Відгук

нових відгуків за місяць0
відгуків на сайті38256
  1. БН
    09 вересня 2020 20:44
    Наталія
    Заповідне море - виїзд 23 ( 02 вересня 2020 )
    Моє улюблене Заповідне море! Сюди хочеться завжди повертатись. Майже не займана природа, білесенький пісочок, чистесеньке море - завжди різне і завжди прекрасне! Дякую організатору Оксаночці і всім, хто створив ці поїздки, водію Славіку, господарям Мандарину за гостинність і увагу. Дуже б хотілося, щоб місцеві господарі - можновладці звернули увагу на місточок і привели його до ладу.