Нова версія сайту!

Зимовий Драгобрат. Виїзд з Вінниці

Драгобрат – це найвищий та наймальовничіший гірськолижний курорт українських Карпат, що розташований на висоті 1400 м. Схоже на підкову розташування гір, гарантує сніговий покрив починаючи з листопада і аж до кінця травня. 

Драгобрат приваблює туристів з усіх міст України та з за кордону своїми мальовничими пейзажами, безкрайніми просторами, незвичайно чистим повітрям та затишною атмосферою. 

драгобрат виїзд з вінниці

Запланувати зимовий  відпочинок  на драгобратському  гірськолижному курорті – гарна ідея для проведення часу з дітьми, романтичного відпочинку або відпустки з друзями. Якщо ж хочеться нових знайомств або відшукати  свою другу половинку, Тур-клуб «Бідняжка»  завжди радий  допомогти кожному учаснику.

Виїзд з Вінниці на Драгобрат почнеться з дружньої атмосфери Бідняжок, яка триватиме увесь час подорожі. Подорож з Бідняжками на Драгобрат гарантує  море позитивних емоцій та заряд енергії до наступної мандрівки. Така подорож може стати гарним подарунком для Ваших коханих та близьких. 

Ми запланували виїзди доволі часто, щоб кожен міг обрати зручну для нього дату. Також планується виїзд на Драгобрат з Києва.

Курорт Драгобрат  охоплює  чималу кількість трас, приймаючи  на своїх схилах усіх бажаючих. Саме цей відпочинок є популярним серед тих, хто обожнює гірські лижі та сноуборд. Неймовірну зимовому відпустку гарантує великий вибір місцевих кафе, в яких можна зігрітись з філіжанкою запашної кави або зігріваючого глінтвейну. Ізюминкою Драгобрату ось уже скільки років підряд  є чани, де можна "поваритись" під відкритим небом та сауни, в який можна добряче попаритись.

Їдучи в Тур на Драгобрат з Вінниці, а точніше у подорож,  і новачки, які на старті своїх перших кроків, і досвідчені спортсмени  знайдуть заняття собі до снаги на гірських схилах. До речі, популярним цей курорт є і за катання поза основними трасами, але якщо Ви впевненні у своїх уміннях та навичках.

драгобрат недорого подорож на драгобрат драгобрат бідняжки

Вигідне розташування нашого готелю дає змогу комфортабельно розміститись у вибраних номерах, насолоджуватись видом з вікна та просто релаксувати після насиченого пригодами дня. Як правило, ми плануємо поселення в готель по приїзду в перший день та пізнє виселення в останній день подорожі, впродовж відпочинку номери залишаються за нами. Тур-клуб «Бідняжка» гарантує цілодобову організаторську підтримку під час подорожі. Поїздка з Бідняжками на Драгобрат це не тільки недорого, але і гарна змога навіть бюджетному туристу втілити у життя відпочинок своєї мрії. 

Приємним сюрпризом для тих хто вперше відкриває для себе Драгобрат є те, що зі схилів гори відкривається неймовірний пейзаж на вершину гори Говерла.

Отож, Друзі, ми Вас переконали?! Тоді - вперед за пригодами!