Нова версія сайту!

Що очікувати від відпочинку на морі у 2020 році?

Більшість людей думають, що у 2020 році тури на море із Вінниці будуть закриті. Принаймні виїзди автобусами та потягами. Своїм же ходом можна буде якось дістатись до місця відпочинку. Але тур-клуб «Бідняжка» вважає по-іншому і цьому уже є офіційне підтвердження від керівництва країни!
Наші автобусні тури на море будуть доступні усім бажаючим, особливо це стосується того, хто обрав для свого відпочинку Залізний порт. Для нас це дійсно особливе місце, адже там нереально крута атмосфера та панує справжня магія, що сприяє досконалому релаксу та відпочинку.

Коли і як – тур у Залізний порт із Вінниці з Бідняжками

Ми плануємо одинадцять виїздів аж до самісінького вересня. Кожна поїздка на море (з м. Вінниця) – це:
•    7 чудових днів на Чорному морі
•    Прекрасний готель з басейном
•    Похід в аквапарк
•    Можливість діставатись особистим транспортом

Звісно, що особливість поїздки на море – це автобусний варіант. Тут ми гарно проводимо час, знайомимось та спілкуємся. Ми особисто дуже полюбляємо цей вид транспорту, адже в ньому панує своя атмосфера, але якщо ти захочеш дістатися своїм транспортом або ж ти зібрався у подорож на море не з Вінниці, а з іншого регіону, то ласкаво просимо у табір «Бідняжка» на своєму авто. 
Звісно, що ми вимушені дотримуватись усіх правил у нашій мандрівці, тому просимо зважати на це.

Особливість відпочинку у Залізному порту?

Цього року рідне Чорне море буде приймати багато туристів, адже не всі кордони ще будуть відкриті, тому встигни купити тур на море (Одеса), доки є гарні місця. Не тільки Залізний Порт прийматиме відпочиваючих, в нас також є фантастичний Відпочинок у Грибівці, на Кінбургській косі та в інших чарівних місцинах. Але сьогодні ми будемо говорити саме про Залізний порт.

Більше детальну інформацію про вартість, дати та програму подорожі можна дізнатись клікнувши на кнопку унизу сторінки. Там, гортай нижче!
У декількох словах відпочинок у Залізному порту – то крутий двіж, туси та розваги на будь-який смак.
1.    Відпочиваючим із дітками можна буде гарно провести час у аквапарку «Акваленд». Тут дууууже цікаво буде і дорослим, і малим. Також посеред моря розташувався величезний надувний остів, куди можна потрапити на банані та теж здорово погратись. Це мега круто!
2.    Той, хто любить тюленем загоряти на сонечку, взагалі отримає масу задоволення, адже тут зручні та широкі пляжі. І ніхто по голові стрибати не буде. 
3.    А любителям нічних тусовок цей тур у Залізний порт – то взагалі «джек-пот», адже на нас чекають найкращі клуби та пляжні дискотеки… Ох, друзі, що то буде! 
Ну і родзинка мандрівки – прогулянка на яхті. Детальніше дивись за посиланням!

Друже, ти повинен знати, що тур на море з Бідняжками, то найкраще, що з тобою може трапитись цього літа, адже так як відпочиваємо ми не відпочиває ніхто! Ми з гордістю проведемо це літо разом із нашими найкращими друзями і зробимо цю подорож на море із Вінниці дійсно особливою.
    Тому не турбуйся і очікуй від відпочинку на морі у 2020 році тальки найкращі емоції та круті знайомства!