Увага!


Ви завітали на застарілу версію нашого сайту.
Радимо скористатись сучасною, зручною та оноволеною версією.


Перейти на нову версію сайту!
Нова версія сайту!
29 грудня 12:00
Час відправлення
02 січня 15:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
02 січня 2020р.
145 EUR
160 EUR
Залишити відгук

Новий Рік в Термальній Угорщині

Тип: Печери, Екскурсійні мандри, Розваги, Релакс, Дегустації, Оздоровлення, Термальні джерела, Новий Рік
Буде підкорено: 2000 км.

Хочеш отримати релакс,заряд енергії і позитива на весь наступний рік? Тоді поїхали з нами на спа-відпочинок до Угорщини. Ми відвідаємо столицю- Будапешт, де від величезної кількості крутих купален просто захоплює подих. А також прогуляємось і відчуємо колорит чудових угорських містечок Егера та Мішкольца, де також зануримось у теплесенькі води неймовірного термального комплексу і продегустуємо місцеве вино та гуляш. Поїхали!:)

Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Відповідальна:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Супроводжуюча:
Надія Крамер
(063)070-93-19
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Чоп

Угорщина

Про подорож

 

Cвяткування Нового Року у Будапешті!

Друзі, нам неймовірно пощастило, адже святкувати Новий Рік 2020 ми будемо в серці Угорщини - Будапештіі, щоб разом із тисячами таких самих щасливчиків зустріти Новий рік на центральних площах міста із келихом справжнього угорського вина! 

Новий Рік - це особливе свято, свято, на яке очікують і дорослі і діти, свято чарів та здійснення бажань! А що може бути краще, ніж здійснити свою давню мрію та відвідати неперевершені міста Угорщини, які на новорічні свята убираються святковими вогнями та перетворюються на одну величезну святкову ярмарку!

 

Зимовий Будапешт

 

Буда та Пешт, які розділяє Дунай та з’єднують десятки чарівних мостів; місто, що закохує в себе з першого погляду. Ми почнемо нашу мандрівку з супер популярного місця - площі Героїв, тут розваги на будь-який смак: відомі Купальні Сечені, крутий зоопарк, дивовжний парк і Замок Вайдахуняд. Продовжимо нашу екскурсію,гуляючи по чарівному Рибацькому бастіону. І закінчимо її на відомій центральній вулиці Ваци,де можна знайти безліч магазинчиків і кафешок.

Купальні Сечені

Купальня Сечені з 2012-го року є володарем угорського гран-прі, а також Найбільшим купальним комплексом Європи, першої лікувальної купальнею Пешта, була побудована в період 1909-1913. ч в стилі сучасного ренесансу.

Лікувальна вода купальні Сечені видобувається з другого(по глибині) колодязя Будапешта, з глибини 1 246 метрів і надходить на поверхню при температурі 76 ° C. Макет будівлі представляє Угорщину на брюссельській виставці європейських міні макетів. Ціна квитка крім звичайних лікувальних послуг також включає в себе ряд послуг велнес: наприклад, тренажерний зал, сауни, аеробіка, водна гімнастика.

Купальні Гелерт

Лікувальна купальня Геллерт в Будапешті - одна з 13 міських купалень - по праву вважається найгарнішою. Побудована на початку 20 століття будівля в стилі модерн більше схожа на палац, ніж на заклад для лікування водою.

У купальні Геллерт 13 басейнів, серед яких є перлова ванна, термальний, відкритий, сидячий, дитячий басейни, а також басейн з хвилями. Велика перевага лікувальної купальні Геллерт в тому, що тут є комплекс різних процедур. Крім традиційних купальних процедур, тут є всі можливості для використання всіх сучасних можливостей фізіотерапії.

Вартість входу у купальні -  від 15-20 євро на цілий день.

Запальна вечірка на кораблі 

Що може бути краще? Споглядати неймовірну красу Будапешту, покачуючись на хвилях Дунаю. Ми побачимо вечірній Будапешт, який вночі перетворюється на свято світла і тіней. Усі перлини обох берегів підсвічуються та постають перед нами у зовсім іншому вимірі. Ця чудова пригода завжди привертає до себе найбільше уваги, можливо цьому завдячує розповідь та краса навкруги, а може безлімітне шампанське, яке включене у вартість ;)

Вартість екскурсії корабликом 15 Євро із необмеженим шампанським. 

Термальний курорт в печері

Термальний курорт Мішкольц-Тапольце справді печерний, адже знаходиться у справжніх природних ґротах вимитих термальними джерелами за мільйони років. У цій унікальній для Європи печерній купальні надзвичайно приємно плавати, пірнати, насолоджуватися термальною водою в створеному природою басейні, дихати чистим, вільним від будь-яких забруднень повітрям, уже не кажучи про всі оздоровчі та профілактичні дії від води та мікроклімату. 

До наших послуг ціла низка природних залів: "Шароподібний зал" чекає любителів веселих сюрпризів, а в розташованому по сусідству з ним величезному джакузі нас масажуватимуть підводні струмені. Трохи далі, пливучи за течією або проти неї, по рухомій «підземній річці», ми потрапляємо в басейн, розташований в самій старовинній і гарнішій ділянці печери. Однак, не слід відмовлятися і від купання під відкритим небом і видовища тапольцайского парку, який розкинув свої шати навкруги купальні.

Вхід в купальні 7 Євро.

Долина красунь

Та найбільш популярною візитівкою Егера є відома Долина Красунь - невеликий регіон у передмісті де зосереджена величезна кількість винних льохів із першокласним егерським. В нашій мандрівці обов'язковим пунктом є завітати в один із гостинних льохів, де нас добряче пригостять різними місцевими винами та смачнючим угорським гуляшем.До речі, найвідоміший і найпопулярніших сорт місцевого вина -  Egri Bikaver або Бичача кров (зможемо дізнатися таємницю назви цього напою).

Дегустація угорського гуляшу та вина - 13 Євро. 

Отож, читаємо деталі подорожі та #ВпередЗаПригодами :)

Харчування в подорожі

До організаційного збору входять сніданок типу "шведський стіл" в нашому готелі.

Обіди та вечері ми будемо організовувати самостійно. Угорська кухня дуже відома своїми величезними порціями та хорошими цінами (можна гарно поїсти за 4-5 євро в кафе або купити щось смачненьке в супермаркеті).

Валюта.

Офіційна валюта Угорщини - форінт, приблизно 300 форінтів за 1 Євро. І саме Євро краще за все брати із собою. Долари можна обміняти в пунктах обміну, в переважній більшості магазинів, долар не приймають. Також, радимо мати з собою звичайну чіповану гривневу картку для безготівкових розрахунків, відкрийте для неї платежі за кордоном у своєму банку. Доволі непоганий курс у конвертації.

Безвіз у дії

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності з розрахунку мінімум 30 євро на 1 день подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

 

Перетин кордону неповнолітніми

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету справа дуже індивідуальна, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги там вищі, на продукти в магазинах не критично. Харчуватись по дорозі, можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна взяти з України . Також, ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  
 • Обід в кафе буде коштувати від 4-5 Євро.
 • Також, вітається якщо Ви візьмете із собою упаковку води, адже в Європі літрова пляшка води коштує біля одиного Євро. 
 • Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Arpad Hotel 3*
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 145 EUR 155 EUR
Новачки 160 EUR 170 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 14 листопада.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання у готелі 3 зірки;
 • сніданки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідні квитки у купальні (за бажанням) від 7 до 20 євро за день;
 • прогулянка на кораблику з необмеженим шампанським 15 євро;

Програма подорожі


Неділя 29 грудня :
12:00 Виїзд із кишеньки напроти центрального автовокзалу м.Вінниці.
Понеділок 30 грудня :
09:00 Зупинка перед містом. Снідаємо, прокидаємося.
10:00 - 14:00 Відпочинок в печерних термальних купальнях у Мішкольц-Тапольце.
14:00 - 16:00 Вільний час у центрі,обід.
16:00 - 18:30 Переїзд у Будапешт.
19:00 - 20:00 Пливемо на кораблі по Дунаю з необмеженою кількістю шампанського.
21:00 Поселення в готель за містом. Відпочинок.
Вівторок 31 грудня :
08:00 - 09:00 Сніданок у готелі.
10:00 Виїзд у центр Будапешту.
11:00 - 14:00 Оглядова екскурсія містом.
14:00 Вільний час у центрі міста, будемо гуляти по набережній та робити шикарні фото біля Парламенту. Усім бажаючим радимо зануритись у термальні купальні Рудаш,Гелерт або завітати у цікаві руін-паби
23:00 - 01:00 Зустрічаємось на новорічній площі і святкуємо Новий Рік!
Середа 01 січня :
09:00 Сніданок у готелі.
11:00 Виселення з готелю.
12:00 - 16:00 Занурюємось у теплесенькі води найкращого термального комплексу Угорщини- купальні Сечені.
16:00 Переїзд у Долину Красунь.
18:00 - 20:00 Дегустація егерських вин і вечеря ситним угорським гуляшем.
20:00 Виїзд додому!
Четвер 02 січня :
15:00 Орієнтовний час прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • Неоплан WEBER
0 вільних місць із 51

474642383429282420161284
484541373330272319151173
49
504339353125211713951
5144403632262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Arpad Hotel 3*
4 вільних місць із 52

Готель розташований у центрі міста Татабанья неподалік від столиці. На території готелю до послуг гостей комфортабельні номери та сауна . У кожному номері є сейф, міні-бар, власна ванна кімната і фен.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЛиндрік Олег Васильович
Термальна Угорщина! (13 лютого 2020р.)
Комфортний та сучасний автобус, професійні водіі, хороший готель, суперовий екскурсовод, гарно організована поіздка, цікава і насичена програма незважаючи на короткий термін. ДякуюМедвецька Сніжана Сергіївна
Термальна Угорщина! (16 січня 2020р.)
Неймовірно крута подорож, море позитивних емоцій, особисто мені сподобалось все.Готель з вигляду не фонтан,але номери чисті та зручні.Надя молодчинка,все гарно організувала.Дорога не легка,але в термальних водах швидко про це забуваєш.Всім рекомендую відвідати . Бідняжки найкращі!!!!!!


Кохно Людмила Анатоліївна
SPA Угорщина. Будапешт та Егер (14 жовтня 2021р.)
Дорогие БЕДНЯЖКИ!!!! Спасибо Вам всем за это путешествие!!!!Вы большие молодцы.Именно Вы сделали начало моего отпуска незабываемым ,неповторимым и сказочным.Волшебный ЭГЕР и сказочный Будапешт я запомню навсегда.Именно там я поняла ,что сказка может стать былью.Спасибо нашему организатору Ольге,нашим водителям:Саше и Сергею.Вы лучшие !!!! Спасибо Вам за Вашу работу!!!!


Юшко Наталія Олександрівна
Термальна Угорщина! (16 січня 2020р.)
Отличная поездка! Просто рай среди зимы. Полный релакс. Спасибо огромное молодой, энергичной, занимающейся своим делом, Надюше. Буду и дальше, надеюсь, ездить с Бедняшками. Удачи и процветания всему коллективу турклуба


Рак Олена Петрівна
Термальна Угорщина! (13 лютого 2020р.)
Дружня велика сімя Бідняжок! Я з великою радістю приєдналася до неї!!! Завжди чула багато позитивних відгуків, тепер переконалася на власному досвіді: все СУПЕР!!! Дякую за незабутні емоції!!! Організаторам низький уклін за комфортабельний автобус, прекрасну супроводжуюючу Танюшу, яка завжди усе тримала під контролем все за розкладом, вчасно. Окремо хочеться подякувати гіду Наталії: професійно, інтелігентно, пізнавально!!! А сама подорож лишає приємну втомленість від купалень з присмаком ароматного Егерського вина!!!


Папа Андрій Андрійович
Будапешт та Егер. Гарантований виїзд (28 жовтня 2021р.)
Саме повернулися із чудової подорожі термальною Угорщиною. Невеличке містечко Егер приємно вразило своєю автентичною архітектурою та релаксом у термальних джерелах під відкритим небом. Наступною локацією подорожі була королівська столиця Будапешт, де нам провели цікаву екскурсію та показали найкращі фотопоінти, також сподобалося, що було багато вільного часу для прогулянки містом. Та ввечері, як на мене, було найкраще завершення подорожі на комфортному кораблику із виглядом на нічний Будапешт. Дуже дякую тур-клубу Бідняжка та організатору Андрію за таку круту подорож!!)))


Єсипенко Людмила Василівна
SPA Угорщина. Будапешт та Егер. Виїзд 2 (14 жовтня 2021р.)
Дякую,дорогим"Бідняшкам" за таку прекрасну подорож,за ті гарні враження та неймовірні емоції,які ми отримали.Дякую організаторам подорожі за прекрасно підібрані екскурсії, за те,що зуміли продумати ,як раціонально використати час під час подорожі,дуже велика подяка нашим супроводжуючим-Андрію та Насті,ви молодчинки, ви вмієте працювати з людьми,ви комунікабельні, відповідальні, ввічливі і просто класні,дякуємо Вам.І,саме головне, кращого туристичного клубу,ніж"Бідняжки," просто немає в Україні.Дяккю всім причетним до цього
клубу і бажаю вам і надалі радувати нас своїми подожами і новими маршрутами.Щастя вам всім, здоров'я,натхнення і процвітання.


Доровська Євгенія Вікторівна
Термальна Угорщина. Виїзд 3 (17 січня 2019р.)
Гарна організація від дівчат Наді та Марини. Неймовірний релакс серед холодних днів лютого :)


Сергєєв Ярослав Сергійович
SPA Угорщина. Будапешт та Егер. Виїзд 2 (14 жовтня 2021р.)
Пум-пум. Здравствуйте. Меня зовут Ярослав и я буду сегодня выступать не в качестве туриста, а в качестве комментатора и критика.
Так как мы не особо любим писать комментарии , будем кратки и постараемся быстро донести всё что происходило за этих пару дней !
Поездка в целом вышла хорошая , ребята гиды (Настя и Андрей) старались , а угодить и пойти на встречу разной вековой и весовой категории тяжело 😂Молодцы «+» за отзывчивость и терпение
В других вопросах всё отлично
Организация , выход из экстренных ситуаций , нам всё зашло и понравилось
Спасибо за крутой уикенд , мы обязательно вернёмся 😉
Только уже на более длительную поездку !


Присяжнюк Антоніна Петрівна
Термальна Угорщина- святковий релакс (06 березня 2020р.)
Подорож за кордон для мене за кордон вперше. З Бідняжкою теж вперше. Мені сподобалась, ви Тетяна, як організатор, гід, та класна людина. В мене ще неймовірні відчуття від печер, гідромасажу, природи та теплих ван. Задоволена особливо, що побувала в історичному місті Егер. Подорож сподобалась на 99.9%. Дякую!

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Роман - 19 вересня 15:34
Як щодо мобільного інтернету. Купувати місцеву симкарту чи використовувати роумінг? Оператор Лайф
Надія - 19 вересня 19:48
Роман, ми рекомендуємо використовувати роумінг. Якщо оператор "Лайф" ,тоді 100 мб інтернету-30 грн/день. Подивитися деталі тарифу можна на офіційному сайті вашого мобільного оператора.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.