Відгук
нових відгуків
за місяць0
відгуків
на сайті38256
- ЗДЗаповідне море - виїзд 1 ( 19 червня 2021 )27 червня 2021 13:14Зель ДіанаДобрий день!Ми сьогодні приїхали з моря!!Спочатку ми мали їхати в Курортне,але щось пішло не так,скасували цю подорож і ми,як кажуть вскочили в останній вагон,нам повезло було ще пару місць в авобусі,це були останні невезухі за подорож,дуже гарна дівчина Ірина Рибачок вирішила нашу проблему і ось ми ідемо,була така злива,що гримало і блискало цілу ніч,але водій-це просто ас свого діла,дякуемо Вам ще раз!!Андрій Рибачок звозив нас у Вілково,взагалі що я вам розказую,це все дуже весело,дякую Сюзанні Педоренко,вона відкатала з нами все,що було запрограмовано на поіздку,ще хочу всіх попередити-там в Расейці живе такий собі дядя Коля.на воротях його будинку написано що тут живе магістр алкогольних справ,нас заінтригувало.перепробували все вино і коньяк,накупили багато чудових напоїв,які покращують і так гарний настрій,вино і справді дуже добре,Отож саме головне це море,чисте ніжне,тепле,я сподіваюсь друзі з якими ми іхали в цьому році зустрітися на слідуючий рік,дякую Вам рідні Бідняжки,за все що Ви для нас робите,робили і натхнення Ввм!!