Відгук
нових відгуків
за місяць0
відгуків
на сайті38256
- КММальовничі Карпати! Три дні в горах! ( 07 серпня 2020 )09 серпня 2020 21:26Казьмірова МаріяДякую вашій команді за незабутню подорож, ви чудові😘. Організація подорожі на висоті, дуже уважний організатор до всіх побажань подорожуючих, все організували весело та цікаво. Особливо сподобалась подорож на вузькоколійному трамвайчику, це казково, озеро Сневир, водопат Шипіт вартий цієї подорожі заворожує своєю красою. Село Колочава це мандрівка у життя наших предків, я обожнюю старі будинки та села, отже це дуже цікаво, екскурсоводу ресрект, видно що людина цим живе, розповідає все захопливо та цікаво. Варто піднятись на підйомнику на гору та спробувати все що там є, їжу, квадроцикли, коні прогулянки. Не бійтесь їхати наодинці з Бідняжками, тут буде весело, навіть якщо ти сам, особливе дякую за вечір знайомст, це дуже зближує людей🤗. Автобус комфортабельний, зручний. Думаю, що милуватись у Карпатах варто саме такими чудовими краєвидами, сироварня і медоварня не така цікава. Дякую вам за чудову подорож, ви круті😘