Відгук

нових відгуків за місяць0
відгуків на сайті38256
  1. ТО
    06 липня 2020 17:46
    Терещук Ольга
    Заповідне море - виїзд 4 ( 27 червня 2020 )
    Привіт! Хочу почати свій відгук зі слова ДЯКУЮ! Це був дійсно релаксовий відпочинок. Сподобалась наша організатор Оксана 🤗 - весела, харизматична, цікава, людяна, велика розумашка, гарний організатор, швидко знаходила вихід з різних неочікуваних ситуацій. Дякуючи Оксані, ми здружились і було чудове спілкування затишно та по-сімейному. Бус комфортний, з кондиціонером, зручними сидіннями, швидко дістались. Готель також сподобався, ми брали люкс, тому нарікань немає. Персонал привітний та доброзичливий. Територія гарно доглянута, багато квітів, вид на лиман неймовірий! У програму ще входили три екскурсії. Ми в захваті від Вилково та суперенергійної екскусовода Олександри Петрівни. Всю відпустку море було тепле та спокійне. Бачили багато птахів та дельфінів. Висловлюємо подяку Бідняжкам за гарно організований відпочинок. Так тримати! Ольга та мама Люба. 😘