Увага!


Ви завітали на застарілу версію нашого сайту.
Радимо скористатись сучасною, зручною та оноволеною версією.


Перейти на нову версію сайту!
Нова версія сайту!

Спеціальні умови та акції

 

Друзі, дякуємо, що ви долучились до нашого обговорення нової концепції збору груп.
Нагадаємо, що нова концепція "бронюй зараз, оплатиш пізніше" покликана заохотити Учасників збиратись в наші мандри без ризику їх відміни та переносу, адже вносити аванси відтепер ми будемо лише в тому випадку, коли зібрана достатня кількість учасників для здійснення мандрівки. 
Отож, відтепер бажаючі зареєструватись на мандрівку мають виконати наступні дії (поки що лише для подорожей по Україні): 

  • ✅ Реєструємо в подорож себе та друзів, які їдуть з вами
  • ✅ Чекаємо наповнення нашої групи, яка буде достатня для того, щоб подорож відбулась (70% зайнятих місць) або 10-денного терміну до початку подорожі
  • ✅ Після збору необхідної кількості Учасників, протягом 3х днів вносимо оплату:  аванс - якщо до початку подорожі ще багато часу; повну оплату - якщо подорож відбудеться незабаром.
  • ✅ Якщо до подорожі залишилось менше 10 та 45 днів по Україні та закордон відповідно вносимо повну оплату
  • ✅ Остаточне рішення щодо того чи відбудеться подорож ми приймаємо після оплати коштів двома третинами групи, але не пізніше ніж за 7 днів до мандрівки. 
  • ✅ Якщо кошти оплатили 2/3 групи подорож уже не може бути відмінена з формулюванням "за браком Учасників".

☝️Ми вважаємо, що така модель допоможе уникнути додаткових ризиків у ці непередбачувані часи і заохотить наших Учасників активніше бронювати місця в подорожах. 
Друзі, будь ласка просимо бути відповідальними та реєструватись лише у ті подорожі у  які дійсно плануєте їхати, будьте свідомими під час прийняття рішення. організатори та учасники подорожі розраховують на вас. Як і раніше Ви можете вносити авансові платежі за загальними правилами.
Отож, переходьте скоріш до розділу бронювання, обирайте подорож до смаку і #впередзапригодами