Відгук

нових відгуків за місяць0
відгуків на сайті38256
  1. БА
    08 квітня 2019 11:20
    Андрій
    Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 2 ( 06 квітня 2019 )
    В загальному враження дуже позитивні... За відносно короткий проміжок часу вдалось відвідати багато обєктів зони відчуження, це було добре. Хотілось більше отримати інформації про зону, це можна було оговорювати, на мій погляд, екскурсоводами із зони під час переїздів. Автобус...водій...організатор добре :)