Увага!


Ви завітали на застарілу версію нашого сайту.
Радимо скористатись сучасною, зручною та оноволеною версією.


Перейти на нову версію сайту!
Нова версія сайту!

Прибирання території SUN до Вікенду Мандрівників


Місця: 47/50 01 червня 15:00
Безкошт.
Для того, щоб прийняти участь
- потрібно авторизуватись

Привіт! На Старому місті, по вулиці Маяковського, 243, є закинуті приміщення дитячого санаторію імені Коцюбинського. І цього року ми хочемо вдихнути життя у цю місцину. Ми організуємо фестиваль Вікенд Мандрівників 5-6 червня. Але перед цим ми потребуємо допомоги в прибиранні території колишнього санаторію. 

 

Уже у цей вівторок, 1 червня - ми будемо прибирати, підмітати стежки, збирати сухе гілля і ще багато цікавої роботи. З собою треба мати (по можливості): рукавички, пакети для сміття, віник, гарний настрій, і найголовніше – це бажання змінити на краще себе і своє місто, зробивши його чистішим. Тому не гай часу та реєструйся на захід!

 

15:00-17:00 - збір біля входу в санаторій. Ми проведемо та покажемо територію, де будемо прибирати.

 


А що ж то буде за Вікенд Мандрівників?
5‒6 червня у Вінниці на Території SUN (вул. Маяковського, 243) вже вдруге відбудеться Вікенд мандрівників, що буде присвячений пішим і веломаршрутам та стане частиною майбутнього проєкту під назвою Camino Podolico. Зберуться топові мандрівники, тревел-блогери, видавці, активісти, які поділяться досвідом та корисними лайфхаками. Буде організоване наметове містечко. Також на території проведення Вікенду мандрівників розташуються фудкорт, лаундж-зона, місце придбаня літератури про подорожі. У нас буде вечірня ватра з традиційним бідняжівським вечором знайомств, розмовами та піснями. Паралельно з лекціями у перший день вікенду матимуть місце й інші активності. Серед них: слеклайн, скелелазіння на Сабарові, велозаїзд від Тур-Клуб Бідняжка та плавання на каное. У рамках другого дня Вікенду мандрівників заплановано тестове проходження маршруту від Вінниці до Селища пішки, на велосипедах та каное.

 

 

Адреса: Територія SUN (вул. Маяковського, 243)

Координати:  початкової точки збору - 49.201982, 28.472751
Дістатися до нашої локації можна за допомогою громадського транспорту до зупинки «Дім відпочинку»
 

Відповідальний організатор: Боцул Оксана +380955186314

Будемо вдячні кожному, хто долучиться до нашого заходу!

 Учасники події

1. Оксана Боцул
2. Андрій Рибачок
3. Інна Гуцол