Увага!


Ви завітали на застарілу версію нашого сайту.
Радимо скористатись сучасною, зручною та оноволеною версією.


Перейти на нову версію сайту!
Нова версія сайту!

COVID-19

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на іншу подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР/антиген тест, зроблений не раніше ніж за 72 години до початку мандрівки.

Зверніть увагу, що компенсація коштів відбувається виключно при наявності позитивного ПЛР/антиген тесту. Якщо ви подорожуєте з сім'єю/друзями/компанією право на відмову від подорожі з компенсацією мають лише Учасники із позитивним тестом. Якщо ви контактували із хворим на коронавірус, то для здійснення подорожі Вам необхідно зробити ПЛР/антиген тест. Якщо тест негативний, але ви все ж остерігаєтесь вирушати в мандрівку, надайте нам позитивний результат ПЛР/антиген тесту людини, з якою ви контактували і ми здійснимо повернення ваших коштів або ж перенесення їх на інші подорожі.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів.
Також:
- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (#швидкаваліза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо.
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

З 5 серпня 2021 року діятимуть нові правила в'їзду в Україну за якими:

В'їзд до України без обмежень за наявності документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях, виданий відповідно до ММСП або відповідно до укладених Україною міжнародних договорів про взаємне визнання документів про вакцинацію або довідки 063-О про перше щеплення з курсу вакцинації від COVID-19.

Якщо такі документи відсутні громадяни  встановлюють застосунок "Вдома" та беруть на себе зобов'язання розпочати самоізоляцію через 72 години в разі відсутності негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, зробленого протягом 72 годин з моменту перетину кордону.


Бережіть себе! Побачимось в нових мандрівках!