Нова версія сайту!

Зимовий відпочинок у Буковелі

Буковель впевнено займає перше місце серед усіх гірськолижних курортів України, маючи у своєму розпорядженні найбільшу протяжність трас, кількість витягів, найрозвиненішу інфраструктуру, приймаючи  на своїх схилах усіх: починаючи новачками, які тільки роблять перші кроки до вершин і закінчуючи професійними спортсменами, для яких тут побудовані спеціальні складні траси.

Мальовничі пейзажі гірських краєвидів, кришталево-чисте повітря, густі смерекові ліси, серед яких і розташований Буковель, позитивно впливає на відновлення сил, а отже і оздоровлення організму та на Ваш настрій.

буковель з вінниці

Але не тільки бездоганними кліматичними умовами, розкішними пейзажами та першокласними схилами може вразити цей знаменитий курорт. Незабутній зимовий відпочинок забезпечує чималий вибір ресторанів та кафе, в яких Ви можете зігрітись та насолодитись чашкою гарячого чаю або запашного глінтвейну після активного підкорення гірських схилів. 

За світовими мірками Карпати є не дуже високими горами, але блискучі гірські панорами сприяють поповненню мандруючих кожного року. 
Гарною традицією Бідняжок є подорожі у Буковель недорого, зі збереженням усіх умов, які забезпечують максимальне задоволення від катання та мандрівки в цілому. Ми пропонуємо комфортабельне розміщення у готелях із зручностями у кожному номері, із видом на гірський масив, які нададуть Вам можливість чудово відпочити після захоплюючих вражень від розваг у Буковелі. В дяких готелях ми практикуємо раннє поселення в перший день та пізнє виселення в останній день відпочинку, наші номери залишаються за нами увесь час відпочинку. До наших послуг прокат гірськолижного спорядження, магазин, різноманітні сауни та мангали для смаження шашлику для кращого знайомства з Карпатським краєм. 

Організація зимового відпочинку на найбільшому гірськолижному курорті – чудова  ідея для новорічних канікул з дітьми, медового місяця, відпустки, сімейного або корпоративного відпочинку. Якщо Ви бажаєте знайти нових друзів або ж навіть свою другу половинку подорож з Бідняжками в Буковель допоможе Вам в цьому, адже чудова атмосфера друзів-бідняжок на чолі з Організатором не дасть Вам сумувати ні хвилинки. 

буковель недорого тур в буковель буковель бідняжки

Тур в Буковель, або скоріше подорож в Буковель – це місце де кожен знайде заняття собі до снаги: катання на лижах, сноуборді, санях та ковзанах. Приємним плюсом для сноубордистів є три фан-парки з хафпайп і трамплінами. Не менш важливим є те, що тут є гірськолижні школи, в яких кожен бажаючий має змогу отримати доцільні уроки лижної майстерності або отримати власного інструктора. Окремий лижний майданчик чекає на Ваших дітей, який, до речі, обладнаний власним ліфтом. Добре освітленні центральні підйомники дають можливість кататись на обраних атракціях навіть увечері. Сезон на гірськолижному курорті триває з грудня по квітень, а всі траси мають системи штучного засніження, що дає змогу відпочити від міської буденності в зручний для Вас час, та за будь-якої погоди. 
Тур-клуб «Бідняжка» подорожує в Буковель з Вінниці майже кожного тижня, починаючи з грудня. В планах, також виїзди в Буковель з Києва. Ми розраховуємо свої подорожі в Буковель на три, чотири та п’ять днів. А також на Новорічні, Різдвяні свята та на восьме березня!

Важливим є і той факт, що в Клубі панує дружня та невимушена атмосфера, що відповідає девізу Клуб – «Клуб Друзів для Друзів». Складно підібрати відпочинок краще, ніж гірська місцевість з незайманою природою у Буковелі.

Отож, Друзі, якщо ми змогли Вас переконати, тоді вперед за пригодами!