Відгук

нових відгуків за місяць0
відгуків на сайті38256
  1. ПВ
    12 серпня 2019 08:56
    Пустіва Валентина
    Заповідне море - виїзд 15 ( 03 серпня 2019 )
    Поїздка була чудова! Навіть погоду замовили класну :). Дуже сподобалася база відпочинку. Привітні господарі, порядок, чудове місце. Енергійна організаторка Оксана нікому не давала нудьгувати. Водій віртуозно долав усі особливості дороги пасажири не відчували проблем. Зауваження одне: якщо клуб не готовий пообіцяти щось усім учасникам поїздки, то не варто це вписувати в програму, мабуть. Йдеться про анонсовану поїздку у Вилкове, яскраво розписану в програмі. Організатори навіть запитували, чи справді ми туди хочемо, але навіть тим, хто справді хотів потрапити у Вилкове не пощастило, бо, виявляється, треба окремо записатися на місці, а для цього бажано ще якось примудритися сконтактувати з перевізником (при жахливому мобільному звязку). І коли ми сконтактували, то зясувалося, що місць уже немає. На мій погляд, у програмі варто було написати приблизно так: на місці буде можливість поїхати на такіто екскурсії, але подбати про них слід самим. Або поіншому: в самій програмі залишити телефон перевізника, до якого ще з Вінниці можна було б зателефонувати і забронювати собі дату виїзду. Принаймні про те, що поїхати вдасться не всім, слід було б написати чесно. Або в перший день виокремити тих людей, які заявили про своє бажання поїхати у Вилкове і зарезервувати для них місця, раз уже таку поїздку пообіцяли. Сподіваюся, це буде враховано наступного року. А загалом враження найкращі. Їздитимемо з вами ще :).
    1. РІ
      11 квітня 2020 13:11
      Рибачок Ірина
      Організатор
      Валентина, дякуємо за відгук, раді,що вам сподобався відпочинок! Перепрошуємо, що так склалось і ви не потрапили у Вилково, це прикра випадковість, а не норма для нас! Зробимо все можливе, щоб таких випадків більше не було! Дякуємо! До нових зустрічей!