польщі, де останьою власницею була тітонька Черчиля і де проводять наймаштабніший дизайнерський фестиваль квітів; Мошнинський замок, який входить до десятки найкращих замків Польщі; королівський Краків, де оживають легенди і неперевершений Вроцлав, з його багатою історією та архітектурою. Пізнаймо прекрасне разом)

Увага! Наразі в’їзд громадян України в країни Шенген зони з туристичною метою (країни слідування нашого маршруту) ЗАБОРОНЕНИЙ. Ми заздалегідь плануємо виїзди та сподіваємось на найшвидше відкриття кордонів, враховуючи дати нашої подорожі. Про актуальні зміни та умови ми повідомимо в цьому описі. У випадку переносу подорожі організатор зв'яжеться з вами і надасть детальну інформацію. Наразі дана подорож перенесена на 2021 рік.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Київ

Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Пшемисль

Про подорож

У зв'язку з ситуацією в країні та в світі, фестиваль квітів і ця подорож перенесені на літо. Як тільки дати проведення фестивалю стануть відомі, ми одразу всіх про це попередимо. Дякуємо за розуміння і просимо залишатися з нами.

 

Краків - королівське місто

«Якщо ви не бачили Кракова, то можна вважати, що ви не бачили Польщі». Хоча столицею наших західних сусідів із 1569 року є Варшава, проте культурний центр – це, безумовно, Краків!
Розташований на півдні Польщі Краків є одним із найдавніших міст і перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю виконував функції столиці і резиденції королів. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік. Тут розташувався знаменитий Вавель, резиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів; костьол Діви Марії з унікальним вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Ствоша; центральна площа Ринку – найбільша площа середньовічної Європи (4 га); Ягеллонський університет – один із найстаріших університетів у Європі з відомим Collegium Maius.
Кракову присвоєно звання Європейського міста культури, центр Кракова внесено до Списку світової спадщини ЮНЕСКО і він містом, яке найохочіше відвідують туристи. Уздовж вулиць, що ведуть від площі Ринку, зосереджено майже все, що створює настрій і неповторний клімат міста. А у 36 краківських музеях знаходиться понад 2 млн. експонатів, тобто більшість ресурсів всіх музеїв в країні. 
Казімєж (Kazimierz) - місце, що також відноситься до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це колишній єврейський район, де розташовано сім синагон, дві з яких працює і зараз. Також тут і надалі функціонує відомий єврейський базар. Ці квартали просякнуті історією, гуляти цими вуличками – одне задоволення.

Мошненський замок - замок 99-ти веж

Мошненський замок - один з найдивовижніших польських замків який має 99 великих та малих веж. Три абсолютно різні архітектурні стилі поєдналися в одній будівлі. Цей замок наче хтось склеїв із різних шматків і саме це зробило його архітектурною родзинкою Польщі. 
З середини дев'ятнадцятого століття замок потрапив у володіння представника старовинного німецького роду - Франца Хуберта фон Тіле-Вінклера. Пізніше пожежа знищила частину замку, після чого колишній господар почав відновлювати родовий маєток на власний розсуд. Його відбудовують в стилі бароко. Пізніше граф вирішив розширити житлову площу і добудовує ще одну частину в неоготичному стилі. Потім з'явилась ще одна частина замку в стилі неоренесанс. Тепер у замку 365 кімнат. 
Нащадки Тіле-Вінклера проживали тут аж до закінчення Другої світової війни, а потім виїхали на постійне місце проживання до Німеччини. З приходом червоної армії замок був розграблений, після чого стояв пусткою. Пізніше у ньому облаштували санаторій.

Вроцлав

Вроцлав - одне з найбільших і найстаріших міст Польщі, "столиця" історичного регіону Сілезія. Унікальне місто розташоване на 5 річках, через це до другої світової війни тут було 303 мости, на даний момент залишилось 133.

Вроцлав називають "містом мостів", неповторне втілення краси та смаку поєднане в одному місті, яке крізь століття змішало колорит архітектури і створило свій унікальний та характерний образ. Місто сповнене затишком та магією, зачаровує людей музикою вуличних музикантів та багатою гамою відтінків. 

Тумський острів — колишній річковий острів на Одрі. Це найдавніша частина Вроцлава, розташована в старому руслі Одри. Назва острова перекладається як «Кафедральний острів» на честь побудованого тут собору Святого Іоанна Хрестителя.

Ще в древні часи Тумський острів вважався «містом у місті», оскільки знаходився під повною юрисдикцією місцевого духовенства. Саме тому тут не діяли міські і князівські права, встановлені для інших частин Вроцлава. Іноді цією обставиною могли користуватися люди, яким загрожувала кара, в’язниця або суд. А князь, вирушаючи на службу в Кафедральний собор, розташований на острові, зобов’язаний був зійти з коня, зняти свій головний убір і здати всю зброю.

Площа Ринок у Вроцлаві вважається однією із найстаріших площ в Європі. В центрі традиційно стоїть Ратуша, по периметру – 60 різнокольорових вузеньких кам’яниць.До 70-х років по площі ще ходили травмваї і їздили авто, зараз це місце де відбуваються різдвяні ярмарки, новорічні святкування, релігійні, академічні та військові урочисті заходи.

Вроцлавська Ратуша є унікальною культурною пам’яткою готичної архітектури, яка будувалася впродовж 250 років з кінця ХІІІ по XVIст. Найстаріша її частина була збудована близько 1299 року. В 1580 році встановили годинник, дзвін якого досі лунає на Ратуші. Під час Другої світової війни будівля сильно постраждала, але вже до 1953 була відновлена. Зараз в Ратуші працює мерія, музей міста і найстаріший ресторан Вроцлава, відкритий ще в 1275 році. 

Замок Ксьонж

Ксьонж - один з найбільших замків Європи і третій за розмірами в Польщі. Це - символ старої Польщі, її перемог і поразок. Це класичний замок, з непростою історією і безліччю таємниць. Замок, де жила тітка Черчилля і повинен був влаштуватися Гітлер. Ласкаво просимо в Ксьонж - неймовірно красиве місце з дуже цікавою історією.

У 13 столітті місцевий князь Болько I Суворий побудував цитадель на руїнах якоїсь ще більш давньої фортеці. Через сто років на скелі з'явився родовий замок. Ксьонж часто переходив з рук в руки. Він належав польським, угорським, чеським королям і безлічі власників рангом поменше.

Остання законна власниця замку - княжна Дейзі, тітонька Вінстона Черчилля. На початку Другої світової її старший син служив в англійській армії, молодший - був офіцером польських ВПС. Рейх розцінив це як зраду і в 1941 конфіскував замок. У Ксьонжі вирішили розмістити резиденцію Гітлера.

Інтер'єри, перероблені на початку 18 століття в розкішний бароко, вважалися головним надбанням замку.

Крім самого замку з численними кімнатами великий інтерес у туристів викликає парковий комплекс з терасами, оглядовими майданчиками і прекрасно оформленим ландшафтом. Влітку замок Ксенж особливо прекрасний. Це відбувається не тільки завдяки клумбам і газонам. Стіни будівлі давно уподобані плющем, який щоліта розстеляє на них справжній зелений «килим».

У замку проводять багато фестивалів, виставок, концертів. Дата нашої поїздки припадає на свято квітів. Вже традиційно, Ксьонж втридцяте проводить цей маштабний квітковий дизайнерський фестиваль.

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
Їхати до Польщі і назад ми будемо потягом - це не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда. А на території Польщі ми будемо пересуватися по нашому маршруту на комфортабельному автобусі.
Фірмовий швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 715/716 Київ — Львів — Перемишль.
Квиток на потяг купують організатори подорожі! (вартість залізничних квитків може змінюватись)
Друзі, якщо ви з інших міст, ви також можете долучитися до нашої мандрівки. Але обов'язково повідомити організатора!)
Наш потяг їде через міста: Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів
 
Для того, що перетнути кордон з Польщею в рамках безвізового режиму, необхідно мати біометричний закордонний паспортЗверніть увагу! Для страхування та уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Проживання

По нашому маршруту ми проживатимемо в декількох місцях:
1-ша та 3-тя ночівлі в Кракові в готелі, (2-х, 4-х містні) просторні та зручні номера з усіма зручностями (ванна, туалет) в кімнаті.
2-га ночівля у хостелі, у Вроцлаві. Зверніть увагу! Під час реєстрації ви обираєте місця в готелі Фелікс, у Кракові. Тому розміщення в хостелі у Вроцлаві може відрізнятись від обраного вами місця під час реєстрації. Ми максимально будемо намагатись зберегти обраний вами тип розміщення.

Харчування в подорожі

1-ша та 3-тя ночівлі в Кракові, де у нас буде можливість замовити сніданок - шведський стіл. Вартість сніданку 30 зл, оплачується окремо. Ціни на продукти в супермаркетах є досить помірними, якісніші та дешевші ніж в Україні. Комплексні обіди в закладах швидкого харчування орієнтовно 10-15 злотих. 

Валюта

Злоті можна поміняти в Польщі, але з власного досвіду і для економії часу радимо зробити це у Вінниці, курс приблизно такий самий. Нам потрібна готівка (злоті) для розрахунку за вхідні квитки. Також беріть з собою гривневу банківську картку (вигідний курс ПриватБанку у конвертації) для безготівкових розрахунків. 

Варто знати! Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Правила перетину кордону для неповнолітніх

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Hotel Felix Краків
4-місний (чотиримісний номер з чотирма окремими ліжками) 3-місний 2-місний (двомісний номер з двома окремими ліжками),
2-місний
Учасники Клубу 130 EUR 135 EUR 140 EUR
Новачки 140 EUR 145 EUR 150 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 45 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 15 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання 3 ночі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • квитки на потяг Інтерсіті. Вартість може змінюватись, це залежить від міста з якого ви будете їхати) Квиток купують організатори подорожі, або самостійно з обов'язковим попередженням організатора;
 • особисті витрати;
 • вхідний квиток до замку Ксьонж 35зл дорослий, 30зл дитячий (до 15 р.);
 • вхідний квиток до замку в Мошнах 12зл дорослий, 8 зл дитячий;
 • сніданок в готелі в Кракові 60 зл. за 2 сніданки;

Програма подорожі


П'ятниця 29 квітня :
08:30 збір в холі залізничного вокзалу
09:00 - 15:30 переїзд до Пшемисля
15:30 - 19:30 переїзд до Кракова.
19:30 - 21:30 Вечірня екскурсія Краковом
22:00 поселення
Субота 30 квітня :
07:00 сніданок, виселення
07:30 виїзд
07:30 - 10:30 переїзд до Мошненського замку
10:30 - 12:00 екскурсія замком
12:00 обід в замковому кафе, після обіду вільний час
13:30 - 15:30 Переїзд до Вроцлаву
15:30 поселення
16:00 Екскурсія Вроцлавом, по закінченню екскурсії вільний час
Неділя 01 травня :
07:00 сніданок
08:00 - 09:30 переїзд до замку Ксьонж
09:30 - 13:30 Любуємось фестивалем квітів, гуляємо замком, терасами, фотографуємось;)
13:30 - 14:00 обід в замковому кафе
14:00 - 17:30 переїзд у Краків
17:30 - 20:50 вільний час у Кракові
20:50 посадка в автобус, переїзд на поселення
Понеділок 02 травня :
07:00 - 07:30 сніданок, виселення
07:30 - 10:30 переїзд до Пшемисля
10:30 - 12:20 закуп додому в супермаркеті)
13:00 відправляємось поїздом з Перемишля
21:00 орієнтовне прибуття у Вінницю

Транспорт

 • Eurobus Poland чорний 49
35 вільних місць із 49

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Hotel Felix Краків
35 вільних місць із 50

Готель Фелікс у Кракові - це просторі кімнати з двомісним та чотиримісним розміщенням. Кімнати обладнані всім необхідним для комфортного проживання. В цьому готелі ми проживатимемо в пешу та третю ночі.

Другу ніч ми проживатимемо у зручному хостелі в самому серці Вроцлаву. Хостел має дво-, тримісне розміщення. 

Зверніть увагу! Під час реєстрації ви обираєте місця в готелі Фелікс, у Кракові. Тому розміщення в хостелі у Вроцлаві може відрізнятись від обраного вами місця під час реєстрації. Ми максимально будемо намагатись зберегти обраний вами тип розміщення.

 

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейБронза Катерина Ігорівна
Найкращі замки Польщі + фестиваль квітів (29 квітня 2019р.)
СПАСИБО за замечательно проведенные выходные! Организация на высшем уровне, круто составленный маршрут. Экскурсовод просто кладезь знаний, все его рассказы хотелось слушать и слушать.
Удачно выбранные места ночевок. Однозначно рекомендую и буду рекомендовать эту поездку, да и сам тур клуб всем всем всем.
Спасибо огромное!
До скорой встречи!


Гикава Марія Вікторівна
Найкращі замки Польщі + фестиваль квітів (29 квітня 2019р.)
Висловлюю подяку, від усієї нашої родини, Вові та Андрію за чудову організацію поїздки та цікаві екскурсії! Щодо кожного пункту окремо: Автобус 4, водій професіонал своєї справи; Готель (Краків) як для 2* дійсно комфортний і сніданки були хороші, Хостел (Вроцлав) має трохи менше місця, але після виснажливої прогулянки навіть це не заважає просто лягти і відпочивати); Екскурсовод Андрій фахівець своєї справи і дійсно знає все) Організатору Вові окрема подяка за розуміння і терпіння! ЦЕ була наша перша поїздка за кордон з Бідняжками, але точно не остання) Окремо хочу подякувати усім, хто був у цій поїздці, за чудові компанію! ДЯКУЄМО!


Литовченко Елена Юрьевна
Найкращі замки Польщі + фестиваль квітів (29 квітня 2019р.)
Поездка Найкращі замки Польщі фестиваль квітів удалась на все 100! Краковшикарный,(не смотря на дождь), Вроцлавстолица гномов,впечатлил своим уютом и гармонией, Замки и Фестиваль цветов просто вау! Огромное спасибо Владимиру Ковалю за организацию, внимание и помощь во всех ситуациях,все было очень четко! Экскурсовод Андрей, это просто кладезь знаний и интересной информации, которыми поделился с нами! Очень хорошая группа, все на позитиве, было здорово...)! Респект нашему водителю, без которого впечатление от поездки были бы не полными...! Спасибо всем за отлично проведенные выходные!!!


Захарченко Сергій Михайлович
Найкращі замки Польщі + фестиваль квітів (29 квітня 2019р.)
Дуже вдячні Бідняжкам і неповторному супроводжуючому Володі за нашу поїздку на фестиваль квітів та в замки Польщі. Поперше, їхали в Інтерсіті, непомітно промайнув час, зважаючи на митний контроль під час руху (ніяких тобі стоянь по кілька годин на таможні, та ще й на вулиці в черзі по одному, та серед ночі з паспортом в зубах). Подруге, польський автобус, хороший водій, Адам. Зручно, своєчасно. Готель цілком пристойний, смачні сніданки. В хостелі в центрі Вроцлава теж цілком нормальні умови. Ціни не дорожчі ніж в наших супермаркетах. Замки чудові, весняна природа, квіти заворожують. Екскурсовод Андрій все цікаво розповідав, відповідав на всі наші запитання. Ми з чоловіком вшосте подорожуємо з Бідняжками нам дуже приємно щоразу відчувати дружню, домашню атмосферу в подорожах, незважаючи на широкий віковий діапазон мандрівників. З Володею вже були в поїздках і вдячні йому за терпіння і оптимізм при спілкуванні з такими нами різними. Дякуємо всім, хто з нами подорожував. Скільки разів їздили, завжди з приємними сусідами по автобусу, ні разу дурні не траплялись думаю або сидять вдома, або мандрують з іншими туроператорами. Налаштовуємось на інші поїздки з Бідняжками. Ще раз з вдячністю Володі та Бідняжкам за цю мандрівку. Олена та Сергій.


Сологуб Олена Павлівна
Найкращі замки Польщі + фестиваль квітів (29 квітня 2019р.)
Мы с семьей получили огромное удовольствие от путешествия. Вопервых, сама организация поездки на высоте. Грамотно составленная програма, когда за короткое время можно посетить 2 культурных центра Польши, замок, еще не избалованный посещением туристов, и еще один замок в период ежегодного фестиваля. Как раз тот случай, когда не нужно беспокоиться вообще ни о чем, разве что о наличии паспортов и денег (злотые наличкой или карта). Путешествие до Перемышля и назад поездом огромный плюс, особенно для семей с детьми или людей старшего возраста, и достаточно неплохой автобус для поездок внутри страны. Отель в Кракове находится далековато от центра, но и поездка организована рационально, чтобы автобус привез группу в отель вечером после прогулок на поселение и ночевку. По отелю удобные кровати, чистая постель и полотенце, возможность принять горячий душ, неплохие завтраки типа шведский стол. По хостелу во Вроцлаве также вопросов нет: он находится в самом центре старого города, очень удобно для прогулок, можно гулять, сколько душа пожелает, а продуктовые магазины сети Zabka практически через каждые 150 метров, так что с покупкой продуктов питания проблем вообще не возникло. Андрей Кусий ходячая Википедия. Владимир Коваль отличный организатор и вообще душка :). Ребята, вы большие молодцы, спасибо большое за организацию поездки, умение находить общий язык с группой и не только, и за умение находить выход из сложных и не очень ситуаций. Единственный момент (чисто субъективно) продумайте, пожалуйста, возможность слушать экскурсии и тем, кто забылпотерял наушники или технически не может работать с радиогидом ввиду отсутствия FMтюнера на телефоне (это касается владельцев iPhone, Huawei версии Pro и выше, возможно, телефоны еще какихто брендов)


Боярко Владислав Васильович
Найкращі замки Польщі + фестиваль квітів (29 квітня 2019р.)
Цьогоразу гасло **Вперед за пригодам** виправдало себе в повному обсязі в прямому та переносному сенсі. Дуже дякую Володимиру Ковалю за вміння впоратись з будьякою несподіванкою та вміння допомогти в будьякій ситуації, Андрію Кусію за цікаві факти з історії Польщі та міст і замків, а групі за організованість та доброзичливість.Слободянюк Тетяна Степанівна
Найкращі замки Польщі + фестиваль квітів (29 квітня 2019р.)
Чудова подорож до Польщі! Враження та емоції неймовірні! Надзвичайно цікавий новий маршрут, який дає змогу відкрити для себе архітектурний колорит давнього міста Краків, неповторну красу Вроцлава, що закохує в себе з перших хвилин. Гуляючи вечірнім містом, не переставала дивуватися, який же він унікальний і магічний! У ці міста хочеться повертатися... Навіть невеликий дощ в перший день не зіпсував настрій, а додав чарівності й блиску вулицям Кракова. А чого варті дивовижні замки Моншенський та Ксьонж! Вони величні, загадкові, кожен посвоєму прекрасний. Організатори, Володя та Андрій, підібрали для подорожі дату, яка співпадала з квітковим святом у Ксьонжі! Супер! Які ж Ви молодці! Готель та хостел хороші, смачні сніданки, навіть були замовлені обіди в замках. Водій доброзичлива людина, професіонал. Особлива подяка Володимиру Ковалю за добре продуману, сплановану мандрівку, за прекрасну роботу! Ви чудовий організатор, позитивом, гарним настроєм заряджали всіх подорожуючих, починаючи з перших секунд і протягом усіх днів, завжди готові допомогти, все розказати! Подорожую з Вами вдруге і переконана, що Ваші мандрівки одні з найкращих! Вдячна екскурсоводу Андрію за дуже цікаві, змістовні розповіді, поради, бажання показати найкраще. Бажаю організаторам творчих здобутків, удачі, цікавих, захоплюючих подорожей! До зустрічі!


Марущак Ольга Леонідівна
Найкращі замки Польщі + фестиваль квітів (29 квітня 2019р.)
Доброго дня! Подорож була дуже насиченою, цікавою та неймовірно чудовою. Автобус з водієм відповідали усім необхідним вимогам. Проживання у готелі комфортне та затишне. Володимир та Андрій розумні, толерантні, ввічливі, дружні, товариські,вміють зацікавити людей різного віку, найкращі організатор та екскурсовод. Дуже їм вдячна за гарно проведений час та приємне спілкування. Ми з донькою одержали від подорожі найкращі позитивні емоції і гарні спогади. До нових зустрічей.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Адвокат - 04 грудня 11:28
Добрий день! Вартість квитків на потяг входить до вартості поїздки - 120 Євро?
Адвокат - 04 грудня 11:30
Вибачте, знайшла відповідь на своє питання.
Адвокат - 04 грудня 11:30
Вибачте, знайшла відповідь на своє питання.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.