Відгук

нових відгуків за місяць0
відгуків на сайті38256
  1. БО
    01 серпня 2021 00:12
    Оксана
    Заповідне море - виїзд 6 ( 24 липня 2021 )
    . Активна і весела організатор Ксюша показала нам схід і захід сонця, водила нас на екскурсію до маяка, поїла нас смачною кавою і глінтвейном на березі моря, годувала смачною юшкою. На базі "Золотий колос" є всі умови для комфортного відпочинку, смачне 3-разове харчування. Цікава поїздка у Вилково, але там не сподобалась екскурсовод. Дякую Бідняжкам за чудовий відпочинок у Росєйці